Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Kościerzyna

  - 14 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Kościerzynie

  Rynek wtórny - 14 mieszkań na sprzedaż w Kościerzynie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Kościerzyna - oferty

  W Kościerzynie dostępne jest 14 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 27 m2 do 90 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Kościerzynie, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 3 kawalerki na sprzedaż;
  • 5 2-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 2 3-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  • 4 4-pokojowe mieszkania na sprzedaż;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Kościerzyna”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Kościerzyna.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Kościerzynie? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Kościerzyna

  Interesuje Cię rynek wtórny? Kościerzyna oferuje 14 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 27 m2 do 90 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Kościerzynie to 54 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Kościerzyna bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Kościerzynie, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Kościerzynie

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Kościerzynie? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Kościerzyna", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Kościerzynie to 6 894 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Kościerzynie to 5 912 zł za m2 ;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Kościerzynie? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Kościerzynie", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Kościerzynie (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 499 999 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Kościerzynie wynosi 9 201 zł/m2;

  Tanie mieszkania Kościerzyna. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Kościerzyna bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 149 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 5 246 zł/m2.

  Tanie mieszkania Kościerzyna? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: