Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania do wynajęcia Żywiec

  - 5 ogłoszeń

  Rynek wtórny - 5 mieszkań do wynajęcia w Żywcu

  placement placeholder
  Poznaj region

  Należący do województwa śląskiego Żywiec to miasto otoczone górami, znajdujące się w malowniczej kotlinie i w pobliżu granicy zarówno z Czechami, jak i ze Słowacją. Spory ruch turystyczny napędza gospodarkę, ale miasto oferuje też pracę w innych branżach – m.in. w słynnym browarze. W związku z tym jest atrakcyjnym miejscem do zamieszkania. Sprawdź, jak kształtuje się rynek wynajmu w Żywcu.

  Wynajem w Żywcu – co warto wiedzieć?

  Żywiec ze względu na liczbę ludności zalicza się do średnich miast. Tutejszy rynek nieruchomości nie jest więc tak rozbudowany, jak chociażby w pobliskim Bielsku-Białej. Dostępność lokali na wynajem jest jednak wystarczająca, mimo iż niektórzy właściciele decydują się na przerabianie swoich mieszkań na prywatne kwatery dla turystów.

  Dostępne mieszkania są bardzo różnorodne. Dotyczy to zarówno liczby pokoi czy metrażu, jak i stylu oraz typów budynków, w jakich znajdują się lokale. Oprócz typowych mieszkań w wielorodzinnych blokach dość popularne jest wydzielanie lokali w ramach domów jedno- lub dwurodzinnych. Ich atutem często jest brak opłat czynszowych, co minimalizuje koszty utrzymania.

  Ceny mieszkań do wynajęcia w Żywcu

  Mimo iż jest to turystyczna miejscowość, mieszkania nie są szczególnie drogie. W porównaniu z ofertami z największych miast w Polsce, te dostępne w Żywcu są wręcz tanie. Ceny są wyraźnie niższe od tych obowiązujących w Bielsku-Białej i porównywalne z innymi okolicznymi miejscowościami.

  Najdroższe mieszkania charakteryzują się wysokim standardem wykończenia i rozmaitymi udogodnieniami. Więcej trzeba również zapłacić za lokale znajdujące się w samym centrum. Niskie ceny są typowe dla miejsc z podstawowym wyposażeniem oraz znajdujących się w mniej atrakcyjnych lokalizacjach.

  Jak znaleźć mieszkanie do wynajęcia w Żywcu?

  Zróżnicowana oferta mieszkań i ich przystępne ceny zachęcają do osiedlenia się w tym mieście. Wynajem jest znakomitym rozwiązaniem dla osób, które nie mają odpowiedniej zdolności kredytowej, nie dysponują wystarczającym wkładem własnym lub po prostu nie chcą kupować nieruchomości. Dostępne lokale są dopasowane do zróżnicowanych wymagań, dzięki czemu każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie.

  Wynajem mieszkania Żywiec

  W Żywcu dostępne jest 5 ofert mieszkań do wynajęcia o powierzchni od 42 m2 do 62 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania do wynajęcia w Żywcu, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 5 2-pokojowych mieszkań do wynajęcia;
  Jeśli interesują Cię mieszkania do wynajęcia w Żywcu z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 3 mieszkania do wynajęcia z balkonem;

  Chcesz mieszkać w jednej z największych metropolii? A może marzysz o życiu w mieście 15-minutowym? A może szukasz idealnego kompromisu? Znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości na wynajem gethome.pl.

  Mieszkania Żywiec wynajem - ceny

  Średnia cena mieszkania do wynajęcia w Żywcu to 2 540 zł.

  Zastanawiasz się ile kosztuje wynajem mieszkania w Żywcu? Uśredniając:

  • mieszkanie 2-pokojowe na wynajem w Żywcu kosztuje 2 540 zł;

  Interesują Cię tanie mieszkania na wynajem w Żywcu? Według ofert z naszej bazy najtańsze:

  • mieszkania 2-pokojowe na wynajem w Żywcu znajdziesz w cenie 2 000 zł;

  Już teraz znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M na terenie Żywca!

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: