Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Jastarnia - 2 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Jastarni

  Rynek wtórny - 2 mieszkania na sprzedaż w Jastarni

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
  Wybierz liczbę pokoi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+
  Super apartament niecałe 110 m2.
  i

  Mieszkanie 5 pokojowe na sprzedaż ul. Leśna
  Jastarnia

  5 pokoi 108 m2
  1 799 000
  16 657 /m2
  Sprzedam mieszkanie Jastarnia o powierzchni 108 mkw. Cena - 1 799 000 zł. Mieszkanie ma 5 pokoi, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Cherry Home.
  Nietuzinkowy apartament 55,6m2 w jastarni
  i

  Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż ul. Sztormowa
  Jastarnia

  3 pokoje 55,60 m2
  1 250 000
  22 482 /m2
  Sprzedam mieszkanie Jastarnia o powierzchni 55,60 mkw. Rok budowy: 2018. Cena - 1 250 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Stalko Nieruchomości.
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż Jastarnia - Twoja nieruchomość w nadmorskim kurorcie

  Jastarnia to miejscowość, której nie trzeba przedstawiać. Położona na mierzi Helskiej, w sąsiedztwie Juraty i Chałup, należy do czołówki polskich kurortów nadmorskich. Białe piaszczyste plaże, bogate zaplecze handlowo-usługowe i obszerna baza noclegowa przyciągają turystów i inwestorów!

  Jastarnia to nadmorska miejscowość, położona w połowie Mierzei Helskiej. Chociaż zamieszkiwana jest jedynie przez około 4000 mieszkańców, w wakacje oraz podczas weekendów przyciąga turystów z całej Polski. Duża w tym zasługa szerokich, piaszczystych plaż, pięciu kąpielisk morskich oraz licznych przystani, z których odpływają statki wycieczkowe.

  Mimo że obecne zaplecze noclegowe należy do jednych z najlepiej rozwiniętych w Polsce, Jastarnia wciąż posiada ogromny potencjał inwestycyjny. Zakupem mieszkania zainteresowani są zarówno inwestorzy, myślący o późniejszej odsprzedaży, jak i osoby planujące wynajem. Wśród chętnych do zakupu  mieszkania nie brakuje także osób, które szukają swojej własnej bazy wypadowej na weekendy oraz wakacje. Jakie oferty można znaleźć na rynku nieruchomości w Jastarni?

  Mieszkania Jastarnia - nieruchomości na sprzedaż

  Duże zainteresowanie mieszkaniami na sprzedaż zostało zauważone przez deweloperów, którzy budują w Jastarni nowe inwestycje. Lokale przeznaczone są głównie na cele inwestycyjne lub wypoczynkowe. Ich cechą wspólną jest nowoczesna i kameralna architektura, nawiązująca do naturalnego otoczenia i wakacyjnego charakteru miejscowości. W sprzedaży są dostępne zarówno kawalerki, jak i większe apartamenty umożliwiające komfortowy wypoczynek całej rodzinie.

  Nie brakuje także ofert z rynku wtórnego. Nieruchomości również znajdują się w kameralnych budynkach oraz cechują wysokim standardem wykończenia. Takie mieszkanie z pewnością łatwo będzie wynająć lub odsprzedać. Nadaje się także do zamieszkania od zaraz, co jest atrakcyjną propozycją dla osób planujących zakup lokalu na użytek własny. 

  Mieszkania Jastarnia - oferty

  W Jastarni dostępne  2 oferty mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 55 m2 do 108 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Jastarni, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 1 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;
  • 1 5-pokojowe i więcej mieszkanie na sprzedaż.
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Jastarni z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 2 mieszkania na sprzedaż z ogródkiem;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Jastarnia”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Jastarnia.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Jastarni? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Jastarnia

  Interesuje Cię rynek wtórny? Jastarnia oferuje 2 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 55 m2 do 108 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Jastarni to 82 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Jastarnia rynek wtórny bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Jastarni, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Jastarni

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Jastarni? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Jastarnia", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Jastarni to 19 570 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Jastarni? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Jastarni", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Jastarni (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 1 799 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Jastarni wynosi 22 482 zł/m2;

  Tanie mieszkania Jastarnia. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Jastarnia bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 1 250 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 16 657 zł/m2.

  Tanie mieszkania Jastarnia? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: