Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Złotoryja

  - 2 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Złotoryi

  Rynek wtórny - 2 mieszkania na sprzedaż w Złotoryi

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż – Złotoryja przyjaznym miejscem do zamieszkania

  Zaliczana do małych miast Złotoryja leży w woj. dolnośląskim, ok. 90 km na zachód od Wrocławia. Znana jest przede wszystkim z niegdysiejszego wydobycia złota i do dziś przyciąga turystów oraz poszukiwaczy-amatorów. Prężnie działa również tutejsza gospodarka. Wszystko to wpływa na zainteresowanie mieszkaniami w Złotoryi. Dowiedz się więcej o tutejszym rynku i cenach.

  Mieszkania na sprzedaż w Złotoryi (dolnośląskie) – jak wygląda tutejszy rynek?

  Jak przystało na niewielkie miasteczko, rynek nieruchomości w Złotoryi jest skromny. Praktycznie nie obserwuje się tu działalności deweloperów, dlatego obrót odbywa się przede wszystkim na rynku wtórnym. Mieszkania na sprzedaż są dostępne w ograniczonej ilości, ale dość różnorodne. Dominują te 2-pokojowe i 3-pokojowe. Można tu jednak znaleźć także nieruchomości dla zwolenników większej przestrzeni. Najczęściej dostępne są lokale w kamienicach i blokach mieszkalnych starszego typu (np. z okresu PRL). Liczba nowszych inwestycji jest niewielka – zazwyczaj są to kameralne osiedla niskich bloków lub miejskich willi. Wiele mieszkań dostępnych na rynku jest w pełni urządzonych i nowoczesnych, choć można tu znaleźć także nieruchomości do remontu.

  Ile kosztują mieszkania w na sprzedaż w Złotoryi i okolicach?

  Złotoryja kusi nabywców między innymi atrakcyjnymi cenami nieruchomości. Oscylują one w okolicach średniej krajowej w przeliczeniu na 1 m2. Trzeba jednak przyznać, że mieszkania na sprzedaż są tu tylko nieznacznie tańsze niż w pobliskiej, większej Legnicy – prawdopodobnie ze względu na urokliwy charakter i turystyczny potencjał miejscowości.

  Najdroższe mieszkania na sprzedaż w Złotoryi i okolicach to te, które są w pełni urządzone i nowoczesne. Znaczenie mogą mieć też kameralna okolica oraz standard samego budynku i osiedla. Najtaniej można kupić te lokale, które wymagają dodatkowego nakładu pracy i środków. Poszukiwacze okazji mogą również przyjrzeć się mniejszym miejscowościom w pobliżu Złotoryi, choć dostępność nieruchomości na sprzedaż jest w nich naprawdę znikoma.

  Mieszkania w Złotoryi – znajdź lokal dla siebie

  Złotoryja jest dość rozległa terytorialnie i dominuje w niej zabudowa jednorodzinna. Budynki wielorodzinne można znaleźć tylko w kilku punktach miasta – np. w centrum, gdzie znajdują się przede wszystkim zabytkowe kamienice. Duże skupisko bloków mieszkalnych można znaleźć w okolicach ul. Słowackiego i to tam najczęściej są dostępne mieszkania na sprzedaż w Złotoryi. Interesują Cię tylko oferty z wybranego obszaru? Skorzystaj z naszej interaktywnej mapy, aby łatwo je znaleźć.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie dolnośląskim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż w Złotoryi na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Mieszkania Złotoryja - oferty

  W Złotoryi dostępne  2 oferty mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 92 m2 do 135 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Złotoryi, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 1 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;
  • 1 5-pokojowe i więcej mieszkanie na sprzedaż.
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Złotoryi z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 1 mieszkanie na sprzedaż z ogródkiem;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Złotoryja”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Złotoryja.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Złotoryi? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Złotoryja

  Interesuje Cię rynek wtórny? Złotoryja oferuje 2 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 92 m2 do 135 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Złotoryi to 114 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Złotoryja bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Złotoryi, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Złotoryi

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Złotoryi? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Złotoryja", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Złotoryi to 4 624 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Złotoryi? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Złotoryi", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Złotoryi (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 640 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Złotoryi wynosi 4 730 zł/m2;

  Tanie mieszkania Złotoryja. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Złotoryja bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 469 990 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 4 518 zł/m2.

  Tanie mieszkania Złotoryja? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: