Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Gryfice

  - 1 ogłoszenie

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Gryficach

  Rynek wtórny - 1 mieszkanie na sprzedaż w Gryficach

  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym w Gryficach

  Gryfice to miasto położone w północno-zachodniej części Polski, w województwie zachodniopomorskim. Jest to miasto posiadające liczne zalety, które przyciągają tu nowych mieszkańców. Gryfice wyróżniają się m.in doskonałą lokalizacją blisko Morza Bałtyckiego, jednak w porównaniu do nadmorskich miejscowości oferują znacznie lepsze warunki życiowe. Poznaj Gryfice - miasto z atrakcyjnymi mieszkaniami.

  Dogodna lokalizacja Gryfic

  Gryfice nie są położone bezpośrednio nad Morzem Bałtyckim, jednak jego mieszkańcy mogą dostać się nad nie bardzo szybko. Gryfice są oddalone od morza zaledwie o 22 km, a same miasto jest doskonale z nim skomunikowane. Połączenia drogowe Gryfic są dogodne nie tylko pod względem bezpośredniego dojazdu nad morze, ale również, dzięki łatwości dojazdu do innych ośrodków miejskich. Miasto jest ważnym węzłem komunikacyjnym, bowiem zbiegają się tu 3 drogi wojewódzkie oraz linia kolejowa. Z Gryfic szybko dostaniemy się do takich miast, jak: Kołobrzeg, Szczecin, Kamień Pomorski, Koszalin, Stargard, czy Nowogard. Dobra komunikacja oraz dogodne położenie wpływają na spore zainteresowanie miastem inwestorów oraz mieszkańców, wśród, których dużą popularnością cieszą się mieszkania.

  Lokalny rynek nieruchomości, pomimo niedużej wielkości miasta, jest zróżnicowany. Znajdziemy tu oferty zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Miasto, ze względu na bogatą historię wyróżnia się różnorodną zabudową. Widocznych jest tu wiele akcentów staromiejskiej zabudowy, które zobaczymy jako elementy zarówno osiedli domów jednorodzinnych, jak i osiedli mieszkaniowych. W Gryficach przeważa nieznacznie wyższa zabudowa, szczególnie w centralnej części miasta, gdzie dominują dobrze skomunikowane blokowiska. To właśnie tu, możemy znaleźć liczne mieszkania. Jednak Gryfice oferują także takie obiekty, jak: domy, lokale usługowe, magazyny oraz wspomniane wcześniej mieszkania. Ze względu na bliskie położenie Morza Bałtyckiego znajdziemy tu także hotele, które są często wybieranym rozwiązaniem przez przyjezdnych turystów. Gryfice charakteryzują się także dogodnymi warunkami życiowymi.

  Gryfice atrakcyjnym miastem do życia

  Gryfice oferują przede wszystkim doskonałe warunki życiowe, stanowiąc alternatywę dla przepełnionych turystami nadmorskich miejscowości, które żyją tylko w okresie letnim. Dobre położenie Gryfic względem morza i węzłów komunikacyjnych, a także liczne usługi sprawiają, że zainteresowanie mieszkaniami jest duże. Wśród najważniejszych punktów miasta należy wymienić: Zamek w Płotach, Brama Kamienna i Wysoka w Gryficach, muzea, Plac Zwycięstwa, Ogród Japoński, kolej wąskotorowa, Gryf Arena PCSiR. Bardzo ważną funkcję pełnią także szpital SPZZOZ Gryfice oraz stacja kolejowa PKP, podnoszące warunki życia w tym mieście. Mieszkańcy Gryfic chętnie korzystają także z licznych tras rowerowych, spływów kajakowych oraz z rozbudowanej oferty sportowo-rekreacyjnej miasta. To wszystko sprawia, że Gryfice to doskonałe miejsce do zamieszkania.

  Mieszkania Gryfice - oferty

  W Gryficach dostępna jest 1 oferta mieszkań na sprzedaż.

  Jeśli szukasz mieszkania w Gryficach, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • mieszkania 2 pokoje na sprzedaż (1 oferta)

  Dzięki filtrom znajdziesz zarówno interesujące nowe mieszkania Gryfice, jak i mieszkania bezpośrednio Gryfice.

  Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki gethome.pl.

  Rynek wtórny Gryfice

  Interesuje Cię rynek wtórny? W Gryficach mamy 1 ofertę z rynku wtórnego o powierzchni 52 m2.

  Ceny mieszkań w Gryficach

  Średnia cena mieszkania na sprzedaż w Gryficach to 6 637 zł za m2;

   Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Gryficach?

   • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Gryficach znajdziesz w cenie 350 000 zł;
   • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Gryficach wynosi 6 637 zł/m2;

   Tanie mieszkania Gryfice. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

   Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 350 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 6 637 zł/m2.

   Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

   Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

   Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: