Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Międzyzdroje

  - 356 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 256 mieszkań na sprzedaż w Międzyzdrojach

  Rynek wtórny - 99 mieszkań na sprzedaż w Międzyzdrojach

  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym w Międzyzdrojach

  Międzyzdroje to miasto w północno-zachodniej Polsce, położone w województwie zachodniopomorskim. Leży nad Morzem Bałtyckim, na wyspie Wolin. Międzyzdroje są ośrodkiem wypoczynkowym i turystycznym. Miasto leży między dwoma zbiornikami wodnymi - Morzem Bałtyckim oraz Wickiem Małym, obok którego znajduje się Wicko Wielkie i Zalew Szczeciński. Dzięki doskonałemu położeniu oraz licznym atrakcjom, miasto stało się jedną z głównych destynacji przy wyborze wakacji przez turystów.

  Międzyzdroje słyną z bogatej i niezwykłej architektury, która niemal od razu rzuca się w oczy. Warto wspomnieć o rynku nieruchomości, który od kilku lat prężnie się rozwija, a nowo powstałe inwestycje przyciągają coraz nowych mieszkańców. Jest to atrakcyjne miasto nie tylko dla turystów, ale również dla mieszkańców, o czym świadczą jego liczne zalety. Międzyzdroje to także jedno z najpopularniejszych miast nadmorskich pod względem atrakcyjności mieszkań.

  Międzyzdroje - bogactwo natury

  Położenie nad Morzem Bałtyckim to z pewnością największy atut miasta Międzyzdroje, jednak nie każda nadmorska miejscowość cieszy się aż tak dużą popularnością. Na renomę Międzyzdrojów wpływa przede wszystkim doskonałe położenie względem innych ośrodków miejskich, węzłów komunikacyjnych oraz bogactwo przyrodnicze. Co więcej, miasto posiada także ogromny potencjał inwestycyjny, który jest coraz bardziej dostrzegany przez inwestorów na rynku nieruchomości.

  Międzyzdroje oprócz położenia nad morzem, są zlokalizowane na słynnej wyspie Wolin, która wyróżnia się różnorodnością przyrodniczą. Od wschodu i południa miasto otoczone jest przez Woliński Park Narodowy, którego siedziba dyrekcji znajduje się właśnie w Międzyzdrojach. Lasy stanowią aż 85% powierzchni miasta co przekłada się na doskonałą jakość powietrza. Na południe od miasta znajdują się 2 jeziora: Wicko Małe i Wicko Wielkie, których wody wymieniają się z wielkim Zalewem Szczecińskim. Tak bogata natura wpływa na doskonały poziom życia w Międzyzdrojach, co przyciąga licznych mieszkańców, wśród których dużą popularnością cieszą się mieszkania.

  Międzyzdroje budzą coraz większe zainteresowanie

  Międzyzdroje to przede wszystkim nadmorska miejscowość z licznymi atrakcjami, czekającymi na turystów. Na atrakcyjność turystyczną miasta wpływa przede wszystkim położenie geograficzno-przyrodnicze. Na obszarze miasta występują 2 kąpieliska nadmorskie. Do największych walorów turystycznych należą: położenie nad morzem, piaszczyste plaże, bliskość Wolińskiego Parku Narodowego.

  Głównymi atrakcjami w Międzyzdrojach są: Promenada Gwiazd, molo - będące także przystanią nadmorską, z której ruszają rejsy do Świnoujścia i niemieckich portów Uznamu. Na uwagę zasługuje również gabinet figur woskowych - Gabinet Gwiazd. Jeśli chodzi o ofertę kulturalną, na terenie miasta odbywają się co roku festiwale: Europejski Festiwal Gwiazd, Muzyczne Lato w Międzyzdrojach oraz Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego.

  Doskonałe położenie Międzyzdrojów

  Międzyzdroje cieszą się dobrym położeniem pod względem odległości od dużych ośrodków miejskich, jak Świnoujście (16 km), Kamień Pomorski (39 km) czy Szczecin (95 km), stanowiąc doskonałą alternatywę dla zatłoczonych miast. Co więcej, Międzyzdroje są dobrze zlokalizowane względem węzłów komunikacyjnych. Przez miasto przebiega droga wojewódzka nr 102 oraz droga krajowa nr 3. W odległości kilkunastu kilometrów przebiega także droga ekspresowa S3, umożliwiająca szybkie przemieszczanie się mieszkańców Międzyzdrojów po zachodniej i północnej Polsce. Kolejnym atutem miasta jest Dworzec Kolejowy Międzyzdroje oraz stacja Lubiejewo. Miasto położone jest także w bardzo bliskiej odległości od granicy z Niemcami, co podnosi jego renomę inwestycyjną.

  Mieszkania Międzyzdroje - oferty

  W Międzyzdrojach dostępne jest 105 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni [object Object].

  Jeśli szukasz mieszkania w Międzyzdrojach, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • kawalerki na sprzedaż (168 ofert)
  • mieszkania 2 pokoje na sprzedaż (147 ofert)
  • mieszkania 3 pokoje na sprzedaż (33 oferty)
  • mieszkania 4 pokoje na sprzedaż (5 ofert)
  • mieszkania 5 pokoi i więcej (5 ofert)

  Dzięki filtrom znajdziesz zarówno interesujące nowe mieszkania Międzyzdroje, jak i mieszkania bezpośrednio Międzyzdroje.

  Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki gethome.pl.

  Rynek wtórny Międzyzdroje

  Interesuje Cię rynek wtórny? W Międzyzdrojach mamy 99 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 26 m2 do 100 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Międzyzdrojach to 43 m2.

  Ceny mieszkań w Międzyzdrojach

  Średnia cena mieszkania na sprzedaż w Międzyzdrojach to 19 282 zł za m2;

  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Międzyzdrojach to 20 774 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny w Międzyzdrojach to z kolei wydatek średnio 17 877 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Międzyzdrojach?

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Międzyzdrojach znajdziesz w cenie 4 000 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Międzyzdrojach wynosi 48 250 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Międzyzdrojach należy zapłacić 1 779 570 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 25 000 zł/m2.

  Tanie mieszkania Międzyzdroje. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Międzyzdrojach to wydatek 424 546 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 14 935 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 350 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 9 906 zł/m2.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: