Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Wrocław, Wojszyce

  - 126 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 66 mieszkań na sprzedaż na Wojszycach

  Rynek wtórny - 69 mieszkań na sprzedaż na Wojszycach

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż: Wrocław Wojszyce

  Wojszyce to ciche i spokojne osiedle znajdujące się na południu Wrocławia. Wojszyce mogą się pochwalić bogatą ofertą edukacyjną, terenami zielonymi oraz dobrą komunikacją miejską. Leżący w centralnej części osiedla, Park Wojszycki świetnie się nadaje jako miejsce do wypoczynku. Zlokalizowany w parku plac zabaw urozmaica spacery nawet najmłodszym. Położenie na peryferiach Wrocławia sprawia, że okolica jest cicha i spokojna, a deweloperzy decydują się na budowanie nowych budynków mieszkalnych. Sama komunikacja miejska pomiędzy osiedlem, a najważniejszymi placówkami w mieście jest optymalna i wygodna.

  Oferty mieszkań na sprzedaż, osiedle Wojszyce - ul. Klasztorna to nie wszystko

  Czego się spodziewać, szukając mieszkania, Wrocław Wojszyce? Rynek wtórny na ten moment oferuje zauważalnie mniej nieruchomości od pierwotnego, z uwagi na coraz większe zainteresowanie regionem przez deweloperów. Same mieszkania na sprzedaż charakteryzują się dużą różnorodnością, która pozwala na jak najlepsze dopasowanie nieruchomości pod własne preferencje. Przestronne mieszkania 2-pokojowe na 1 piętrze, kawalerki z aneksem kuchennym czy kameralne 4-pokojowe mieszkania to tylko niektóre z ofert, jakie można znaleźć na stronach.

  Dostępne mieszkania na sprzedaż często posiadają udogodnienia w różnej formie, które umilą codzienne życie na osiedlu Wojszyce. Nieruchomości mogą być wyposażone w 2 miejsca postojowe, czy duże balkony z widokiem na panoramę Wrocławia. W przypadku inwestycji na sprzedaż można znaleźć zastosowania nowych technologii energooszczędnych oraz lokale usługowe znajdujące się na parterze.

  Wrocław Wojszyce to miejsce, gdzie mieszkania na sprzedaż występują w najróżniejszych wariantach. Obecnie najmniejszymi nieruchomościami są kawalerki o metrażu od 30 m2, a największymi dwupoziomowe mieszkania 3-pokojowe o powierzchni 150 m2. Aktualnie w Wojszycach są to ekstrema dostępnych metrażów, które z czasem ulegną zmianie. 

  Ile kosztują mieszkania na sprzedaż, Wrocław Wojszyce? 

  Mieszkania na sprzedaż na tym osiedlu mogą zaskoczyć swoją przystępnością. Średnie ceny za m2 w Wojszycach są zauważalnie mniejsze od tych panujących w całym mieście. Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na kameralnym osiedlu Zielone Wojszyce, czy mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32 m2 może być wystawione w wyjątkowo przystępnej cenie.

  W celu stworzenia dodatkowego źródła dochodu wiele osób decyduję się na kupno mieszkania. Wrocław Wojszyce nadaję się do tego celu jak pozostałe osiedla peryferyjne. Mieszkania na wynajem w dużych miastach wojewódzkich cieszą się niemałą popularnością. W przypadku Wrocławia dodatkową klientelę stwarzają przyjezdni studenci. Przestronne z potencjałem sześciopokojowe mieszkanie willowe może szybko znaleźć chętnych pośród uczących się, którzy szukają pokoi w przystępnych cenach z dobrym dojazdem na uczelnie.

  Oferty sprzedaży mieszkań, Wrocław Wojszyce - rynek wtórny czy pierwotny?

  Na rynku nieruchomości we Wrocławiu Wojszycach obecnie można znaleźć wiele ofert sprzedaży mieszkań. Większość z nich stanowią nieruchomości z rynku pierwotnego w stanie deweloperskim. Są to mieszkania z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, które czekają, aż ktoś go wykorzysta. Nowe mieszkania zlokalizowane na osiedlu Wojszyce przyciągają do siebie wieloma czynnikami. Świeżo wybudowane mieszkania są wolne od potencjalnych uszkodzeń wcześniejszych lokatorów. Wybór mieszkania z rynku pierwotnego będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie możliwości, jakie to za sobą niesie.

  Alternatywną opcją jest rynek wtórny stanowiący obecnie mniejszość na osiedlu. Takie nieruchomości nieraz posiadają bardziej dogodne lokalizacje tuż przy najważniejszych ulicach takich jak ul. Grota-Rowieckiego. Kolejnym aspektem jest sam fakt istnienia takiego mieszkania. Kupujący nieruchomość mogą odbyć fizyczną wizytację i ocenić czy dany lokal spełnia ich wizję. Zmniejsza to niepewność związaną z kupnem jeszcze niepowstałego budynku. Nieraz właśnie te atuty mogą przesądzić nad wyborem właściwego mieszkania.

  Zastanawiasz się nad zakupem mieszkania w województwie dolnośląskim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż we wrocławskich Wojszycach, na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: