Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Oborniki Śląskie

  - 4 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Obornikach Śląskich

  Rynek wtórny - 4 mieszkania na sprzedaż w Obornikach Śląskich

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Oborniki Śląskie - oferty

  W Obornikach Śląskich dostępne  4 oferty mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 38 m2 do 75 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Obornikach Śląskich, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 1 kawalerka na sprzedaż;
  • 2 3-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  • 1 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Obornikach Śląskich z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 1 mieszkanie na sprzedaż z ogródkiem;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Oborniki Śląskie”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Oborniki Śląskie.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Obornikach Śląskich? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Oborniki Śląskie

  Interesuje Cię rynek wtórny? Oborniki Śląskie oferuje 4 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 38 m2 do 75 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Obornikach Śląskich to 62 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Oborniki Śląskie bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Obornikach Śląskich, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Obornikach Śląskich

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Obornikach Śląskich? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Oborniki Śląskie", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Obornikach Śląskich to 6 686 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Obornikach Śląskich? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Obornikach Śląskich", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Obornikach Śląskich (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 650 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Obornikach Śląskich wynosi 7 986 zł/m2;

  Tanie mieszkania Oborniki Śląskie. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Oborniki Śląskie bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 239 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 5 783 zł/m2.

  Tanie mieszkania Oborniki Śląskie? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: