Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Ziębice

  - 4 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Ziębicach

  Rynek wtórny - 4 mieszkania na sprzedaż w Ziębicach

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż Ziębice

  Ziębice to miejscowość położona w zachodnio-południowej części Polski, w województwie dolnośląskim. Jest to miasto o małej powierzchni, jednak posiada wiele zalet przyciągających tu nowych mieszkańców, wśród, których dużą popularnością cieszą się mieszkania na sprzedaż.

  Ziębice z dogodnym położeniem

  Miejscowość zlokalizowana jest na samym południu województwa dolnośląskiego, bardzo blisko granicy z Czechami, co podnosi atrakcyjność miasta. Przez Ziębice przebiegają także droga wojewódzka nr 395 i droga wojewódzka nr 385, a w pobliżu znajduje się droga krajowa nr 8, która umożliwia szybki dojazd m.in. do Wrocławia. Blisko Ziębic znajdują się takie miasta, jak: Ząbkowice Śląskie, Kłodzko, czy Nysa. Co więcej, przez miasto przebiega trasa kolejowa, która obsługuje połączenia między Wrocławiem, a Czechami. Takie zalety znacznie wpływają na renomę miasta ze względu na dużą dostępność licznych udogodnień i możliwość szybkiego przemieszczania się po całym regionie polsko-czeskim. To przekłada się również na duże lokalne zainteresowanie zakupem mieszkania w Ziębicach.

  Wyjątkowy klimat miasta

  Ziębice to miasto o niezwykle różnorodnej zabudowie, które wyróżnia się przede wszystkim licznymi budynkami zabytkowymi. Jest to związane z doskonale zachowaną średniowieczną starówką w centrum miasta. Jej główny punkt stanowi ratusz, który został odrestaurowany ponad 100 lat temu, jednak jego renesansowa wieża pochodzi aż z 1561 roku. Ratusz jest obecnie miejscem, w którym mieści się regionalne Muzeum Sprzętu Gospodarstwa Domowego i jest on uznawany za regionalną perłę architektoniczną. To przyciąga licznych turystów, którzy poszukują tu mieszkań na wynajem.

  Co więcej, ratusz jest otoczony kolorowymi zabytkowymi kamienicami, a całość okrąża ulica Wałowa, która poprowadzona jest zgodnie z dawnymi umocnieniami miasta. Co tworzy centrum miasta w formie starówki z regularnym średniowiecznym rozplanowaniem w kształcie okręgu. Przeważa tu wyższa zabudowa 2-piętrowa, z kolei od ulicy Wałowej odbiegają mniejsze uliczki, które skupiają głównie osiedla domków jednorodzinnych.

  Rynek nieruchomości Ziębice

  Lokalny rynek nieruchomości nie jest bardzo zróżnicowany, jednak posiada atrakcyjne oferty. Ceny nieruchomości w Ziębicach są znacznie niższe w porównaniu do pobliskich miejscowości, mimo dobrego położenia miasta. To przyciąga inwestorów, którzy chętnie podejmują się zakupu nieruchomości i odnawiają budowle w starym stylu. Mieszkania na sprzedaż w Ziębicach znajdziemy głównie w centralnej części miasta lub na pobliskim osiedlu Mikołaja Kopernika, które jest jednym z największych osiedli mieszkaniowych w Ziębicach.

  Dodatkowo, na lokalnym rynku nieruchomości znajdziemy takie obiekty, jak: domy, lokale usługowe oraz działki na sprzedaż i wynajem. Warto odnotować fakt, że Ziębice posiadają bardzo duży udział terenów niezagospodarowanych w ogólnej powierzchni miasta, co wpływa na potencjał dalszego rozwoju.

  Jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w województwie dolnośląskim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż w Ziębicach na portalu GetHome i znajdź mieszkanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

  Mieszkania Ziębice - oferty

  W Ziębicach dostępne  4 oferty mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 32 m2 do 82 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Ziębicach, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 1 kawalerka na sprzedaż;
  • 3 2-pokojowe mieszkania na sprzedaż;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Ziębice”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Ziębice.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Ziębicach? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Ziębice

  Interesuje Cię rynek wtórny? Ziębice oferuje 4 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 32 m2 do 82 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Ziębicach to 60 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Ziębice bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Ziębicach, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Ziębicach

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Ziębicach? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Ziębice", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Ziębicach to 4 574 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Ziębicach to 3 668 zł za m2 ;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Ziębicach? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Ziębicach", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Ziębicach (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 297 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Ziębicach wynosi 7 527 zł/m2;

  Tanie mieszkania Ziębice. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Ziębice bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 175 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 3 536 zł/m2.

  Tanie mieszkania Ziębice? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: