Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Radom

  - 33 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 334 mieszkania na sprzedaż w Radomiu

  Rynek wtórny - 28 mieszkań na sprzedaż w Radomiu

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Radom interesującym punktem na mapie Mazowieckiego

  Radom to średniej wielkości miasto położone w południowej części woj. mazowieckiego. Cieszy się coraz większym zainteresowaniem osób szukających własnego lokum ze względu na przystępne ceny oraz atrakcyjne położenie. Radomski rynek jest zdecydowanie mniejszy niż ten w stolicy czy miastach wojewódzkich, ale nadal ma sporo do zaoferowania!

  Położenie geograficzne Radomia to jeden z jego dużych atutów. Miasto liczące ok. 200 tys. mieszkańców charakteryzuje się spokojnym tempem życia, a jednocześnie nie jest wcale znacznie oddalone od dużych ośrodków. Znajduje się zaledwie ok. 100 km od Warszawy i 130 km od Łodzi, dlatego stanowi bardzo dobrą lokalizację mieszkaniową dla osób, które chcą mieć możliwość łatwego i szybkiego dostania się do jednego z tych miast. Jednocześnie ceny mieszkań na sprzedaż w Radomiu na rynku wtórnym są bardzo atrakcyjne – o kilkanaście procent niższe niż w Łodzi i aż o połowę niższe niż w Warszawie!

  Oznacza to, że wybierając nieruchomość w Radomiu, możesz za tę samą kwotę pozwolić sobie na dwa razy większy metraż. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób rozważa zakup mieszkania tym mieście. Co więcej, wartość nieruchomości w Radomiu dość szybko rośnie, dlatego jest to świetne miejsce na inwestycje. W obliczu wysokich cen za metr kwadratowy w większych miastach zainteresowanie tymi mniejszymi, takimi jak Radom, na pewno będzie wzrastać.

  Rynek wtórny bardzo atrakcyjny

  Jeśli chodzi o ofertę mieszkań, Radom może się pochwalić dość szerokim wyborem na rynku wtórnym. Kupujący mają do wyboru zarówno starsze inwestycje, jak i wiele nowszych, o podwyższonym standardzie. Gdzie kupić mieszkanie w Radomiu? Zainteresowaniem cieszą się w zasadzie wszystkie dzielnice. Osoby szukające okazji cenowych mogą się zainteresować np. osiedlami Nad Potokiem, albo XV-lecia – dostępne tam nieruchomości są mniejsze i tańsze w przeliczeniu na metr kwadratowy niż na bardzo atrakcyjnym, ale nieco droższym Gołębiowie II. Popularne są także mieszkania na Michałowie i w centrum. Ze względu na atrakcyjne, w porównaniu do stolicy i innych dużych miast ceny, wiele osób wybiera nieruchomości w Radomiu o większym metrażu – trzypokojowe, czteropokojowe lub większe.

   

  Mieszkania Radom - oferty

  W Radomiu dostępne  33 oferty mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 30 m2 do 96 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Radomiu, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 19 kawalerek na sprzedaż;
  • 186 2-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 131 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 25 4-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 1 5-pokojowe i więcej mieszkanie na sprzedaż.
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Radomiu z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 12 mieszkań na sprzedaż z ogródkiem;
  • 100 mieszkań na sprzedaż z balkonem;
  • 14 mieszkań na sprzedaż z tarasem.

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Radom”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Radom.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Radomiu? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Radom

  Interesuje Cię rynek wtórny? Radom oferuje 28 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 37 m2 do 95 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Radomiu to 67 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Radom bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Radomiu, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Radom - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Radom oferuje 334 nowych mieszkania w 5 inwestycjach deweloperskich. Nowe mieszkania Radom czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Radomiu to 52 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 30 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 96 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Radomiu.

  Ceny mieszkań w Radomiu

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Radomiu? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Radom", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Radomiu to 8 125 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Radomiu to 3 819 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny w Radomiu to z kolei wydatek średnio 8 187 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Radomiu? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Radomiu", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Radomiu (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 810 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Radomiu wynosi 10 538 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Radomiu należy zapłacić 783 918 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 8 900 zł/m2.

  Tanie mieszkania Radom. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Radom bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Radomiu to wydatek 269 225 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 7 150 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 290 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 5 229 zł/m2.

  Tanie mieszkania Radom? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: