Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki

  - 69 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Grodzisku Mazowieckim

  Rynek wtórny - 69 mieszkań na sprzedaż w Grodzisku Mazowieckim

  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym w Grodzisku Mazowieckim

  Jak wskazują statystyki, coraz więcej osób decyduje się na zakup mieszkania położonego na obrzeżach większych miast. Podobna tendencja widoczna jest również w województwie mazowieckim. Coraz więcej mieszkańców stolicy - i nie tylko, przenosi się na obszary peryferyjne w poszukiwaniu ciszy, spokoju i miejsc przeznaczonych do rekreacji. Kluczowe znaczenie w przypadku trendu suburbanizacji ma jednak lokalizacja. Im bliżej centrów większych miast, tym lepiej. Podwarszawskie miejscowości spełniają powyższe wytyczne, dlatego mieszkania w Grodzisku Mazowieckim cieszą się dużym powodzeniem.

  Mieszkania w Grodzisku Mazowieckim to w nowoczesne i zamknięte osiedla, charakteryzujące się niską zabudową. Popyt na podwarszawskie nieruchomości utrzymuje się na wysokim poziomie, dlatego inwestycji mieszkaniowych w Grodzisku Mazowieckim przybywa z każdym rokiem. Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu stolicy i autostrady A2 sprawia, że mieszkania w Grodzisku Mazowieckim zyskują wielu zwolenników.

  Przestronne i łatwe w aranżacji metraże, powierzchnie dodatkowe, miejsca parkingowe, brak przynależności do tradycyjnych spółdzielni mieszkaniowych - to nie jedyne zalety mieszkań w Grodzisku Mazowieckim. Na uwagę zasługuje również duża ilość zieleni i miejsc przeznaczonych do rekreacji, a także dobrze wyposażone części wspólne. Mieszkania w większości zarządzane są przez wspólnoty mieszkaniowe lub prywatne firmy administracyjne. Dzięki takiemu rozwiązaniu przyszli właściciele nie są uzależnieni od decyzji zarządów spółdzielni mieszkaniowych i zyskują większą swobodę w zakresie zarządzania zakupionym lokalem.

  Grodzisk Mazowiecki jest niedużym miastem, jednak bardzo dobrze skomunikowanym. Dobry dojazd do Warszawy czy Łodzi, a także rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa i bliskie sąsiedztwo zieleni sprawia, że inwestorzy dostrzegają duży potencjał miasta. Zainteresowani zakupem mieszkania w mieście mogą wybierać spośród bogatej oferty nieruchomości pochodzących zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego.

  Kawalerki w Grodzisku Mazowieckim, mieszkania dwupokojowe, trzypokojowe, przestronne apartamenty – każdy znajdzie nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb. Kameralne i bezpieczne osiedla przyciągają zarówno singli, pary, jak i rodziny z dziećmi. Największą popularnością wśród osób zainteresowanych zakupem cieszy się Osiedle Kopernika, zlokalizowane w samym centrum miasta.

  Mieszkania Grodzisk Mazowiecki - oferty

  W Grodzisku Mazowieckim dostępne jest 69 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 22 m2 do 246 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Grodzisku Mazowieckim, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • kawalerki na sprzedaż (12 ofert)
  • mieszkania 2 pokoje na sprzedaż (27 ofert)
  • mieszkania 3 pokoje na sprzedaż (14 ofert)
  • mieszkania 4 pokoje na sprzedaż (14 ofert)
  • mieszkania 5 pokoi i więcej (14 ofert)

  Dzięki filtrom znajdziesz zarówno interesujące nowe mieszkania Grodzisk Mazowiecki, jak i mieszkania bezpośrednio Grodzisk Mazowiecki.

  Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki gethome.pl.

  Rynek wtórny Grodzisk Mazowiecki

  Interesuje Cię rynek wtórny? W Grodzisku Mazowieckim mamy 69 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 22 m2 do 246 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Grodzisku Mazowieckim to 57 m2.

  Ceny mieszkań w Grodzisku Mazowieckim

  Średnia cena mieszkania na sprzedaż w Grodzisku Mazowieckim to 11 050 zł za m2;

  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Grodzisku Mazowieckim to 9 659 zł za m2 ;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Grodzisku Mazowieckim?

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Grodzisku Mazowieckim znajdziesz w cenie 2 200 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Grodzisku Mazowieckim wynosi 18 000 zł/m2;

  Tanie mieszkania Grodzisk Mazowiecki. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 220 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 5 865 zł/m2.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: