Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Grodzisk Wielkopolski

  - 4 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Grodzisku Wielkopolskim

  Rynek wtórny - 3 mieszkania na sprzedaż w Grodzisku Wielkopolskim

  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym w Grodzisku Wielkopolskim

  Województwo Wielkopolskie przyciąga chętnych do zakupu mieszkania. To tutaj powstają nowe inwestycje oraz odbywają się międzynarodowe targi. Atrakcyjną alternatywą dla mieszkania w stolicy województwa jest Grodzisk Wielkopolski. Miasto na prawach powiatu położone zaledwie 51 km na zachód od Poznania.

  Grodzisk Wielkopolski to niewielka miejscowość zamieszkiwana przez około 15 tysięcy mieszkańców. Miasto położone jest na równinnych terenach województwa wielkopolskiego Łowicko-Błońskiej, a jego powierzchnia zajmuje 18,21 km. Swoje znaczenie zawdzięcza bliskości Poznania i dobrej komunikacji z centrum województwa. Ten potencjał dostrzegli deweloperzy oraz polscy i zagraniczni inwestorzy, którzy chętnie zakładają w Grodzisku siedziby swoich firm. Do zakupu nieruchomości zachęcają niższe ceny życia ceny oraz bogata infrastruktura handlowo-usługowa pozwalająca załatwić większość codziennych spraw na miejscu. Mieszkańcy doceniają także kameralny charakter miejscowości oraz niską rodzinną zabudowę.

  Rynek nieruchomości w Grodzisku Wielkopolskim jest bardzo zróżnicowany. W ofercie sprzedaży znajdują się domy i mieszkania pochodzące z rynku wtórnego oraz nowe inwestycje deweloperskie. W Grodzisku Wielkopolskim nie brakuje także typowo podmiejskiej zabudowy, jak osiedla domów jednorodzinnych lub kameralna niska zabudowa. Na osoby szukające mieszkania czeka szeroki wybór metraży i układów pomieszczeń. Z tego powodu Grodzisk Wielkopolski chętnie wybierany jest przez rodziny z dziećmi, pary oraz osoby starsze.

  Ceny mieszkań w Grodzisku Wielkopolskim, są znacznie niższe niż w Poznaniu. Z tego powodu za podobną kwotę można nabyć dużo większy lokal. Miejscowość jest spokojna, a równocześnie jest siedzibą wielu firm, które zapewniają miejsca pracy. Grodzisk Wielkopolski posiada bogatą ofertę handlowo-usługową oraz zapewnia mieszkańcom dostęp do licznych terenów zielonych i rekreacyjnych.

  Mieszkania Grodzisk Wielkopolski - oferty

  W Grodzisku Wielkopolskim dostępne  4 oferty mieszkań na sprzedaż o powierzchni [object Object].

  Jeśli szukasz mieszkania w Grodzisku Wielkopolskim, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • mieszkania 3 pokoje na sprzedaż (3 oferty)

  Dzięki filtrom znajdziesz zarówno interesujące nowe mieszkania Grodzisk Wielkopolski, jak i mieszkania bezpośrednio Grodzisk Wielkopolski.

  Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki gethome.pl.

  Rynek wtórny Grodzisk Wielkopolski

  Interesuje Cię rynek wtórny? W Grodzisku Wielkopolskim mamy 3 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 57 m2 do 65 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Grodzisku Wielkopolskim to 62 m2.

  Ceny mieszkań w Grodzisku Wielkopolskim

  Średnia cena mieszkania na sprzedaż w Grodzisku Wielkopolskim to 6 779 zł za m2;

  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Grodzisku Wielkopolskim to 5 091 zł za m2 ;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Grodzisku Wielkopolskim?

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Grodzisku Wielkopolskim znajdziesz w cenie 440 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Grodzisku Wielkopolskim wynosi 7 000 zł/m2;

  Tanie mieszkania Grodzisk Wielkopolski. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 399 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 6 461 zł/m2.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: