Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Mszana Dolna

  - 1 ogłoszenie

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Mszanie Dolnej

  Rynek wtórny - 1 mieszkanie na sprzedaż w Mszanie Dolnej

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Mszana Dolna - oferty

  W Mszanie Dolnej dostępna jest 1 oferta mieszkań na sprzedaż o powierzchni 49 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Mszanie Dolnej, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 1 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Mszanie Dolnej z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 1 mieszkanie na sprzedaż z balkonem;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Mszana Dolna”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Mszana Dolna.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Mszanie Dolnej? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Mszana Dolna

  Interesuje Cię rynek wtórny? Mszana Dolna oferuje 1 ofertę z rynku wtórnego o powierzchni 49 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Mszana Dolna bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Mszanie Dolnej, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Mszanie Dolnej

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Mszanie Dolnej? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Mszana Dolna", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Mszanie Dolnej to 8 519 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Mszanie Dolnej? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Mszanie Dolnej", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Mszanie Dolnej (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 420 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Mszanie Dolnej wynosi 8 519 zł/m2;

  Tanie mieszkania Mszana Dolna. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Mszana Dolna bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 420 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 8 519 zł/m2.

  Tanie mieszkania Mszana Dolna? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: