Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania do wynajęcia Sosnowiec - 14 ogłoszeń

  Rynek wtórny - 14 mieszkań do wynajęcia w Sosnowcu

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Mieszkania w Sosnowcu - statystyki mieszkań do wynajęcia portalu Gethome

  Mieszkania w Sosnowcu kawalerki:

  W Sosnowcu są 3 oferty kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 1 400 zł

  Średni metraż kawalerek to 26 m2

  Mieszkania w Sosnowcu dwupokojowe:

  W Sosnowcu jest 9 ofert mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 1 650 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 40 m2

  Mieszkania w Sosnowcu trzypokojowe:

  W Sosnowcu jest 1 oferta mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 2 900 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 62 m2

  Mieszkania w Sosnowcu czteropokojowe:

  W Sosnowcu jest 1 oferta mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 800 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 22 m2

  Mieszkania używane w Sosnowcu - oferty agencji nieruchomości

   - 14 ogłoszeń
  brak obrazkabrak obrazkaKomfortowe mieszkanie do wynajęcia
  i
  Mieszkanie
  2 pokoje59,22 m2

  2 100/miesiąc

  35 zł/m2

  Sosnowiec, ul. Czarna

  Wynajmę mieszkanie Sosnowiec o powierzchni 59,22 mkw. Rok budowy: 2000. Cena - 2 100 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Śląskie Centrum Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazka
  i
  Mieszkanie
  1 pokój32,26 m2

  1 150/miesiąc

  36 zł/m2

  Sosnowiec

  Wynajmę mieszkanie Sosnowiec o powierzchni 32,26 mkw. Cena - 1 150 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 5 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Cztery Kąty Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazkaProwizja dla biura po stronie wynajmującego !!!
  i
  Mieszkanie
  2 pokoje35,70 m2

  2 050/miesiąc

  57 zł/m2

  Sosnowiec, Gospodarcza

  Wynajmę mieszkanie Sosnowiec o powierzchni 35,70 mkw. Rok budowy: 1975. Cena - 2 050 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Grupa Konsultingowa Defin.
  brak obrazkabrak obrazka
  i
  Mieszkanie
  2 pokoje36 m2

  1 150/miesiąc

  31 zł/m2

  Sosnowiec

  Wynajmę mieszkanie Sosnowiec o powierzchni 36 mkw. Cena - 1 150 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Biuro Nieruchomości ARENA.
  brak obrazkabrak obrazka
  i
  Mieszkanie
  2 pokoje35 m2

  1 500/miesiąc

  43 zł/m2

  Sosnowiec, ul. Baczyńskiego Krzystofa Kamila

  Wynajmę mieszkanie Sosnowiec o powierzchni 35 mkw. Cena - 1 500 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Biuro Nieruchomości I Finansów Westa.
  brak obrazkabrak obrazkaLokalizacja tej oferty jest atutem !!!
  i
  Mieszkanie
  2 pokoje46 m2

  2 000/miesiąc

  43 zł/m2

  Sosnowiec, Aleja Zwycięstwa

  Wynajmę mieszkanie Sosnowiec o powierzchni 46 mkw. Rok budowy: 1975. Cena - 2 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Grupa Konsultingowa Defin.
  brak obrazkabrak obrazkaLuksusowe mieszkanie w centrum sosnowca
  i
  Mieszkanie
  3 pokoje62,41 m2

  2 900/miesiąc

  46 zł/m2

  Sosnowiec, Hugo Kołłątaja

  Wynajmę mieszkanie Sosnowiec o powierzchni 62,41 mkw. Rok budowy: 2015. Cena - 2 900 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją RE/MAX Polska.
  brak obrazkabrak obrazkaPrzytulny pokój dla singla lub pary/centrum
  i
  Mieszkanie
  4 pokoje22,50 m2

  800/miesiąc

  35 zł/m2

  Sosnowiec

  Wynajmę mieszkanie Sosnowiec o powierzchni 22,50 mkw. Cena - 800 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 4 pokoje, 2 łazienki, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Michał Zadróż Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazka***2-pokojowe mieszkanie w centrum sosnowca***
  i
  Mieszkanie
  2 pokoje45,90 m2

  1 400/miesiąc

  30 zł/m2

  Sosnowiec

  Wynajmę mieszkanie Sosnowiec o powierzchni 45,90 mkw. Cena - 1 400 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Loft4U.
  brak obrazkabrak obrazka2 pokoje 42 m2 sosnowiec centrum kołłątaja
  i
  Mieszkanie
  2 pokoje42 m2

  1 200/miesiąc

  28 zł/m2

  Sosnowiec, Kołłątaja

  Wynajmę mieszkanie Sosnowiec o powierzchni 42 mkw. Cena - 1 200 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją SAKA Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazkaDwupokojowe mieszkanie w sosnowcu, ul. wspólna
  i
  Mieszkanie
  2 pokoje25 m2

  1 500/miesiąc

  60 zł/m2

  Sosnowiec, ul. Wspólna

  Wynajmę mieszkanie Sosnowiec o powierzchni 25 mkw. Cena - 1 500 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Loft4U.
  brak obrazkabrak obrazka
  i
  Mieszkanie
  1 pokój20 m2

  1 400/miesiąc

  70 zł/m2

  Sosnowiec

  Wynajmę mieszkanie Sosnowiec o powierzchni 20 mkw. Cena - 1 400 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Cztery Kąty Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazkaKlimatyczne mieszkanie na poddaszu!
  i
  Mieszkanie
  1 pokój27 m2

  1 650/miesiąc

  61 zł/m2

  Sosnowiec, Stanisława Staszica

  Wynajmę mieszkanie Sosnowiec o powierzchni 27 mkw. Rok budowy: 1935. Cena - 1 650 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Grupa Konsultingowa Defin.
  brak obrazkabrak obrazkaProwizja dla biura po stronie wynajmującego !!!
  i
  Mieszkanie
  2 pokoje34,27 m2

  1 950/miesiąc

  56 zł/m2

  Sosnowiec, Gabriela Narutowicza

  Wynajmę mieszkanie Sosnowiec o powierzchni 34,27 mkw. Rok budowy: 1970. Cena - 1 950 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Grupa Konsultingowa Defin.
  Poznaj region

  Mieszkania do wynajęcia – Sosnowiec z różnorodną ofertą wynajmu

  Stanowiący część Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego Sosnowiec to miasto z bardzo szeroką ofertą mieszkaniową. Dzięki atrakcyjnej lokalizacji (sąsiaduje bezpośrednio z Katowicami) cieszy się dużym zainteresowaniem najemców. Jednocześnie tutejsze ceny można nadal zaliczyć do przystępnych. Jak wygląda rynek? Jak znaleźć idealne mieszkanie do wynajęcia w Sosnowcu? Wyjaśniamy.

  Mieszkania w Sosnowcu – jak wygląda tutejszy rynek wynajmu?

  Zaliczany do dużych miast Sosnowiec sąsiaduje z najważniejszym ośrodkiem GOP i całego województwa śląskiego, czyli Katowicami, ale diametralnie się od niego różni. Jest to miasto spokojniejsze i bardziej zielone, szczególnie we wschodniej i południowej części. Jest najlepiej skomunikowane ze stolicą Śląska, a także Dąbrową Górniczą, Mysłowicami, Będzinem czy Jaworznem.

  W drugiej połowie XX wieku w Sosnowcu powstało wiele mieszkań dla pracowników zakładów przemysłowych znajdujących się w tym i sąsiednich ośrodkach. Dzięki temu do dziś tutejsza oferta mieszkaniowa jest szeroka i różnorodna. Co więcej, w Sosnowcu coraz częściej realizuje się nowe inwestycje – także takie, które zapewniają mieszkańcom podwyższony komfort życia. Znalezienie zatrudnienia w tym mieście jest nieco trudniejsze, ale coraz więcej osób decyduje się na zamieszkanie w Sosnowcu, pracując np. w Katowicach.

  Ile kosztują mieszkania do wynajęcia w Sosnowcu?

  Sosnowiec jest wybierany przez najemców nie tylko ze względu na szeroką ofertę czy dobre warunki bytowe, ale też z uwagi na ceny. Są tu one wyraźnie niższe niż w Katowicach. W zależności od dokładnej lokalizacji mieszkanie w takim samym standardzie może być tu nawet dwa razy tańsze. Wynajem jest najdroższy w pobliżu głównych arterii komunikacyjnych i przystanków transportu zbiorowego. Droższe są też najbardziej zielone i najspokojniejsze części Sosnowca dające wytchnienie od tętniącej życiem aglomeracji.

  Mieszkania do wynajęcia w Sosnowcu – dla kogo?

  Dlaczego warto wynająć mieszkanie w Sosnowcu i kto powinien się na to zdecydować? Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które chciałyby trochę zaoszczędzić na kosztach mieszkania, ponieważ w tym mieście łatwiej jest znaleźć lokal w przystępnej cenie. Sosnowiec jest również świetnym miejscem dla tych, którzy wolą mieszkać na uboczu. Można tu znaleźć lokale, które pozwalają zapomnieć o tym, że jest to środek tętniącej życiem, głośnej i dynamicznej aglomeracji.

  Jesteś zainteresowany wynajmem nieruchomości w województwie śląskim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań do wynajęcia w Sosnowcu na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: