Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Świebodzice

  - 41 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 93 mieszkania na sprzedaż w Świebodzicach

  Rynek wtórny - 40 mieszkań na sprzedaż w Świebodzicach

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż – Świebodzice z przystępnymi cenami

  Średniej wielkości Świebodzice leżą w południowej części woj. dolnośląskiego. Graniczą bezpośrednio z Wałbrzychem, co wpływa na rozwój zarówno tutejszej gospodarki, jak i mieszkalnictwa. W mieście znajduje się sporo zakładów przemysłowych, które przyciągają pracowników z całego regionu. Dlatego popyt na mieszkania na sprzedaż jest spory. Dowiedz się więcej o ich cenach oraz specyfice rynku w Świebodzicach.

  Mieszkania na sprzedaż w Świebodzicach – jak wygląda tutejszy rynek?

  W Świebodzicach można znaleźć całkiem sporo mieszkań na sprzedaż, jak na miasto tej wielkości. Oferta jest też bardzo różnorodna. Obejmuje zarówno skromne kawalerki, jak i przestronne mieszkania 4-pokojowe lub większe. Nowe inwestycje powstają tu jednak rzadko, dlatego większość lokali mieści się w budynkach z okresu PRL lub starszych. Większość bloków lub kamienic ma maksymalnie kilka pięter, a pomiędzy nimi znajduje się duża ilość zieleni. Wnętrza mieszkań są za to często bardzo zadbane i utrzymane w nowoczesnym stylu.

  Ile kosztują mieszkania w Świebodzicach?

  Mieszkania w Świebodzicach charakteryzują się raczej przystępnymi cenami. Bez większego problemu można tu znaleźć lokale za stawki poniżej średniej krajowej (w przeliczeniu na 1 m2 powierzchni). Atrakcyjne mieszkania na sprzedaż oferuje czasami Spółdzielnia Mieszkaniowa Świebodzice. Przystępne cenowo często są również lokale w kamienicach i blokach starszego typu. Ich dodatkowym atutem nierzadko są natomiast atrakcyjne lokalizacje. Droższe lokale to przede wszystkim te stanowiące część nowoczesnych nieruchomości i utrzymane w wysokim standardzie. Ogółem oferta mieszkań w Świebodzicach jest atrakcyjna, także dla osób dysponujących mniejszym budżetem.

  Mieszkania na sprzedaż w Świebodzicach – gdzie ich szukać?

  Osiedla z zabudową wielorodzinną są zlokalizowane przede wszystkim wokół centrum miasta. Dobrym przykładem może być np. popularne Osiedle Piastowskie, które daje mieszkańcom dostęp do wszystkich potrzebnych usług i możliwość łatwego dojazdu do ścisłego centrum. Dlatego też mieszkania na sprzedaż w tym rejonie cieszą się dużym zainteresowaniem. Atrakcyjne są jednak również lokalizacje na obrzeżach – takie jak Osiedle Sudeckie łączące zabudowę wielorodzinną i jednorodzinną, a także funkcję przemysłową i dość rozległe tereny zielone. Wszystkie mieszkania na sprzedaż w wybranej lokalizacji możesz łatwo znaleźć za pomocą naszej interaktywnej mapy ogłoszeń. Skorzystaj również z filtrów, aby wyświetlić tylko oferty o określonych parametrach.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie dolnośląskim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż w Świebodzicach na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Mieszkania Świebodzice - oferty

  W Świebodzicach dostępne jest 41 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 28 m2 do 253 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Świebodzicach, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 5 kawalerek na sprzedaż;
  • 40 2-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 81 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 6 4-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 1 5-pokojowe i więcej mieszkanie na sprzedaż.
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Świebodzicach z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 6 mieszkań na sprzedaż z balkonem;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Świebodzice”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Świebodzice.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Świebodzicach? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Świebodzice

  Interesuje Cię rynek wtórny? Świebodzice oferuje 40 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 28 m2 do 253 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Świebodzicach to 68 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Świebodzice bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Świebodzicach, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Świebodzice - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Świebodzice oferuje 93 nowych mieszkania w 1 inwestycjach deweloperskich. Nowe mieszkania Świebodzice czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Świebodzicach to 55 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 37 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 83 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Świebodzicach.

  Ceny mieszkań w Świebodzicach

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Świebodzicach? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Świebodzice", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Świebodzicach to 4 867 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Świebodzicach to 3 474 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny w Świebodzicach to z kolei wydatek średnio 6 933 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Świebodzicach? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Świebodzicach", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Świebodzicach (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 679 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Świebodzicach wynosi 8 166 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Świebodzicach należy zapłacić 353 736 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 7 000 zł/m2.

  Tanie mieszkania Świebodzice. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Świebodzice bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Świebodzicach to wydatek 324 520 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 6 800 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 79 900 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 2 237 zł/m2.

  Tanie mieszkania Świebodzice? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: