Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Jasło

  - 2 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Jaśle

  Rynek wtórny - 2 mieszkania na sprzedaż w Jaśle

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż – Jasło i okoliczne miejscowości

  Malowniczo położone miasto stanowi prawie 4,5% powierzchni powiatu jasielskiego, przynależnego do województwa podkarpackiego. Jasło znajduje się w Kotlinie Krośnieńskiej, u zbiegu trzech rzek: Wisłoki, Ropy oraz Jasiołki. Położone jest w stosunkowo bliskiej odległości od Rzeszowa, Dębicy czy Tarnowa. Jasło leży na skrzyżowaniu ważnych szlaków kolejowo-drogowych. Przebiega przez nie droga krajowa nr 28 i nr 73 oraz wojewódzka 992. 

  Mieszkania w Jaśle – rynek wtórny

  W granicach administracyjnych miasta funkcjonuje 16 osiedli: Śródmieście, Mickiewicza, Kopernika, Bryły, Brzyszczki, Gądki, Gamrat, Górka Klasztorna, Hankówka, Kaczorowy, Krajowice, Niegłowice, Rafineria, Sobniów, Ulaszowice, Żółków. Jasło zajmuje powierzchnię ok. 37 km². W centralnej części miasta znajdują się trzy największe osiedla: Śródmieście, Kopernika oraz Mickiewicza. Sercem Jasła jest rynek otoczony odnowionymi kamienicami, które noszą ślady różnych epok czy stylów. Na pozostałym obszarze zabudowa jest dość zróżnicowana.

  Z każdym rokiem przybywa osób poszukujących tu mieszkania na sprzedaż. Jasło słynie nie tylko z odrodzonego polskiego winiarstwa, ale też rozwoju przedsiębiorczości oraz atrakcyjnych obszarów chronionych. Użytki rolne zajmują tutaj powierzchnię ok. 2 tys. ha, natomiast tereny leśne blisko 170 hektarów. Nieruchomości z rynku wtórnego usytuowane są w bezpośrednim sąsiedztwie rezerwatu przyrody Golesz, Lasu Niegłowickiego oraz Wisłoki z dopływami. Nieopodal granic miasta znajduje się Magurski Park Narodowy i Park Krajobrazowy Pasm Brzanki.

  Mieszkania w bloku na sprzedaż w Jaśle – bez pośredników

  Nieruchomości pochodzące z rynku wtórnego położone są w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach. W zasięgu ręki znajduje się wszystko, co niezbędne do wygodnego życia. W otoczeniu osiedli mieszkaniowych usytuowane są liczne punkty handlowo-usługowe, placówki edukacyjne i medyczne, place zabaw, przystanki, ścieżki pieszo-rowerowe, boiska wielofunkcyjne. W bliskim otoczeniu znajduje się kilka pomników przyrody oraz obszarów objętych ochroną w formie użytku ekologicznego. Z pewnością odnajdą tutaj przestrzeń dla siebie zarówno miłośnicy przyrody, jak i aktywnego spędzania wolnego czasu.

  Miasto cieszy się coraz większym zainteresowaniem inwestorów, dzięki którym powstają tu nowoczesne inwestycje, w tym nowe mieszkania. Jasło zyskuje na popularności wśród osób ceniących sobie komfort, zieleń i jednocześnie bliskość centrum miasta. Bez większego problemu można tu znaleźć ogłoszenia typu mieszkania na sprzedaż z balkonem w Jaśle, które położone są na 1. lub 2. piętrze. Z reguły przynależy do nich piwnica lub komórka lokatorska. Do dyspozycji mieszkańców pozostają najczęściej miejsca postojowe naziemne.

  Mieszkania na sprzedaż – Jasło i okolice

  Na lokalnym rynku można znaleźć wiele ciekawych ofert. Ceny mieszkań w Jaśle są zdecydowanie atrakcyjniejsze niż w Rzeszowie i porównywalne z Krosnem. Szczególnym powodzeniem cieszą się lokale mieszkalne usytuowane w sąsiedztwie głównych ciągów komunikacyjnych oraz pomników przyrody. Niektóre z nich to mieszkania bezczynszowe, których posiadanie zwalnia z konieczności opłacania comiesięcznego czynszu. W wyjątkowo preferencyjnej cenie można nabyć mieszkania do remontu w Jaśle, które składają się z dwóch lub trzech pokoi.

  Oferta jest na tyle zróżnicowana, że każdy ma szansę znaleźć wymarzone dla siebie lokum Zdecydowana większość osób decyduje się na mieszkanie dwupokojowe w Jaśle o metrażu 40-50 metrów kwadratowych. Duży jest popyt na nieruchomości usytuowane na 1. piętrze, do których przynależy przestrony i funkcjonalnie zaaranżowany balkon. Nie brakuje też osób zdecydowanych na mieszkanie trzypokojowe w Jaśle o powierzchni użytkowej do 65 metrów kwadratowych. Coraz więcej osób wybiera obrzeża miasta i pobliskie miejscowości.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie podkarpackim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż w Jaśle na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom. 

  Mieszkania Jasło - oferty

  W Jaśle dostępne  2 oferty mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 43 m2 do 72 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Jaśle, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 1 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;
  • 1 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Jaśle z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 1 mieszkanie na sprzedaż z balkonem;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Jasło”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Jasło.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Jaśle? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Jasło

  Interesuje Cię rynek wtórny? Jasło oferuje 2 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 43 m2 do 72 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Jaśle to 58 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Jasło bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Jaśle, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Jaśle

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Jaśle? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Jasło", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Jaśle to 5 558 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Jaśle? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Jaśle", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Jaśle (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 285 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Jaśle wynosi 5 558 zł/m2;

  Tanie mieszkania Jasło. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Jasło bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 239 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 5 558 zł/m2.

  Tanie mieszkania Jasło? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: