Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania do wynajęcia Bytom - 14 ogłoszeń

  Rynek wtórny - 14 mieszkań do wynajęcia w Bytomiu

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Mieszkania w Bytomiu - statystyki mieszkań do wynajęcia portalu Gethome

  Mieszkania w Bytomiu kawalerki:

  W Bytomiu są 4 oferty kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 1 212 zł

  Średni metraż kawalerek to 30 m2

  Mieszkania w Bytomiu dwupokojowe:

  W Bytomiu jest 9 ofert mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 1 522 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 47 m2

  Mieszkania w Bytomiu trzypokojowe:

  W Bytomiu jest 1 oferta mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 1 400 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 72 m2

  Mieszkania w Bytomiu czteropokojowe:

  W Bytomiu jest 0 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 0 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 0 m2

  Mieszkania używane w Bytomiu - oferty agencji nieruchomości

   - 14 ogłoszeń
  brak obrazkabrak obrazkaIdealnie nowe mieszkanie
  i
  Mieszkanie
  2 pokoje51 m2

  2 000/miesiąc

  39 zł/m2

  Bytom

  Wynajmę mieszkanie Bytom o powierzchni 51 mkw. Cena - 2 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Biuro Nieruchomości Sigma.
  brak obrazkabrak obrazka
  i
  Mieszkanie
  2 pokoje52 m2

  1 400/miesiąc

  26 zł/m2

  Bytom

  Wynajmę mieszkanie Bytom o powierzchni 52 mkw. Rok budowy: 1973. Cena - 1 400 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na -1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Biuro Nieruchomości Sigma.
  brak obrazkabrak obrazkaMieszkanie do wynajęcia - 3 pokoje w centrum.
  i
  Mieszkanie
  3 pokoje72 m2

  1 400/miesiąc

  19 zł/m2

  Bytom, ul. Podgórna

  Wynajmę mieszkanie Bytom o powierzchni 72 mkw. Cena - 1 400 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Miasto Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazka
  i
  Mieszkanie
  1 pokój38,18 m2

  1 350/miesiąc

  35 zł/m2

  Bytom

  Wynajmę mieszkanie Bytom o powierzchni 38,18 mkw. Cena - 1 350 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Centrum Nieruchomości Prestige.
  brak obrazkabrak obrazkaAleja legionów - kawalerka z balkonem.
  i
  Mieszkanie
  1 pokój36 m2

  1 200/miesiąc

  33 zł/m2

  Bytom, ul. Aleja Legionow

  Wynajmę mieszkanie Bytom o powierzchni 36 mkw. Cena - 1 200 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Miasto Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazkaMieszkanie do wynajęcia bytom ul. batorego
  i
  Mieszkanie
  1 pokój23 m2

  1 000/miesiąc

  43 zł/m2

  Bytom

  Wynajmę mieszkanie Bytom o powierzchni 23 mkw. Cena - 1 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Centrum Nieruchomości Prestige.
  brak obrazkabrak obrazkaArki bożka - atrakcyjne mieszkanie do wynajęcia.
  i
  Mieszkanie
  2 pokoje37 m2

  1 350/miesiąc

  36 zł/m2

  Bytom, ul. Arki Bożka

  Wynajmę mieszkanie Bytom o powierzchni 37 mkw. Cena - 1 350 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Miasto Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazka
  i
  Mieszkanie
  1 pokój23 m2

  1 300/miesiąc

  56 zł/m2

  Bytom, Dworcowa

  Wynajmę mieszkanie Bytom o powierzchni 23 mkw. Cena - 1 300 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją ROYAL Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazkaGotowe mieszkanie do wynajmu
  i
  Mieszkanie
  2 pokoje76 m2

  2 000/miesiąc

  26 zł/m2

  Bytom

  Wynajmę mieszkanie Bytom o powierzchni 76 mkw. Cena - 2 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Eurodomanna sp. z o. o..
  brak obrazkabrak obrazka
  i
  Mieszkanie
  2 pokoje40 m2

  1 400/miesiąc

  35 zł/m2

  Bytom

  Wynajmę mieszkanie Bytom o powierzchni 40 mkw. Cena - 1 400 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją AKME Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazkaArki bożka - mieszkanie do wynajęcia.
  i
  Mieszkanie
  2 pokoje38 m2

  1 200/miesiąc

  31 zł/m2

  Bytom, ul. Arki Bożka

  Wynajmę mieszkanie Bytom o powierzchni 38 mkw. Cena - 1 200 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Miasto Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazka
  i
  Mieszkanie
  2 pokoje33,40 m2

  1 300/miesiąc

  38 zł/m2

  Bytom

  Wynajmę mieszkanie Bytom o powierzchni 33,40 mkw. Cena - 1 300 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Centrum Nieruchomości Prestige.
  brak obrazkabrak obrazka
  i
  Mieszkanie
  2 pokoje52,10 m2

  1 800/miesiąc

  34 zł/m2

  Bytom

  Wynajmę mieszkanie Bytom o powierzchni 52,10 mkw. Cena - 1 800 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Centrum Nieruchomości Prestige.
  brak obrazkabrak obrazkaTanie mieszkanie z co
  i
  Mieszkanie
  2 pokoje40 m2

  1 250/miesiąc

  31 zł/m2

  Bytom

  Wynajmę mieszkanie Bytom o powierzchni 40 mkw. Cena - 1 250 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 8 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Biuro Nieruchomości Sigma.
  Poznaj region

  Mieszkania do wynajęcia – Bytom z szeroką dostępnością lokali

  Bytom to kojarzone przede wszystkim z wydobyciem węgla górnośląskie miasto. Znajduje się w centrum Metropolii Górnośląsko-Zagłębiowskiej i mimo zamknięcia części kopalni nadal rozwija się gospodarczo. Jest atrakcyjne m.in. ze względu na duża dostępność miejsc pracy, dobre skomunikowanie z najważniejszymi ośrodkami Górnego Śląska oraz szeroką dostępność nieruchomości na wynajem w relatywnie niskich cenach. Dowiedz się więcej.

  Wynajem w Bytomiu – jak kształtuje się rynek?

  Jako duże miasto Bytom charakteryzuje się dość rozbudowanym rynkiem mieszkaniowym. Dotyczy to również wynajmu, który jest tutaj popularny. Dostępność lokali jest spora, a ich charakter jest bardzo zróżnicowany. Od typowo pracowniczych kwater charakteryzujących się niskimi cenami i podstawowym wyposażeniem po bardzo komfortowe apartamenty – miasto ma naprawdę sporo do zaoferowania, jeśli chodzi o nieruchomości na wynajem.

  Zabudowa wielorodzinna w tym mieście to przede wszystkim niewysokie, kilkupiętrowe budynki. Wyższe budowle znajdują się w niewielu punktach Bytomia – miedzy innymi przy parku miejskim. Jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych części miasta zapewniająca bliskość centrum i wszystkich istotnych usług. Lokale na wynajem są jednak dostępne na terenie całego miasta – również na jego obrzeżach, gdzie ceny są zwykle atrakcyjniejsze.

  Ceny mieszkań do wynajęcia w Bytomiu

  Wynajmujących do Bytomia przyciągają w znacznej mierze przystępne ceny mieszkań. Jest to znakomite miejsce między innymi dla osób zniechęconych drogim wynajmem w Katowicach. Ceny często są też niższe niż np. w Zabrzu, Gliwicach oraz innych miejscowościach należących do GOP, choć rosną w podobnym tempie.

  Cena mieszkania do wynajęcia w Bytomiu zależy w znacznej mierze od jego lokalizacji. Najdroższe są lokale najbliżej centrum zapewniające łatwy dostęp do wszystkich udogodnień i atrakcji. Taniej jest na obrzeżach, szczególnie w tych miejscach, z których dojazd do centrum jest utrudniony. Oczywiście nie bez znaczenia są również standard samego lokalu i budynku, w którym się znajduje oraz dostępne udogodnienia.

  Znajdź mieszkanie do wynajęcia w Bytomiu z GetHome.pl

  Wynajem w Bytomiu zapewnia dostęp do wszelkich niezbędnych usług, miejsc pracy i innych udogodnień, a jednocześnie jest przystępny cenowo. To dlatego nieruchomościami w tym obszarze interesuje się coraz więcej osób. Należysz do tej grupy? Zachęcamy do śledzenia wyselekcjonowanych ofert od najlepszych pośredników i biur nieruchomości.

  Jesteś zainteresowany wynajmem nieruchomości w województwie śląskim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań do wynajęcia w Bytomiu na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: