Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Oleśnica, pow. oleśnicki

  - 24 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 32 mieszkania na sprzedaż w Oleśnicy

  Rynek wtórny - 24 mieszkania na sprzedaż w Oleśnicy

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Oleśnica to miasto w województwie dolnośląskim, położone na lewym brzegu rzeki o tej samej nazwie. Oleśnicę zamieszkuje 37 169 osób, a jej powierzchnia wynosi 20,96 km². To malownicze miasto otaczają moczary i rozlewiska, a także znajdują się w nim średniowieczne zabytki, przez które miejsce zostało nazwane przez mieszkańców „miastem wież i róż”. Zobacz, dlaczego zakup mieszkania na sprzedaż w Oleśnicy to dobry pomysł.

  Mieszkania na sprzedaż w na Dolnym Śląsku cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Co roku przyjeżdża tu wielu studentów, którzy rozpoczynają naukę we Wrocławiu. Wielu ceni sobie komfort większego mieszkania i zwraca uwagę na atrakcyjną cenę, dlatego wybiera mieszkanie w oddalonej o 31 km od Wrocławia Oleśnicy. Z łatwością będziesz mógł dojechać również do innych miast takich jak Kluczbork i Opole, a nawet Katowice czy Poznań, ponieważ miasta mają wygodne połączenia kolejowe i autobusowe.

  Mieszkanie w Oleśnicy to ucieczka od wrocławskiego zgiełku, większy komfort wypoczynku i znaczna oszczędność funduszy. To świetna lokalizacja dla każdego – bez względu na wiek i poziom zamożności. Mieszkania na sprzedaż w Oleśnicy często wybierane są przez osoby młode, które planują założenie rodziny lub mają już własne dzieci i zależy im na bliskości szkół, a także przebywaniu w bezpiecznej i spokojnej okolicy. Takie lokale są tańsze, dzięki czemu młodzi mogą pozwolić sobie na zakup mieszkania o większym metrażu.

  Ceny mieszkania – Oleśnica

  Najpopularniejszy metraż mieszkań na sprzedaż w Oleśnicy wynosi 60 m². Mają one od 2 do 4 pokoi, dzięki czemu staną się idealnym lokum dla rodziny z dziećmi, a także osób ceniących sobie komfort i wygodną przestrzeń. Na jakie koszty musisz się przygotować, planując zakup mieszkania na sprzedaż w Oleśnicy? Ceny są niższe w porównaniu do średniej krajowej i większych miast takich jak Wrocław.

  Mieszkania na sprzedaż  - Oleśnica alternatywa dla Wrocławia

  Oleśnica to doskonała alternatywa dla Wrocławia. Dzięki temu, że miasto jest mniejsze, możesz liczyć na lepszą jakość powietrza, mniejszy hałas, a także większą ilość terenów zielonych. Mieszkania w Oleśnicy kosztują nawet kilka tysięcy mniej w stosunku do lokali znajdujących się w stolicy województwa dolnośląskiego. W przypadku 50-metrowego mieszkania możesz zaoszczędzić do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Nic dziwnego, że Oleśnica nieustannie przyciąga nowych mieszkańców i zatrzymuje obecnych, a także stanowi atrakcyjne miejsce do zamieszkania dla młodych ludzi.

  Mieszkania Oleśnica - oferty

  W Oleśnicy dostępne  24 oferty mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 24 m2 do 108 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Oleśnicy, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 2 kawalerki na sprzedaż;
  • 28 2-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 20 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 6 4-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Oleśnicy z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 1 mieszkanie na sprzedaż z balkonem;
  • 1 mieszkanie na sprzedaż z tarasem.

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Oleśnica”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Oleśnica.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Oleśnicy? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Oleśnica

  Interesuje Cię rynek wtórny? Oleśnica oferuje 24 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 24 m2 do 108 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Oleśnicy to 63 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Oleśnica bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Oleśnicy, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Oleśnica - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Oleśnica oferuje 32 nowych mieszkania w 1 inwestycjach deweloperskich. Nowe mieszkania Oleśnica czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Oleśnicy to 44 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 36 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 75 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Oleśnicy.

  Ceny mieszkań w Oleśnicy

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Oleśnicy? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Oleśnica", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Oleśnicy to 7 433 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Oleśnicy to 6 823 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny w Oleśnicy to z kolei wydatek średnio 8 000 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Oleśnicy? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Oleśnicy", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Oleśnicy (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 720 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Oleśnicy wynosi 9 715 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Oleśnicy należy zapłacić 599 057 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 8 100 zł/m2.

  Tanie mieszkania Oleśnica. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Oleśnica bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Oleśnicy to wydatek 453 924 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 7 900 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 249 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 5 339 zł/m2.

  Tanie mieszkania Oleśnica? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: