Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Dziwnów - 13 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 8 mieszkań na sprzedaż w Dziwnowie

  Rynek wtórny - 5 mieszkań na sprzedaż w Dziwnowie

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Mieszkania w Dziwnowie - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania w Dziwnowie kawalerki:

  W Dziwnowie jest 0 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 0 zł

  Średni metraż kawalerek to 0 m2

  Mieszkania w Dziwnowie dwupokojowe:

  W Dziwnowie jest 13 ofert mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 914 670 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 39 m2

  Mieszkania w Dziwnowie trzypokojowe:

  W Dziwnowie jest 0 ofert mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 0 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 0 m2

  Mieszkania w Dziwnowie czteropokojowe:

  W Dziwnowie jest 0 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 0 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 0 m2

  Mieszkania bezpośrednio w Dziwnowie - oferty deweloperów

   - 8 ogłoszeń

  Mieszkania używane w Dziwnowie - oferty agencji nieruchomości

   - 5 ogłoszeń
  brak obrazkabrak obrazkaApartament nad morzem- taras, parking, basen!
  i
  Mieszkanie
  2 pokoje47 m2

  833 000

  17 723 zł/m2

  Dziwnów, Spadochroniarzy Polskich

  Sprzedam mieszkanie Dziwnów o powierzchni 47 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 833 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Patria Robert Baciocha Dom Finansowy.
  brak obrazkabrak obrazkaApartament nad morzem- ogród, garaż!
  i
  Mieszkanie
  2 pokoje30,06 m2

  750 000

  24 950 zł/m2

  Dziwnów, Kaprala Koniecznego

  Sprzedam mieszkanie Dziwnów o powierzchni 30,06 mkw. Rok budowy: 2018. Cena - 750 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Patria Robert Baciocha Dom Finansowy.
  brak obrazkabrak obrazkaApartament nad morzem- ogród, garaż!
  i
  Mieszkanie
  2 pokoje44,66 m2

  1 100 000

  24 630 zł/m2

  Dziwnów, Kaprala Koniecznego

  Sprzedam mieszkanie Dziwnów o powierzchni 44,66 mkw. Rok budowy: 2019. Cena - 1 100 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Patria Robert Baciocha Dom Finansowy.
  brak obrazkabrak obrazkaKomfortowy apartament nad samym morzem
  i
  Mieszkanie
  2 pokoje44,66 m2

  1 100 000

  26 869 zł/m2

  Dziwnów, Kaprala Koniecznego

  Sprzedam mieszkanie Dziwnów o powierzchni 44,66 mkw. Rok budowy: 2018. Cena - 1 100 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją LEGRA Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazkaMieszkanie w inwestycji: Półwysep Dziwnów
  i
  Nowe mieszkanie
  2 pokoje35,79 m2
  Zapytaj o cenę

  Dziwnów, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 11C

  Półwysep Dziwnów - 8 ofert
  Sprzedam mieszkanie Dziwnów o powierzchni 35,79 mkw. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Marina Developer Sp. z o.o..
  brak obrazkabrak obrazka2 pokojowy apartament w zielonej części dziwnowa
  i
  Mieszkanie
  2 pokoje47,90 m2

  790 350

  16 500 zł/m2

  Dziwnów, Spadochroniarzy Polskich

  Sprzedam mieszkanie Dziwnów o powierzchni 47,90 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 790 350 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Homfi.
  Poznaj region

  Nadmorskie mieszkania na sprzedaż Dziwnów

  Dziwnów to nadmorska miejscowość położona w północno-zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. Jest to atrakcyjne miasto o małej powierzchni, jednak z dużym potencjałem inwestycyjnym. Przekłada się to na zainteresowanie inwestorów oraz nowych mieszkańców, wśród których dużą popularnością cieszą się mieszkania na sprzedaż.

  Atuty nadmorskiej lokalizacji

  Morze Bałtyckie stanowi jeden z najważniejszych punktów turystycznych w Polsce. Z tego względu, stali bywalcy polskich plaż coraz częściej poszukują mniejszych miejscowości, które mogą zaoferować dogodne warunki mieszkalne, gwarantując im jednocześnie znacznie większy komfort, niż w zatłoczonych aglomeracjach. Takim miastem z pewnością jest Dziwnów, którego powierzchnia wynosi niecałe 5 km2, jednak liczne atrakcje oraz odpowiednie zagospodarowanie terenu sprawiają, że jest to niezwykła miejscowość.

  Dogodne położenie

  Dziwnów położony jest bezpośrednio nad Morzem Bałtyckim, przy ujściu cieśniny Dziwny. Od południa miasto leży nad Zalewem Kamieńskim oraz nad Zatoką Wrzosowską, a w pobliżu zachodniej granicy miasta znajduje się Jezioro Martwa Dziwna. Takie położenie warunkują stworzenie odpowiedniej infrastruktury dla transportu wodnego i dlatego znajdziemy tu: Port Morski, Marinę Dziwnów z Basenem Zimowym oraz z Basenem Jachtowym, Port Jachtowy, duże falochrony wzmacniające Port Morski, a także specjalny most zwodzony. Taka infrastruktura pozwala na wykorzystywanie walorów miasta względem żeglugi morskiej i śródlądowej, a także znacząco wpływa na atrakcyjność miejscowości. W zakresie lokalizacji miasta atutem jest bezpośrednie sąsiedztwo słynnej wyspy Wolin oraz bliskość takich miast, jak Kamień Pomorski, Międzyzdroje czy Gryfice.

  Rynek nieruchomości Dziwnów

  Pomimo małej powierzchni miasta, lokalny rynek nieruchomości jest zróżnicowany. Tworzą go zarówno oferty nieruchomości rynku wtórnego, jak i pierwotnego. Znajdziemy tu takie obiekty, jak: domy, apartamenty, lokale usługowe, działki oraz mieszkania na sprzedaż i wynajem. Prowadzone tu w ostatnich latach liczne inwestycje deweloperskie w szczególności pobudzają lokalny rynek. Inwestorzy starają się wykorzystać dogodne uwarunkowania przyrodnicze oraz geograficzne miasta i tworzą nowoczesne inwestycje doskonale wkomponowane w otaczającą je naturę. To sprawia, że wiele osób poszukuje tu mieszkań na sprzedaż, nie tylko w celu inwestycji i wynajmu dla turystom, ale również ze względu na chęć zamieszkania tu na stałe.

  Atrakcje miasta Dziwnów

  Podobnie jak w przypadku niemal wszystkich nadmorskich miejscowości, lokalna gospodarka w dużej mierze opiera się na turystyce. Wpływa to również na wiele atrakcji przygotowanych dla przyjezdnych, które funkcjonują nie tylko latem, ale także przez resztę roku. Znajdziemy tu takie miejsca, jak: Aleja Gwiazd Sportu, Park Miniatur i Kolejek, Morskie Centrum Nauk, Porty i Przystanie, Promenada w Dziwnowie oraz wiele punktów rekreacyjnych. Dużym zainteresowaniem cieszą się dziwnowskie falochrony, most zwodzony, kąpielisko morskie oraz pobliskie Jezioro Martwa Dziwna.

  Mieszkańcy i turyści mogą korzystać również ze szlaków turystycznych, dedykowanych zarówno osobom poruszającym się na rowerach, jak i tym, które preferują wyprawy piesze. Co więcej, Dziwnów jest miastem leżącym na Błękitnym Samochodowym Szlaku Turystycznym, którego trasa prowadzi przez najciekawsze zakątki województwa zachodniopomorskiego.


  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości nadmorskiej miejscowości? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż w Dziwnowie na portalu GetHome i znajdź mieszkanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: