Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Jasło - 0 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Jaśle

  Rynek wtórny - 0 mieszkań na sprzedaż w Jaśle

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Mieszkania w Jaśle - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania w Jaśle kawalerki:

  W Jaśle jest 0 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 0 zł

  Średni metraż kawalerek to 0 m2

  Mieszkania w Jaśle dwupokojowe:

  W Jaśle jest 0 ofert mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 0 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 0 m2

  Mieszkania w Jaśle trzypokojowe:

  W Jaśle jest 0 ofert mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 0 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 0 m2

  Mieszkania w Jaśle czteropokojowe:

  W Jaśle jest 0 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 0 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 0 m2

  Mieszkania bezpośrednio w Jaśle - oferty deweloperów

   - 0 ogłoszeń

  Mieszkania używane w Jaśle - oferty agencji nieruchomości

   - 0 ogłoszeń

  Nie znaleźliśmy ofert w podanych przez Ciebie kryteriach

  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż – Jasło i okoliczne miejscowości

  Malowniczo położone miasto stanowi prawie 4,5% powierzchni powiatu jasielskiego, przynależnego do województwa podkarpackiego. Jasło znajduje się w Kotlinie Krośnieńskiej, u zbiegu trzech rzek: Wisłoki, Ropy oraz Jasiołki. Położone jest w stosunkowo bliskiej odległości od Rzeszowa, Dębicy czy Tarnowa. Jasło leży na skrzyżowaniu ważnych szlaków kolejowo-drogowych. Przebiega przez nie droga krajowa nr 28 i nr 73 oraz wojewódzka 992. 

  Mieszkania w Jaśle – rynek wtórny

  W granicach administracyjnych miasta funkcjonuje 16 osiedli: Śródmieście, Mickiewicza, Kopernika, Bryły, Brzyszczki, Gądki, Gamrat, Górka Klasztorna, Hankówka, Kaczorowy, Krajowice, Niegłowice, Rafineria, Sobniów, Ulaszowice, Żółków. Jasło zajmuje powierzchnię ok. 37 km². W centralnej części miasta znajdują się trzy największe osiedla: Śródmieście, Kopernika oraz Mickiewicza. Sercem Jasła jest rynek otoczony odnowionymi kamienicami, które noszą ślady różnych epok czy stylów. Na pozostałym obszarze zabudowa jest dość zróżnicowana.

  Z każdym rokiem przybywa osób poszukujących tu mieszkania na sprzedaż. Jasło słynie nie tylko z odrodzonego polskiego winiarstwa, ale też rozwoju przedsiębiorczości oraz atrakcyjnych obszarów chronionych. Użytki rolne zajmują tutaj powierzchnię ok. 2 tys. ha, natomiast tereny leśne blisko 170 hektarów. Nieruchomości z rynku wtórnego usytuowane są w bezpośrednim sąsiedztwie rezerwatu przyrody Golesz, Lasu Niegłowickiego oraz Wisłoki z dopływami. Nieopodal granic miasta znajduje się Magurski Park Narodowy i Park Krajobrazowy Pasm Brzanki.

  Mieszkania w bloku na sprzedaż w Jaśle – bez pośredników

  Nieruchomości pochodzące z rynku wtórnego położone są w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach. W zasięgu ręki znajduje się wszystko, co niezbędne do wygodnego życia. W otoczeniu osiedli mieszkaniowych usytuowane są liczne punkty handlowo-usługowe, placówki edukacyjne i medyczne, place zabaw, przystanki, ścieżki pieszo-rowerowe, boiska wielofunkcyjne. W bliskim otoczeniu znajduje się kilka pomników przyrody oraz obszarów objętych ochroną w formie użytku ekologicznego. Z pewnością odnajdą tutaj przestrzeń dla siebie zarówno miłośnicy przyrody, jak i aktywnego spędzania wolnego czasu.

  Miasto cieszy się coraz większym zainteresowaniem inwestorów, dzięki którym powstają tu nowoczesne inwestycje, w tym nowe mieszkania. Jasło zyskuje na popularności wśród osób ceniących sobie komfort, zieleń i jednocześnie bliskość centrum miasta. Bez większego problemu można tu znaleźć ogłoszenia typu mieszkania na sprzedaż z balkonem w Jaśle, które położone są na 1. lub 2. piętrze. Z reguły przynależy do nich piwnica lub komórka lokatorska. Do dyspozycji mieszkańców pozostają najczęściej miejsca postojowe naziemne.

  Mieszkania na sprzedaż – Jasło i okolice

  Na lokalnym rynku można znaleźć wiele ciekawych ofert. Ceny mieszkań w Jaśle są zdecydowanie atrakcyjniejsze niż w Rzeszowie i porównywalne z Krosnem. Szczególnym powodzeniem cieszą się lokale mieszkalne usytuowane w sąsiedztwie głównych ciągów komunikacyjnych oraz pomników przyrody. Niektóre z nich to mieszkania bezczynszowe, których posiadanie zwalnia z konieczności opłacania comiesięcznego czynszu. W wyjątkowo preferencyjnej cenie można nabyć mieszkania do remontu w Jaśle, które składają się z dwóch lub trzech pokoi.

  Oferta jest na tyle zróżnicowana, że każdy ma szansę znaleźć wymarzone dla siebie lokum Zdecydowana większość osób decyduje się na mieszkanie dwupokojowe w Jaśle o metrażu 40-50 metrów kwadratowych. Duży jest popyt na nieruchomości usytuowane na 1. piętrze, do których przynależy przestrony i funkcjonalnie zaaranżowany balkon. Nie brakuje też osób zdecydowanych na mieszkanie trzypokojowe w Jaśle o powierzchni użytkowej do 65 metrów kwadratowych. Coraz więcej osób wybiera obrzeża miasta i pobliskie miejscowości.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie podkarpackim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż w Jaśle na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom. 

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: