Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Brwinów - 5 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 3 mieszkania na sprzedaż w Brwinowie

  Rynek wtórny - 5 mieszkań na sprzedaż w Brwinowie

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
  Wybierz liczbę pokoi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+
  brak obrazkabrak obrazkaMieszkanie z dużym tarasem i ogrodem
  i

  Mieszkanie 4 pokojowe na sprzedaż ul. Marii Konopnickiej
  Brwinów

  Oferta biura nieruchomości
  4 pokoje 97,30 m2
  970 000
  9 969 /m2
  Sprzedam mieszkanie Brwinów o powierzchni 97,30 mkw. Rok budowy: 1918. Cena - 970 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Bracia Strzelczyk Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazkaMieszkanie do sprzedaży, samo centrum brwinowa
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż ul. Zgoda
  Brwinów

  Oferta biura nieruchomości
  2 pokoje 49 m2
  460 000
  9 387 /m2
  Sprzedam mieszkanie Brwinów o powierzchni 49 mkw. Rok budowy: 2009. Cena - 460 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją M&K Biuro Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazkaMieszkanie w brwinowie
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż ul. Biskupicka
  Brwinów

  Oferta biura nieruchomości
  2 pokoje 64 m2
  559 000
  8 734 /m2
  Sprzedam mieszkanie Brwinów o powierzchni 64 mkw. Rok budowy: 1953. Cena - 559 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją M&K Biuro Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazkaMieszkanie 3pok, 72m2, brwinów ul. sportowa
  i

  Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż
  Brwinów

  Oferta biura nieruchomości
  3 pokoje 72,80 m2
  715 000
  9 821 /m2
  Sprzedam mieszkanie Brwinów o powierzchni 72,80 mkw. Rok budowy: 2009. Cena - 715 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją PROPERCO.pl Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazkaMieszkanie 3pok 73 m2 brwinów ul. pszczelińska
  i

  Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż
  Brwinów

  Oferta biura nieruchomości
  3 pokoje 73,69 m2
  800 000
  10 856 /m2
  Sprzedam mieszkanie Brwinów o powierzchni 73,69 mkw. Rok budowy: 2021. Cena - 800 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Do mieszkania przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją PROPERCO.pl Nieruchomości.
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż Brwinów

  Brwinów to miejscowość położona w województwie mazowieckim, w powiecie pruszkowskim. Brwinów posiada dogodne połączenia komunikacyjne i znajduje się w pobliżu dużych ośrodków miejskich. Miasto sąsiaduje z Grodziskiem Mazowieckim oraz zlokalizowane jest w niedużej odległości od Warszawy. Poznaj Brwinów - miasto, w którym dużą popularnością cieszą się mieszkania na sprzedaż.

  Brwinów - dobre położenie

  Bliskie położenie takich miast jak Warszawa, Grodzisk Mazowiecki czy Pruszków ma duże znaczenie w rozwoju miasta. Ma na to wpływ doskonałe połączenie z tymi ośrodkami. Jest to możliwe dzięki autostradzie A2, drogom wojewódzkim nr 719 i 720, które przebiegają przez Brwinów, oraz dzięki stacji kolejowej, która obsługuje pociągi Kolei Mazowieckich. W ten sposób, mieszkańcy Brwinowa mają możliwość szybkiego przemieszczania się i wykorzystywania bogatych ofert usługowych pobliskich miast.

  Szczególne znaczenie ma odległość zaledwie 25 km od centrum Warszawy, która stanowi centrum administracyjno-gospodarcze Polski. Mieszkańcy Brwinowa mają także szybki dojazd do Lotniska Chopina w Warszawie. Ma to przełożenie na rozwój lokalnego rynku nieruchomości, na którym szczególnie warto wyróżnić mieszkania na sprzedaż Brwinów.

  Rynek nieruchomości Brwinów

  Brwinów to mała miejscowość, w której przeważa niska zabudowa. Dominują tu osiedla domów jednorodzinnych, jednak w centrum miasta znajdziemy liczne mieszkania na sprzedaż. To właśnie tu, w sercu miasta, zlokalizowany jest przystanek kolejowy, który stanowi bardzo ważny punkt Brwinowa. W pobliżu stacji, po obu stronach kolei, znajdują się bloki mieszkalne. Są one położone również blisko drogi wojewódzkiej nr 720, co jeszcze bardziej podnosi atrakcyjność lokalnych mieszkań.

  Ponadto, oprócz mieszkań na sprzedaż, na lokalnym rynku nieruchomości znajdziemy również takie obiekty, jak: domy, lokale usługowe oraz działki na sprzedaż i wynajem. Warto podkreślić fakt, że ceny nieruchomości w Brwinowie są znacznie niższe niż w pobliskich miejscowościach. To sprawia, że lokalne oferty są atrakcyjne dla osób, które pragną mieszkać z dala od zatłoczonego centrum, a jednocześnie chcą aktywnie uczestniczyć w życiu stolicy Polski.

  Warunki życia w Brwinowie

  Pomimo niewielkiej powierzchni, Brwinów ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom. Oprócz dogodnych połączeń z dużymi ośrodkami miejskimi, Brwinów posiada liczne obiekty podnoszące standard życia. Do najważniejszych należą: szkoły publiczne i niepubliczne, przedszkola, żłobki, Gminny Ośrodek Kultury OKej w Brwinowie, boiska sportowe, lodowisko stadion miejski, hala, korty tenisowe SNTC Tennis Club Brwinów czy Galeria Brwinów.

  Mieszkańcy mogą na co dzień korzystać z Parku Miejskiego im. 36 PP Legii Akademickiej, a w niewielkiej odległości znajduje się duży las Młochowski. Popularnymi obiektami Brwinowa, które przyciągają mieszkańców innych miast są Wake Family Brwinów, czyli wyciągi do wakeboardu i nart wodnych ze strefą relaksu oraz pumptrack Brwinów.


  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w pobliżu Warszawy? Sprawdź ofertę mieszkań na sprzedaż w Brwinowie na portalu GetHome i znajdź mieszkanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

  Mieszkania Brwinów - oferty

  W Brwinowie dostępne jest 8 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 49 m2 do 97 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Brwinowie, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 2 2-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  • 2 3-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  • 4 4-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Brwinowie z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 1 mieszkanie na sprzedaż z tarasem.

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Brwinów”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Brwinów.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Brwinowie? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Brwinów

  Interesuje Cię rynek wtórny? Brwinów oferuje 5 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 49 m2 do 97 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Brwinowie to 71 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie w Brwinowie z rynku wtórnego bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Brwinowie, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Brwinów - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Brwinów oferuje 3 nowych mieszkania w 1 inwestycjach deweloperskich. Nowe inwestycje bezpośrednio od dewelopera w Brwinowie czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Brwinowie to 76 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 76 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 76 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Brwinowie.

  Ceny mieszkań w Brwinowie

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Brwinowie? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Brwinów", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Brwinowie to 9 753 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Brwinowie to 6 978 zł za m2 ;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Brwinowie? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Brwinowie", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Brwinowie (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 970 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Brwinowie wynosi 10 856 zł/m2;

  Tanie mieszkania Brwinów. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Brwinów bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 460 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 8 734 zł/m2.

  Tanie mieszkania Brwinów? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Polecane lokalizacje

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: