Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Gryfice - 0 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Gryficach

  Rynek wtórny - 0 mieszkań na sprzedaż w Gryficach

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Mieszkania w Gryficach - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania w Gryficach kawalerki:

  W Gryficach jest 0 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 0 zł

  Średni metraż kawalerek to 0 m2

  Mieszkania w Gryficach dwupokojowe:

  W Gryficach jest 0 ofert mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 0 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 0 m2

  Mieszkania w Gryficach trzypokojowe:

  W Gryficach jest 0 ofert mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 0 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 0 m2

  Mieszkania w Gryficach czteropokojowe:

  W Gryficach jest 0 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 0 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 0 m2

  Mieszkania bezpośrednio w Gryficach - oferty deweloperów

   - 0 ogłoszeń

  Mieszkania używane w Gryficach - oferty agencji nieruchomości

   - 0 ogłoszeń

  Nie znaleźliśmy ofert w podanych przez Ciebie kryteriach

  Poznaj region

  Gryfice atrakcyjne miasto z mieszkaniami na sprzedaż

  Gryfice to miasto położone w północno-zachodniej części Polski, w województwie zachodniopomorskim. Jest to miasto posiadające liczne zalety, które przyciągają tu nowych mieszkańców. Gryfice wyróżniają się m.in doskonałą lokalizacją blisko Morza Bałtyckiego, jednak w porównaniu do nadmorskich miejscowości oferują znacznie lepsze warunki życiowe. Poznaj Gryfice - miasto z atrakcyjnymi mieszkaniami na sprzedaż.

  Dogodna lokalizacja Gryfic

  Gryfice nie są położone bezpośrednio nad Morzem Bałtyckim, jednak jego mieszkańcy mogą dostać się nad nie bardzo szybko. Gryfice są oddalone od morza zaledwie o 22 km, a same miasto jest doskonale z nim skomunikowane. Połączenia drogowe Gryfic są dogodne nie tylko pod względem bezpośredniego dojazdu nad morze, ale również, dzięki łatwości dojazdu do innych ośrodków miejskich. Miasto jest ważnym węzłem komunikacyjnym, bowiem zbiegają się tu 3 drogi wojewódzkie oraz linia kolejowa. Z Gryfic szybko dostaniemy się do takich miast, jak: Kołobrzeg, Szczecin, Kamień Pomorski, Koszalin, Stargard, czy Nowogard. Dobra komunikacja oraz dogodne położenie wpływają na spore zainteresowanie miastem inwestorów oraz mieszkańców, wśród, których dużą popularnością cieszą się mieszkania na sprzedaż w Gryficach.

  Rynek nieruchomości w Gryficach

  Lokalny rynek nieruchomości, pomimo niedużej wielkości miasta, jest zróżnicowany. Znajdziemy tu oferty zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Miasto, ze względu na bogatą historię wyróżnia się różnorodną zabudową. Widocznych jest tu wiele akcentów staromiejskiej zabudowy, które zobaczymy jako elementy zarówno osiedli domów jednorodzinnych, jak i osiedli mieszkaniowych. W Gryficach przeważa nieznacznie wyższa zabudowa, szczególnie w centralnej części miasta, gdzie dominują dobrze skomunikowane blokowiska. To właśnie tu, możemy znaleźć liczne mieszkania na sprzedaż. Jednak Gryfice oferują także takie obiekty, jak: domy, lokale usługowe, magazyny oraz wspomniane wcześniej mieszkania na sprzedaż i wynajem. Ze względu na bliskie położenie Morza Bałtyckiego znajdziemy tu także hotele, które są często wybieranym rozwiązaniem przez przyjezdnych turystów. Gryfice charakteryzują się także dogodnymi warunkami życiowymi.

  Gryfice atrakcyjnym miastem do życia

  Gryfice oferują przede wszystkim doskonałe warunki życiowe, stanowiąc alternatywę dla przepełnionych turystami nadmorskich miejscowości, które żyją tylko w okresie letnim. Dobre położenie Gryfic względem morza i węzłów komunikacyjnych, a także liczne usługi sprawiają, że zainteresowanie mieszkaniami na sprzedaż w Gryficach jest duże. Wśród najważniejszych punktów miasta należy wymienić: Zamek w Płotach, Brama Kamienna i Wysoka w Gryficach, muzea, Plac Zwycięstwa, Ogród Japoński, kolej wąskotorowa, Gryf Arena PCSiR. Bardzo ważną funkcję pełnią także szpital SPZZOZ Gryfice oraz stacja kolejowa PKP, podnoszące warunki życia w tym mieście. Mieszkańcy Gryfic chętnie korzystają także z licznych tras rowerowych, spływów kajakowych oraz z rozbudowanej oferty sportowo-rekreacyjnej miasta. To wszystko sprawia, że Gryfice to doskonałe miejsce do zamieszkania.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w Gryficach? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż na GetHome i znajdź swoje wymarzone mieszkanie.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: