Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Kawalerka Wrocław do wynajęcia

  - 106 ogłoszeń

  Rynek wtórny - 442 mieszkania do wynajęcia we Wrocławiu

  Mieszkania we Wrocławiu - statystyki mieszkań do wynajęcia portalu Gethome

  Mieszkania we Wrocławiu kawalerki:

  We Wrocławiu jest 106 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 2 324 zł

  Średni metraż kawalerek to 28 m2

  Mieszkania we Wrocławiu dwupokojowe:

  We Wrocławiu są 193 oferty mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 3 066 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 46 m2

  Mieszkania we Wrocławiu trzypokojowe:

  We Wrocławiu jest 125 ofert mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 4 366 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 66 m2

  Mieszkania we Wrocławiu czteropokojowe:

  We Wrocławiu jest 12 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 6 300 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 105 m2

  Mieszkania używane we Wrocławiu - oferty agencji nieruchomości

   - 442 ogłoszenia
  placement placeholder
  Poznaj region

  Stolica Dolnego Śląska to intensywnie rozwijające się miasto pełne zabytków, kultury i sztuki, ale także np. uczelni czy miejsc pracy w nowoczesnych zakładach produkcyjnych oraz korporacjach. Nic więc dziwnego, że przyciąga wielu nowych mieszkańców, którzy często poszukują kawalerki. Wrocław ma pod tym względem sporo do zaoferowania, ale duży popyt na mieszkania sprawia, że atrakcyjne ogłoszenia szybko znikają z rynku.

  Kawalerka Wrocław – wynajem dla studenta i nie tylko

  Interesuje Cię kawalerka dla studenta? Wrocław to miasto żaków, a oferta nieruchomości w znacznej mierze jest dopasowana do ich potrzeb. Wynajmujący zdają sobie jednak sprawę, że istnieje również wiele innych grup najemców, których może interesować kawalerka na wynajem. Wrocław ma więc do zaoferowania również mieszkania dla bardziej wymagających, a w dodatku w niemal każdym obszarze miasta.

  Gdzie szukać kawalerki na wynajem? Wrocław dzieli się na aż 48 osiedli, a każde z nich ma coś innego do zaoferowania.

  Interesuje Cię tylko centralnie położona kawalerka? Wrocław Stare Miasto to okolica dla Ciebie. Można tu znaleźć wiele klimatycznych mieszkań w kamienicach. Interesuje Cię nowocześniejsze mieszkania? Centrum ma do zaoferowania również takie lokale, ale ich ceny są zwykle wysokie.

  Wrocław Krzyki to wybór dla osób, które cenią spokój i zieleń, a jednocześnie nie chcą mieszkać w zbyt dużym oddaleniu od centrum. Krzyki to zarówno zwyczajowa nazwa dzielnicy obejmującej południową część miasta, jak i osiedle w jej obrębie. Jest to bardzo popularny obszar, dlatego tanie kawalerki to dość rzadka okazja.

  Gaj Wrocław to wybór dla osób, którym nie przeszkadza mieszkanie w typowym blokowisku. Osiedle zapewnia jednak bardzo rozbudowaną infrastrukturę i szybki dojazd do centrum, a także liczne lokale do wynajęcia.

  Wrocław Brochów to jedno z osiedli na uboczu, które oferuje niższe ceny. Jest to jednocześnie dość dogodna lokalizacja dla studentów Uniwersytetu Medycznego.

  Wrocław Ołtaszyn to często jeden z najtańszych wyborów na Krzykach. Osiedle jest jednak oddalone od centrum i może sprawiać problemy z dojazdem.

  Wrocław Śródmieście to kolejny popularny wybór. W skład tej dzielnicy wchodzi wiele atrakcyjnych osiedli, na których nietrudno o mieszkanie takie jak kawalerka. Wrocław Biskupin to jedno z takich miejsc, zachwycające zielenią i wyjątkowym klimatem. Studenci często szukają tu mieszkań. Wrocław Śródmieście to bowiem okolica, w której znajduje się m.in. Politechnika Wrocławska.

  Wrocław Fabryczna to dobry wybór dla poszukiwaczy okazji lub pracowników jednej z firm znajdujących się w tej dzielnicy. Jeśli chodzi o miejsca, w których najłatwiej o lokale takie jak kawalerka do wynajęcia, Wrocław Nowy Dwór zdecydowanie przoduje. Jest to również dobre miejsce dla studentów Wyższej Szkoły Bankowej.

  Wrocław Psie Pole to dzielnica, którą warto się zainteresować. Należy jednak mieć na uwadze, że jest ona oddalona od centrum. Wrocław Karłowice to jedna z bardziej prestiżowych i zacisznych, ale też drogich okolic głównie z zabudową willową. Natomiast jeśli interesuje Cię tania kawalerka, Wrocław Zakrzów to odpowiednia okolica. Jeśli chodzi o tanie kawalerki, Wrocław Psie Pole jest liderem, dlatego ogłoszenia z tej dzielnicy zwykle znikają dość szybko.

  Wrocław przyjazny studentom, ale niekoniecznie ich portfelom

  Nie da się ukryć, że stolica Dolnego Śląska jest dość droga, nawet jeśli szukasz małego mieszkania. Wrocław tanio wynajmuje mieszkania znacznie oddalone od centrum lub o niskim standardzie. Jeśli chcesz zamieszkać w apartamentowcu, mieć balkon lub ogródek, nowoczesną windę i jasny, przestronny pokój, będziesz musiał zapłacić więcej. Dlatego niektórzy wyprowadzają się poza Wrocław. Kawalerki są coraz szerzej dostępne poza granicami miasta, a ich ceny są nawet o kilkadziesiąt procent niższe. Mieszkanie w kamienicy również często jest tańsze niż nowoczesna kawalerka.

  Warto też zwrócić uwagę na to, kto oferuje mieszkanie. Wrocław coraz częściej korzysta z pomocy pośredników, co w wielu przypadkach oznacza konieczność zapłaty prowizji. Dzięki agencji najem jest jednak bezpieczniejszy.

  Znajdź idealne mieszkanie do wynajęcia

  Szukasz swojego idealnego mieszkania we Wrocławiu? Wystarczy, że przejrzysz oferty na GetHome.pl, a na pewno znajdziesz coś dla siebie i będziesz mógł zamieszkać w pięknym mieście, jakim jest Wrocław. Dzięki wielu opcjom filtrowania i sortowania wyników z łatwością znajdziesz mieszkania do wynajęcia we Wrocławiu, które wpiszą się w Twój budżet.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: