Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Domy na sprzedaż okolice Krakowa

  - 507 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 70 domów na sprzedaż w okolicach Krakowa

  Rynek wtórny - 437 domów na sprzedaż w okolicach Krakowa

  Domy w okolicach Krakowa - statystyki domów na sprzedaż portalu Gethome

  Domy w okolicach Krakowa dwupokojowe:

  W okolicach Krakowa jest 9 ofert domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 417 111 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 67 m2

  Domy w okolicach Krakowa trzypokojowe:

  W okolicach Krakowa jest 36 ofert domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 895 331 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 333 m2

  Domy w okolicach Krakowa czteropokojowe:

  W okolicach Krakowa są 123 oferty domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 1 020 138 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 133 m2

  Domy w okolicach Krakowa pięciopokojowe:

  W okolicach Krakowa są 333 oferty domów pięciopokojowych

  Średnia cena domów pięciopokojowych to 1 414 010 zł

  Średni metraż domów pięciopokojowych to 223 m2

  Domy bezpośrednio w okolicach Krakowa - oferty deweloperów

   - 70 ogłoszeń

  Domy używane w okolicach Krakowa - oferty agencji nieruchomości

   - 437 ogłoszeń
  placement placeholder
  Poznaj region

  Domy na sprzedaż: okolice Krakowa

  Kraków jest nie tylko drugim największym miastem w Polsce pod względem liczby ludności, ale też bardzo popularnym celem dla turystów. Tutejsza architektura, kultura oraz klimat Starego Miasta czy Kazimierza mają wyjątkową moc przyciągania. Wiele osób zauroczonych Krakowem postanawia osiedlić się tu na stałe, a część z nich wybiera przedmieścia jako spokojniejsze i tańsze miejsce do zamieszkania. Interesują Cię domy na sprzedaż? Okolice Krakowa mają wiele do zaoferowania!

  Nie jest tajemnicą, że w stolicy Małopolski można nabyć przede wszystkim mieszkania. Znacznie trudniej jest kupić dom w Krakowie, w szczególności jeśli zależy Ci na naprawdę przestronnych wnętrzach lub dużej działce. Dlatego coraz więcej osób szuka poza granicami miasta. Pod Krakowem znajdziemy zdecydowanie większą różnorodność ofert niż w mieście.

  Dom pod Krakowem będzie idealnym wyborem dla osób, które nie muszą codziennie zjawiać się w centrum, ale jednocześnie nie chcą się zbytnio oddalać od metropolii. Tego typu ogłoszeniami interesują się przede wszystkim rodziny, dla których duże domy w okolicach Krakowa stanowią sposób na podwyższenie standardu życia.

  Jak znaleźć swój wymarzony dom? Kraków i okolice oferują spory wybór zarówno na rynku wtórnym, jak i rynku pierwotnym. Jeśli interesują Cię domy w stanie deweloperskim lub też nowoczesne domy pod klucz, Kraków i sąsiednie miejscowości proponują przede wszystkim tzw. segmenty, czyli domy w zabudowie szeregowej.

  Czasami można też kupić nowy bliźniak. W zasadzie tylko na rynku wtórnym można znaleźć wolnostojące domy na sprzedaż. Kraków i okolice są jednak doskonałym miejscem na poszukiwanie tego typu nieruchomości. Domy wolnostojące są bowiem bardzo różnorodne i szeroko dostępne.

  Domy okolice Krakowa: tanio czy drogo?

  Kraków należy do najdroższych miast w Polsce, ale poza jego granicami można znaleźć znacznie przystępniejsze ceny. Jeśli chodzi o prawdziwie tanie domy na sprzedaż, okolice Krakowa nie oferują bardzo szerokiego wyboru. Ceny w przeliczeniu na 1 m2 są tu nawet dwukrotnie niższe niż w mieście.

  Do najtańszych należą małe domy. Okolice Krakowa to miejsce, w których domy o powierzchni zaledwie kilkudziesięciu m2 pojawiają się coraz częściej. Okolice Krakowa są pełne domów, które nie kosztują dużo, ale mogą wymagać pracy i remont. Wymagający także znajdą tu jednak odpowiedni dla siebie dom. W Krakowie i okolicach nie brakuje luksusowych willi.

  Marzysz o ucieczce z miasta? Obejrzyj domy na sprzedaż pod Krakowem. Prezentujemy domy położone w odległości nie większej niż kilkadziesiąt kilometrów od centrum Krakowa. Dzięki temu nie będziesz musiał całkowicie rezygnować z wygód i możliwości, jakie daje miasto, a jednocześnie zyskasz przestrzeń, spokojną okolicę i czystsze powietrze. Sprawdź ogłoszenia i wybierz swój dom z ogrodem, aby budzić się z widokiem na zieleń i piękny krajobraz!

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: