Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Trzcianka

  - 11 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Trzciance

  Rynek wtórny - 10 mieszkań na sprzedaż w Trzciance

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż – Trzcianka (wielkopolskie) z atrakcyjnymi cenami

  Zaliczana do małych miast Trzcianka leży zaledwie 25 km na południowy zachód od Piły. Jest największym ośrodkiem powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego i istotnym ośrodkiem administracyjnym, gospodarczym oraz kulturalnym. Liczne przedsiębiorstwa przyciągają nowych mieszkańców, którzy szukają tu odpowiednich nieruchomości. Należysz do osób, które szukają tu mieszkania na sprzedaż? Trzcianka (wielkopolskie) ma do zaoferowania ciekawe nieruchomości. Dowiedz się więcej.

  Mieszkania na sprzedaż w Trzciance – jak wygląda lokalny rynek nieruchomości?

  Trzcianka jest uważana za bardzo atrakcyjne miejsce do zamieszkania, ponieważ oferuje spokój i bezpieczeństwo charakterystyczne dla małych miast. Jednocześnie zapewnia dostęp do nowoczesnej infrastruktury i usług, w tym szkół czy instytucji kultury. Wpływa to zwiększony popyt na mieszkania na sprzedaż. Trzcianka kusi przede wszystkim ofertą z rynku wtórnego. 

  Zdecydowanie trudniej jest tu o nowe mieszkania. Trzcianka przyciąga bowiem deweloperów jedynie sporadycznie. Wśród wystawianych na sprzedaż lokali panuje jednak duża różnorodność, jeśli chodzi zarówno o metraż, jak i standard czy styl wykończenia. Można tu znaleźć popularne mieszkania 2-pokojowe i 3-pokojowe, ale także ekonomiczne kawalerki czy zazwyczaj przestronniejsze mieszkania bezczynszowe. Trzcianka jest też odpowiednim miejscem dla miłośników nowoczesnych wnętrz, które często pojawiają się w ogłoszeniach.

  Ile kosztują mieszkania w Trzciance? Ceny na lokalnym rynku nieruchomości

  Lokalizacja jest ceniona również za relatywnie niskie ceny nieruchomości. W przeliczeniu na 1 m2 powierzchni użytkowej plasują się one nieco poniżej średniej krajowej. Mieszkania na sprzedaż w Trzciance są wyraźnie tańsze niż w pobliskiej Pile, co przyciąga osoby związane z tym miastem. Natomiast nieruchomości w stolicy regionu – Poznaniu – są nawet ponad dwukrotnie droższe.

  Najtaniej można kupić te mieszkania w Trzciance, które są przeznaczone do remontu. Najdroższe są natomiast lokale z kompletnym, nowoczesnym wyposażeniem, gotowe do wprowadzenia się. Nieco więcej niekiedy trzeba też zapłacić za bezczynszowe mieszkania. Trzcianka dość często oferuje nieruchomości pozwalające zaoszczędzić na comiesięcznych opłatach, jednak zwykle szybko znikają one z rynku.

  Mieszkania w Trzciance (wielkopolskie) – znajdź idealną nieruchomość dla siebie

  W Trzciance dominuje kameralna, jednorodzinna zabudowa. Dlatego mieszkania można znaleźć jedynie w kilku punktach miasta zlokalizowanych w pobliżu centrum. Największe skupiska zabudowy wielorodzinnej to os. Słowackiego i os. 25-lecia. 

  Gdzie natomiast można znaleźć nowe mieszkania w Trzciance? Ul. Matejki i Fabryczna to dwa skupiska tego typu nieruchomości. Niezależnie od tego, który z tych obszarów Cię interesuje, możesz go łatwo przeszukać za pomocą naszej interaktywnej mapy. Umożliwiamy także filtrowanie ogłoszeń przedstawiających mieszkania na sprzedaż w Trzciance według ceny, powierzchni itp.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie wielkopolskim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż w Trzciance na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Mieszkania Trzcianka - oferty

  W Trzciance dostępne jest 11 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 33 m2 do 73 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Trzciance, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 1 kawalerka na sprzedaż;
  • 4 2-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  • 4 3-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  • 1 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Trzciance z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 1 mieszkanie na sprzedaż z ogródkiem;
  • 1 mieszkanie na sprzedaż z balkonem;
  • 1 mieszkanie na sprzedaż z tarasem.

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Trzcianka”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Trzcianka.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Trzciance? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Trzcianka

  Interesuje Cię rynek wtórny? Trzcianka oferuje 10 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 35 m2 do 73 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Trzciance to 55 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Trzcianka bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Trzciance, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Trzciance

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Trzciance? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Trzcianka", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Trzciance to 4 636 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Trzciance? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Trzciance", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Trzciance (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 399 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Trzciance wynosi 7 165 zł/m2;

  Tanie mieszkania Trzcianka. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Trzcianka bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 159 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 2 694 zł/m2.

  Tanie mieszkania Trzcianka? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: