Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Krzyż Wielkopolski

  - 6 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Krzyżu Wielkopolskim

  Rynek wtórny - 6 mieszkań na sprzedaż w Krzyżu Wielkopolskim

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Krzyż Wielkopolski - oferty

  W Krzyżu Wielkopolskim dostępne jest 6 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 47 m2 do 63 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Krzyżu Wielkopolskim, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 1 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;
  • 5 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Krzyżu Wielkopolskim z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 4 mieszkania na sprzedaż z balkonem;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Krzyż Wielkopolski”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Krzyż Wielkopolski.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Krzyżu Wielkopolskim? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Krzyż Wielkopolski

  Interesuje Cię rynek wtórny? Krzyż Wielkopolski oferuje 6 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 47 m2 do 63 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Krzyżu Wielkopolskim to 58 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Krzyż Wielkopolski bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Krzyżu Wielkopolskim, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Krzyżu Wielkopolskim

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Krzyżu Wielkopolskim? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Krzyż Wielkopolski", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Krzyżu Wielkopolskim to 4 648 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Krzyżu Wielkopolskim? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Krzyżu Wielkopolskim", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Krzyżu Wielkopolskim (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 364 008 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Krzyżu Wielkopolskim wynosi 5 800 zł/m2;

  Tanie mieszkania Krzyż Wielkopolski. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Krzyż Wielkopolski bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 169 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 2 657 zł/m2.

  Tanie mieszkania Krzyż Wielkopolski? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: