Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Wrocław, Śródmieście

  - 615 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 263 mieszkania na sprzedaż w Śródmieściu

  Rynek wtórny - 352 mieszkania na sprzedaż w Śródmieściu

  Mieszkania w Śródmieściu - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania w Śródmieściu kawalerki:

  W Śródmieściu jest 89 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 566 647 zł

  Średni metraż kawalerek to 33 m2

  Mieszkania w Śródmieściu dwupokojowe:

  W Śródmieściu są 222 oferty mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 809 294 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 52 m2

  Mieszkania w Śródmieściu trzypokojowe:

  W Śródmieściu jest 210 ofert mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 1 055 186 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 71 m2

  Mieszkania w Śródmieściu czteropokojowe:

  W Śródmieściu jest 80 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 1 354 872 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 93 m2

  Mieszkania bezpośrednio w Śródmieściu - oferty deweloperów

   - 263 ogłoszenia

  Mieszkania używane w Śródmieściu - oferty agencji nieruchomości

   - 352 ogłoszenia
  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym Wrocław Śródmieście

  Śródmieście z całą pewnością jest jedną z ciekawszych dzielnic Wrocławia. Znajduje się tu sporo atrakcji i zabytków, a bliskość Rynku i bardzo dobra komunikacja są jej dodatkowym atutem. To dlatego tak popularne są tutejsze mieszkania na sprzedaż. Wrocław Śródmieście łączy unikalną zabytkową zabudowę i nowoczesne obiekty. Ponadto obejmuje zarówno bardzo spokojne, zielone osiedla, jak i tętniące życiem tereny. Interesują Cię nieruchomości na tym obszarze? Sprawdź dostępne mieszkania Wrocław Śródmieście – rynek wtórny i pierwotny mają tu sporo do zaoferowania!

  Wrocławskie Śródmieście składa się z bardzo różnorodnych osiedli. Dzięki temu ma coś atrakcyjnego do zaoferowania dla każdego typu osoby szukającej mieszkania. Wrocław Śródmieście to zarówno tętniący życiem Plac Grunwaldzki, jak i zaciszne, zielone Sępolno, Biskupin czy Dąbie. Do dzielnicy zalicza się też niezwykle klimatyczne Nadodrze, które w ostatnich latach przeżyło prawdziwy renesans. Niezależnie od okolicy mieszkanie na Śródmieściu ma wiele atutów  –  m.in. bardzo dobrą infrastrukturę i komunikację oraz bliskość centrum miasta. Dlatego też mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście należą do najbardziej pożądanych, choć nie są najtańsze.

  Wrocław Śródmieście – rynek wtórny

  Czym charakteryzują się dostępne mieszkania Wrocław Śródmieście? Bez pośredników można tu kupić nowe nieruchomości od deweloperów. Interesuje Cię typowe mieszkanie w bloku w nowoczesnym wydaniu (z balkonem lub ogródkiem, windą, miejscem postojowym w garażu podziemnym)? Tego typu inwestycje znajdziesz np. na Kępie Mieszczańskiej (okolice ulicy Dmowskiego i Księcia Witolda). Sporo ofert tego typu znajduje się również na Ołbinie (np. przy ul. Jedności Narodowej czy Reja). W nowoczesnych inwestycjach najpopularniejsze są mieszkania 2-pokojowe i 3-pokojowe. Nie satysfakcjonują Cię standardowe 3 pokoje? Na spokojnych osiedlach takich jak Bartoszowice czy Zalesie znajdziesz więcej luksusowych, kameralnych inwestycji i mieszkań o większych metrażach.

  Interesuje Cię bardziej oryginalne mieszkanie? Wrocław Śródmieście to okolica z dużą ilością XIX i XX-wiecznych kamienic, w których znajduje się wiele wyjątkowych lokali. Nabywcy mogą wybierać spośród odnowionych, luksusowych apartamentów, a także nietuzinkowych lokali z potencjałem, przeznaczonych do remontu. We wrocławskiej dzielnicy Śródmieście znajdziesz perełki, których trudno szukać gdziekolwiek indziej!

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: