Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania do wynajęcia Będzin

  - 8 ogłoszeń

  Rynek wtórny - 8 mieszkań do wynajęcia w Będzinie

  placement placeholder
  Poznaj region

  Przynależący do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego Będzin znajduje się nieco na uboczu, ale jest dobrze skomunikowane z sąsiednimi ośrodkami. To miasto średniej wielkości, a więc tutejszy rynek mieszkaniowy ie jest bardzo rozbudowany. Na pewno można jednak na nim znaleźć ciekawe oferty. Dowiedz się więcej o mieszkaniach do wynajęcia w Będzinie i sprawdź, jak znaleźć idealny lokal dla siebie.

  Mieszkania do wynajęcia w Będzinie – jak wygląda tutejszy rynek?

  Będzin sąsiaduje z Sosnowcem, Dąbrową Górniczą i Czeladzią. Jest to miasto o umiarkowanej intensywności zabudowy, znacznie bardziej zielone niż większość pozostałych ośrodków wchodzących w skład GOP. Znajduje się tu sporo budynków jednorodzinnych, a typowych osiedli z blokami jest mniej. Budynki wielorodzinne w większości są niskie i pochodzą z XX wieku. Można w nich jednak znaleźć atrakcyjne mieszkania do wynajęcia. Nowych obiektów jest mniej, ale zaczynają powstawać w mieście coraz częściej.

  Będzin jest niedoceniany jako miejsce do zamieszkania w obrębie GOP. Tymczasem jego położenie jest bardzo korzystne, dzięki czemu dojazd do innych miast nie stanowi większego problemu. Jednocześnie tempo życia jest spokojniejsze, co dla wielu osób stanowi atut. Nie bez znaczenia są też tutejsze ceny nieruchomości.

  Ile kosztuje wynajem mieszkania w Będzinie?

  Ceny wynajmu mieszkań w Będzinie można uznać za przystępne. Za punkt odniesienia najlepiej przyjąć sąsiednie ośrodki. Średnio mieszkania w Sosnowcu są tańsze niż te w Dąbrowie Górniczej i Sosnowcu. Ceny wynajmu są też tutaj zdecydowanie niższe niż w centralnym ośrodku GOP i stolicy województwa, czyli Katowicach. Wszystko to sprawia, że mieszkaniami w Będzinie powinny się zainteresować szczególnie osoby szukające oszczędności. Dokładna cena najmu zależy przede wszystkim od liczby pokoi, metrażu i standardu budynku oraz wykończenia wnętrza.

  Znajdź idealne mieszkanie w Będzinie z GetHome.pl

  Poszukiwanie idealnego mieszkania może być żmudne, ale GetHome.pl ułatwia ten proces. Skorzystaj z naszej zaawansowanej wyszukiwarki, aby szybko zawęzić kryteria wyboru i znaleźć coś prawdziwie interesującego. Dzięki filtrom możesz wyszukać tylko mieszkania do wynajęcia w Będzinie o określonej powierzchni, liczbie pokoi czy cenie, a mapa pomoże Ci skupić się tylko na optymalnej lokalizacji.

   

   

  Wynajem mieszkania Będzin

  W Będzinie dostępne jest 8 ofert mieszkań do wynajęcia o powierzchni od 30 m2 do 52 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania do wynajęcia w Będzinie, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 4 kawalerki do wynajęcia;
  • 4 2-pokojowe mieszkania do wynajęcia;
  Jeśli interesują Cię mieszkania do wynajęcia w Będzinie z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 1 mieszkanie do wynajęcia z ogródkiem;

  Chcesz mieszkać w jednej z największych metropolii? A może marzysz o życiu w mieście 15-minutowym? A może szukasz idealnego kompromisu? Znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości na wynajem gethome.pl.

  Mieszkania Będzin wynajem - ceny

  Średnia cena mieszkania do wynajęcia w Będzinie to 1 331 zł.

  Zastanawiasz się ile kosztuje wynajem mieszkania w Będzinie? Uśredniając:

  • kawalerka na wynajem w Będzinie kosztuje 1 250 zł;
  • mieszkanie 2-pokojowe na wynajem w Będzinie kosztuje 1 412 zł;

  Interesują Cię tanie mieszkania na wynajem w Będzinie? Według ofert z naszej bazy najtańsze:

  • kawalerki na wynajem w Będzinie znajdziesz w cenie 900 zł;
  • mieszkania 2-pokojowe na wynajem w Będzinie znajdziesz w cenie 1 000 zł;

  Już teraz znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M na terenie Będzina!

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: