Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Wrocław, Nadodrze

  - 329 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 157 mieszkań na sprzedaż na Nadodrzu

  Rynek wtórny - 172 mieszkania na sprzedaż na Nadodrzu

  Mieszkania na Nadodrzu - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania na Nadodrzu kawalerki:

  Na Nadodrzu są 52 oferty kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 646 170 zł

  Średni metraż kawalerek to 35 m2

  Mieszkania na Nadodrzu dwupokojowe:

  Na Nadodrzu są 144 oferty mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 779 825 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 51 m2

  Mieszkania na Nadodrzu trzypokojowe:

  Na Nadodrzu jest 91 ofert mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 1 142 105 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 68 m2

  Mieszkania na Nadodrzu czteropokojowe:

  Na Nadodrzu są 34 oferty mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 1 684 756 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 108 m2

  Mieszkania bezpośrednio na Nadodrzu - oferty deweloperów

   - 157 ogłoszeń

  Mieszkania używane na Nadodrzu - oferty agencji nieruchomości

   - 172 ogłoszenia
  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym - Wrocław Nadodrze

  Wrocławskie Nadorze przez długi czas było zaniedbaną dzielnicą o niekorzystnej reputacji. W ciągu ostatnich lat dzielnica przeszła gruntowną rewitalizację i stała się jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się obszarów Wrocławia. Współcześnie Nadodrze jest wysoko oceniane jako miejsce do życia przez mieszkańców miasta oraz stanowi atrakcyjną lokalizację dla inwestorów, którzy dostrzegają potencjał wzrostu wartości nieruchomości.

  Wrocław znajduje się na szczycie rankingu najlepiej ocenianych miast przez swoich mieszkańców, a dzielnica Nadodrze jest najpopularniejszą częścią mieszkalną miasta. Duża w tym zasługa kompleksowej rewitalizacji tego obszaru, która objęła m.in. odnowienie historycznych budynków, rozwinięcie infrastruktury miejskiej i inwestycje w przestrzeń publiczną. Mieszkańcy mogą zaledwie w kilkanaście minut znaleźć się w centrum, a równocześnie mają dostęp do wielu ciekawych przestrzeni rekreacyjnych, w tym nadodrzańskich bulwarów. Jak wygląda lokalny rynek nieruchomości?

  Jakie nieruchomości znajdują się w ofercie?

  Na wrocławskim Nadodrzu można znaleźć różnorodne typy nieruchomości. Znajdują się tu zarówno historyczne kamienice, jak i nowoczesne apartamentowce. Ceny mieszkań i lokali użytkowych różnią się w zależności od lokalizacji, stanu technicznego, wielkości i innych czynników. Część dostępnych w ofercie ogłoszeń dotyczy kilkupokojowych lokali w przedwojennych budynkach. Zabytkowe kamienice oferują mieszkańcom możliwość mieszkania w samym centrum Wrocławia. Odrestaurowane budynki często nadbudowane są o nowoczesną attykę, w której znajdują się przestronne apartamenty lub mieszkania typu studio.

  W dzielnicy trudno szukać zabudowy z wielkiej płyty, która pojawia się w innych częściach Wrocławia. Nie oznacza to jednak, ze w dzielnicy nie znajdziemy mniejszych i tańszych mieszkań. Dość powszechną praktyką jest dzielenie dużych, zabytkowych mieszkań na mniejsze lokale. Warto w tym miejscu dodać, że dzielnica jest bardzo popularna wśród młodych ludzi i studentów zainteresowanych właśnie takim typem nieruchomości. Dwupokojowe mieszkanie na wrocławskim Nadodrzu jest znacznie tańsze niż nieruchomość w centrum Starego Miasta, a równocześnie  nadal posiada atrakcyjną lokalizację, która pozwala w pełni korzystać bogatej oferty kulturalnej miasta.

  W Nadodrzu znajdziemy także nowe inwestycje deweloperskie. Mieszkania z rynku pierwotnego stanowią tu jednak rzadkość i zwykle jest oferta skierowana do klientów premium. Mała ilość działek sprawia, że lokale powstają najczęściej jako plomby między zabytkowymi kamienicami. Ich cechą wspólną jest wysoki standard wykończenia i nowoczesna architektura.

  Nadodrze - dzielnica z potencjałem

  Wzrost zainteresowania Nadodrzem sprawił, że ceny nieruchomości w tej dzielnicy zaczęły rosnąć. Wzrost ten dotyczy zarówno najmu, jak i sprzedaży mieszkań oraz lokali użytkowych. Nadodrze stało się atrakcyjne zarówno dla mieszkańców, którzy szukają bardziej alternatywnych i kreatywnych przestrzeni do życia, jak i inwestorów, którzy doceniają potencjał nieruchomości związany ze wzrostem jej wartości.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: