Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Miejska Górka

  - 1 ogłoszenie

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Miejskiej Górce

  Rynek wtórny - 1 mieszkanie na sprzedaż w Miejskiej Górce

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Miejska Górka - oferty

  W Miejskiej Górce dostępna jest 1 oferta mieszkań na sprzedaż o powierzchni 74 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Miejskiej Górce, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 1 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Miejska Górka”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Miejska Górka.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Miejskiej Górce? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Miejska Górka

  Interesuje Cię rynek wtórny? Miejska Górka oferuje 1 ofertę z rynku wtórnego o powierzchni 74 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Miejska Górka bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Miejskiej Górce, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Miejskiej Górce

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Miejskiej Górce? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Miejska Górka", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Miejskiej Górce to 3 975 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Miejskiej Górce? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Miejskiej Górce", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Miejskiej Górce (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 295 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Miejskiej Górce wynosi 3 975 zł/m2;

  Tanie mieszkania Miejska Górka. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Miejska Górka bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 295 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 3 975 zł/m2.

  Tanie mieszkania Miejska Górka? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: