Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania do wynajęcia Mysłowice

  - 3 ogłoszenia

  Rynek wtórny - 4 mieszkania do wynajęcia w Mysłowicach

  placement placeholder
  Poznaj region

  Średniej wielkości Mysłowice dzięki przynależności do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP) z całą pewnością zyskują na znaczeniu. Jest to ważny ośrodek gospodarczy i kulturalny, co z pewnością wpływa na popyt na nieruchomości. Mieszkania do wynajęcia w Mysłowicach są więc dość intensywnie poszukiwane. Sprawdź, co warto o nich wiedzieć i czym charakteryzuje się lokalny rynek wynajmu.

  Mieszkania do wynajęcia w Mysłowicach – co warto wiedzieć o lokalnym rynku?

  Podobnie jak cały region, Mysłowice cały czas się rozwijają – również pod względem dostępności lokali mieszkalnych. Powstaje tu sporo inwestycji deweloperskich, które dostarczają nowe lokale także na rynek wynajmu. Oferty z rynku wtórnego są jednak równie ciekawe. Mieszkań w Mysłowicach jest całkiem sporo, choć przez duży popyt te najciekawsze szybko znikają z rynku. Są to przede wszystkim poszukiwane najczęściej lokale 2-pokojowe. Wśród mieszkań do wynajęcia można jednak znaleźć także zarówno kawalerki, jak i znacznie większe lokale. Ich wiek i standard są natomiast zróżnicowane.

  Ile kosztuje wynajem mieszkania w Mysłowicach?

  Trudno jednoznacznie stwierdzić, ile kosztuje wynajem. Z całą pewnością można jednak powiedzieć, że jest tu taniej niż w Katowicach mimo niewielkiej odległości dzielącej te miasta. Dokładne ceny zależą przede wszystkim od liczby pokoi i standardu. Relatywnie tanie mieszkania w Mysłowicach zwykle są skromne i pozbawione designerskich rozwiązań. Nowocześnie urządzone i przemyślane w każdym calu lokale są zdecydowanie droższe. Nie bez znaczenia jest też lokalizacja – Mysłowice zajmują duży obszar, a każda jego część jest inna. Najdrożej jest w centrum, które znajduje się w północnej części miasta.

  Mieszkania w Mysłowicach – gdzie szukać ofert?

  Miasto wyróżnia się specyficznym układem przestrzennym. Najgęstsza zabudowa znajduje się na jego północnym krańcu i to właśnie tam najczęściej można znaleźć mieszkania na wynajem. Mysłowice na południe od przecinającej je w połowie trasy A4 są bardziej kameralne 0 znajdują się tam głównie osiedla jednorodzinne, tereny przemysłowe i usługowe. Każdy z tych obszarów możesz przeszukać za pomocą naszej interaktywnej mapy. Publikujemy tylko aktualne i sprawdzone ogłoszenia. Nie znajdziesz tu mieszkań do wynajęcia bez pośredników, dzięki czemu możesz mieć pewność co do klarowności oferty i wszystkich formalności.

  Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na wynajem w Mysłowicach na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Wynajem mieszkania Mysłowice

  W Mysłowicach dostępne  3 oferty mieszkań do wynajęcia o powierzchni [object Object].

  Jeśli szukasz mieszkania do wynajęcia w Mysłowicach, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 3 2-pokojowe mieszkania do wynajęcia;
  • 1 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia;

  Chcesz mieszkać w jednej z największych metropolii? A może marzysz o życiu w mieście 15-minutowym? A może szukasz idealnego kompromisu? Znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości na wynajem gethome.pl.

  Mieszkania Mysłowice wynajem - ceny

  Średnia cena mieszkania do wynajęcia w Mysłowicach to 1 788 zł.

  Zastanawiasz się ile kosztuje wynajem mieszkania w Mysłowicach? Uśredniając:

  • mieszkanie 2-pokojowe na wynajem w Mysłowicach kosztuje 1 850 zł;
  • mieszkanie 3-pokojowe na wynajem w Mysłowicach kosztuje 1 600 zł;

  Interesują Cię tanie mieszkania na wynajem w Mysłowicach? Według ofert z naszej bazy najtańsze:

  • mieszkania 2-pokojowe na wynajem w Mysłowicach znajdziesz w cenie 1 450 zł;
  • mieszkania 3-pokojowe na wynajem w Mysłowicach znajdziesz w cenie 1 600 zł;

  Już teraz znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M na terenie Mysłowic!

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: