Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Kęty

  - 17 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Kętach

  Rynek wtórny - 15 mieszkań na sprzedaż w Kętach

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Kęty - oferty

  W Kętach dostępne jest 17 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 30 m2 do 150 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Kętach, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 2 kawalerki na sprzedaż;
  • 1 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;
  • 6 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 6 4-pokojowych mieszkań na sprzedaż;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Kęty”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Kęty.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Kętach? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Kęty

  Interesuje Cię rynek wtórny? Kęty oferuje 15 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 30 m2 do 150 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Kętach to 68 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Kęty bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Kętach, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Kętach

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Kętach? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Kęty", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Kętach to 5 803 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Kętach to 5 442 zł za m2 ;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Kętach? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Kętach", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Kętach (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 560 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Kętach wynosi 8 390 zł/m2;

  Tanie mieszkania Kęty. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Kęty bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 160 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 1 684 zł/m2.

  Tanie mieszkania Kęty? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: