Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Goleniów

  - 64 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 54 mieszkania na sprzedaż w Goleniowie

  Rynek wtórny - 10 mieszkań na sprzedaż w Goleniowie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Goleniów to miasto położone w województwie zachodniopomorskim; siedziba gminy Goleniów oraz powiatu goleniowskiego. Znajduje się w odległości około 50 km w linii prostej od Morza Bałtyckiego oraz 35 km na północny wschód od Szczecina. Miejscowość dzieli się na następujące części: Helenów, Zarosty, Wygonki, Strzałkowo, Skórnica, Piskorze, Mikorzyn, Kępki, Jawornik, Ciechno, Chochołki, Budzisław i Białomącze. Według danych GUS z 2021 roku miasto zamieszkuje na pobyt stały 22 166 mieszkańców, a jego powierzchnia wynosi 11,78 km².

  Goleniów jest miastem o sporym potencjalne inwestycyjnym, co ma związek m.in. z jego położeniem na obszarze Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Swoje siedziby mają tutaj przedsiębiorstwa z wielu branż, w tym metalurgicznej, drzewnej, transportowej, spożywczej, chemicznej, produkcji opakowań i artykułów higienicznych. Są to nie tylko firmy z polskim, lecz również zagranicznym kapitałem.

  Mieszkania deweloperskie i do remontu w Goleniowie

  Osoby zainteresowane własnym lokum mają do dyspozycji zróżnicowane mieszkania na sprzedaż. Goleniów to lokalizacja, w której najczęściej powstają lokale 2-pokojowe i 3-pokojowe. Najpopularniejszy metraż wynosi od 50 do 80 m2. Są to zazwyczaj mieszkania w niskiej zabudowie wielorodzinnej. Można stosunkowo łatwo znaleźć tanie mieszkania w Goleniowie. Za lokum trzeba zapłacić znacznie mniej niż w Szczecinie czy Świnoujściu. Ceny są dosyć stabilne. Atrakcyjne cenowo są zwłaszcza mieszkania do remontu – Goleniów oferuje ich sporą liczbę.

  Zakup mieszkania na sprzedaż w Goleniowie można potraktować jako perspektywiczną inwestycję, np. w wynajem pracownikom zatrudnionym w licznie powstających firmach Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Sporym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza bezczynszowe mieszkania. Goleniów jest miastem, w którym błyskawicznie znajdują one nabywców.

   

  Mieszkania Goleniów - oferty

  W Goleniowie dostępne jest 11 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 24 m2 do 109 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Goleniowie, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 16 kawalerek na sprzedaż;
  • 30 2-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 15 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 3 4-pokojowe mieszkania na sprzedaż;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Goleniów”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Goleniów.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Goleniowie? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Goleniów

  Interesuje Cię rynek wtórny? Goleniów oferuje 10 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 24 m2 do 109 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Goleniowie to 55 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Goleniów bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Goleniowie, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Goleniów - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Goleniów oferuje 54 nowych mieszkania w 1 inwestycjach deweloperskich. Nowe mieszkania Goleniów czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Goleniowie to 46 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 26 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 63 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Goleniowie.

  Ceny mieszkań w Goleniowie

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Goleniowie? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Goleniów", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Goleniowie to 8 116 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Goleniowie to 6 647 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny w Goleniowie to z kolei wydatek średnio 8 022 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Goleniowie? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Goleniowie", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Goleniowie (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 850 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Goleniowie wynosi 11 666 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Goleniowie należy zapłacić 470 672 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 9 240 zł/m2.

  Tanie mieszkania Goleniów. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Goleniów bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Goleniowie to wydatek 241 702 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 6 990 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 240 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 7 345 zł/m2.

  Tanie mieszkania Goleniów? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: