Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Stary Sącz

  - 3 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Starym Sączu

  Rynek wtórny - 3 mieszkania na sprzedaż w Starym Sączu

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Stary Sącz - oferty

  W Starym Sączu dostępne  3 oferty mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 47 m2 do 52 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Starym Sączu, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 3 3-pokojowe mieszkania na sprzedaż;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Stary Sącz”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Stary Sącz.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Starym Sączu? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Stary Sącz

  Interesuje Cię rynek wtórny? Stary Sącz oferuje 3 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 47 m2 do 52 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Starym Sączu to 50 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Stary Sącz bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Starym Sączu, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Starym Sączu

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Starym Sączu? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Stary Sącz", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Starym Sączu to 8 369 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Starym Sączu? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Starym Sączu", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Starym Sączu (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 436 495 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Starym Sączu wynosi 8 369 zł/m2;

  Tanie mieszkania Stary Sącz. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Stary Sącz bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 320 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 8 369 zł/m2.

  Tanie mieszkania Stary Sącz? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: