Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Orneta

  - 2 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Ornecie

  Rynek wtórny - 2 mieszkania na sprzedaż w Ornecie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Orneta - oferty

  W Ornecie dostępne  2 oferty mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 60 m2 do 82 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Ornecie, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 2 3-pokojowe mieszkania na sprzedaż;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Orneta”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Orneta.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Ornecie? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Orneta

  Interesuje Cię rynek wtórny? Orneta oferuje 2 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 60 m2 do 82 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Ornecie to 71 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Orneta bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Ornecie, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Ornecie

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Ornecie? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Orneta", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Ornecie to 2 951 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Ornecie? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Ornecie", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Ornecie (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 229 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Ornecie wynosi 3 126 zł/m2;

  Tanie mieszkania Orneta. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Orneta bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 189 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 2 776 zł/m2.

  Tanie mieszkania Orneta? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: