Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Mielno

  - 100 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 65 mieszkań na sprzedaż w Mielnie

  Rynek wtórny - 34 mieszkania na sprzedaż w Mielnie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż Mielno –  zamieszkaj nad morzem!

  Mielno to popularna miejscowość letniskowa położona nad samym brzegiem Bałtyku. Pięknie piaszczyste plaże, bezpieczne kąpieliska oraz bogata infrastruktura turystyczna zachęcają do wypoczynku oraz…inwestowania! Jak wygląda lojalny rynek nieruchomości i dlaczego warto postawić na mieszkania Mielno?

  Turystyczny potencjał Mielna wynika z atrakcyjnego położenia między Morzem Bałtyckim j jeziorem Jamno. Miejscowość znajduje się na Wybrzeżu Słowińskim, które słynie ze swoich walorów naturalnych oraz czystości wody. W mieście znajdują się dwa kąpieliska oraz przystań rybacka. Nic dziwnego, że Mielno należy do jednych z najchętniej wybieranych miejscowości letniskowych nad Bałtykiem. Niewielkie miasto, usytuowane jest tuż obok Koszalina. Z tego powodu mieszkania na sprzedać Mielno są także atrakcyjną propozycją dla mieszkańców pomorza, którzy szukają nieruchomości w pobliżu stolicy powiatu.

  Mielno mieszkania na sprzedaż –  rynek pierwotny i wtórny

  Mielno posiada zróżnicowany rynek nieruchomości. W architekturze miasta widoczne są nowoczesne apartamentowce i kameralne osiedla deweloperskie. Ciągła rozbudowa jest odpowiedzią na duży popyt mieszkaniowy oraz potrzeby branży turystycznej. W ofertach z rynku pierwotnego znajdują się m.in. niewielkie kawalerki, przestronne apartamenty oraz domy w zabudowie szeregowej. Mieszkania na sprzedaż Mielno to także lokale z rynku wtórnego. W sprzedaży dominują mieszkania 2- i 3-pokojowe o metrażu około 50 mkw. Są to także przestronne apartamenty o metrażu często przekraczającym 80 m kw. W ofertach pojawią się także domy z ogrodem oraz większe budynki z przeznaczeniem na cele turystyczne.

  Mieszkania na sprzedaż Mielno – sposób na dobrą inwestycje

  Mieszkania na sprzedaż Mielno cieszą się zainteresowaniem mieszkańców Pomorza Zachodniego oraz osób, które planują zakup mieszkania na cele inwestycyjne lub wypoczynkowe. Nieruchomości w Mielnie cechują się stabilnym wzrostem cen, a jednocześnie nie są tak kosztowne, jak mieszkania w innych kurortach czy większych miastach Pomorza Zachodniego. Wszystkie czynniki stanowią o dużym potencjale inwestycyjnym mieszkań w Mielnie.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie zachodniopomorskim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż w Mielnie na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

   

  Mieszkania Mielno - oferty

  W Mielnie dostępne jest 37 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 24 m2 do 89 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Mielnie, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 6 kawalerek na sprzedaż;
  • 62 2-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  • 25 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 6 4-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Mielnie z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 18 mieszkań na sprzedaż z ogródkiem;
  • 7 mieszkań na sprzedaż z tarasem.

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Mielno”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Mielno.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Mielnie? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Mielno

  Interesuje Cię rynek wtórny? Mielno oferuje 34 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 24 m2 do 78 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Mielnie to 45 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Mielno bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Mielnie, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Mielno - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Mielno oferuje 65 nowych mieszkań w 2 inwestycjach deweloperskich. Nowe mieszkania Mielno czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Mielnie to 55 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 39 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 89 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Mielnie.

  Ceny mieszkań w Mielnie

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Mielnie? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Mielno", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Mielnie to 16 743 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Mielnie to 16 656 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny w Mielnie to z kolei wydatek średnio 16 789 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Mielnie? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Mielnie", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Mielnie (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 2 050 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Mielnie wynosi 25 000 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Mielnie należy zapłacić 2 174 738 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 30 750 zł/m2.

  Tanie mieszkania Mielno. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Mielno bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Mielnie to wydatek 436 763 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 10 900 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 355 320 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 10 000 zł/m2.

  Tanie mieszkania Mielno? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: