Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Płock - 10 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 31 mieszkań na sprzedaż w Płocku

  Rynek wtórny - 6 mieszkań na sprzedaż w Płocku

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Mieszkania w Płocku - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania w Płocku kawalerki:

  W Płocku są 3 oferty kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 149 000 zł

  Średni metraż kawalerek to 37 m2

  Mieszkania w Płocku dwupokojowe:

  W Płocku jest 8 ofert mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 0 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 46 m2

  Mieszkania w Płocku trzypokojowe:

  W Płocku jest 21 ofert mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 339 500 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 58 m2

  Mieszkania w Płocku czteropokojowe:

  W Płocku są 4 oferty mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 502 500 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 85 m2

  Mieszkania bezpośrednio w Płocku - oferty deweloperów

   - 31 ogłoszeń

  Mieszkania używane w Płocku - oferty agencji nieruchomości

   - 6 ogłoszeń
  Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
  Wybierz liczbę pokoi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+
  brak obrazkabrak obrazkaMieszkanie na i piętrze na osiedlu dworcowa
  i

  Mieszkanie 4 pokojowe na sprzedaż ul. Otolińska
  Płock

  Oferta biura nieruchomości
  4 pokoje 57,72 m2
  369 000
  6 392 /m2
  Sprzedam mieszkanie Płock o powierzchni 57,72 mkw. Rok budowy: 1978. Cena - 369 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Properton.
  brak obrazkabrak obrazkaDo własnej aranżacji - na osiedlu tysiąclecia
  i

  Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż ul. Piasta Kołodzieja
  Płock

  Oferta biura nieruchomości
  3 pokoje 54,20 m2
  379 000
  6 992 /m2
  Sprzedam mieszkanie Płock o powierzchni 54,20 mkw. Rok budowy: 1970. Cena - 379 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 2 łazienki, znajduje się na 7 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Properton.
  brak obrazkabrak obrazka
  i

  Kawalerka na sprzedaż
  Płock

  Oferta biura nieruchomości
  1 pokój 20 m2
  149 000
  7 450 /m2
  Sprzedam mieszkanie Płock o powierzchni 20 mkw. Rok budowy: 1970. Cena - 149 000 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ASPECT Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazka
  i

  Mieszkanie 4 pokojowe na sprzedaż
  Płock

  Oferta biura nieruchomości
  4 pokoje 82,80 m2
  360 000
  4 347 /m2
  Sprzedam mieszkanie Płock o powierzchni 82,80 mkw. Rok budowy: 1970. Cena - 360 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ASPECT Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazkaMieszkanie w inwestycji: Osiedle Zielone Korony - budynek B
  i
  Sprzedam mieszkanie Płock o powierzchni 48,17 mkw. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 5 piętrze. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Majster Development.
  brak obrazkabrak obrazkaMieszkanie w inwestycji: Miodowe Tarasy
  i
  Sprzedam mieszkanie Płock o powierzchni 63,30 mkw. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Rembud Development.
  brak obrazkabrak obrazkaMieszkanie w inwestycji: Osiedle Łokietka - budynek III
  i
  Sprzedam mieszkanie Płock o powierzchni 64 mkw. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Majster Development.
  brak obrazkabrak obrazkaMieszkanie w inwestycji: Kazimierza Wielkiego 42A
  i
  Sprzedam mieszkanie Płock o powierzchni 61,74 mkw. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Żerański Development.
  brak obrazkabrak obrazkaSprzedam mieszkanie 48 m2 PŁOCK ul. Bielska
  i

  Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż ul. Bielska
  Płock

  Oferta prywatna
  3 pokoje 48 m2
  300 000
  6 250 /m2
  Sprzedam mieszkanie Płock bezpośrednio. Powierzchnia 48 mkw. Rok budowy: 1997. Cena - 300 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 8 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z osobą prywatną.
  brak obrazkabrak obrazkaMieszkanie / biuro z 2014r - stare miasto w płocku
  i

  Mieszkanie 4 pokojowe na sprzedaż ul. Synagogalna
  Płock

  Oferta biura nieruchomości
  4 pokoje 92,48 m2
  778 500
  8 418 /m2
  Sprzedam mieszkanie Płock o powierzchni 92,48 mkw. Rok budowy: 2014. Cena - 778 500 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ZamieszkajPL.
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż w Płocku – dlaczego warto?

  Płock to miasto położone w województwie mazowieckim, na Pojezierzu Dobrzyńskim i w Kotlinie Płockiej, nad Wisłą. Jego powierzchnia to niecałe 90 km², a liczba ludności nie przekracza 120 tys. mieszkańców. Jak wygląda życie w tym mieście? Dlaczego warto tu zamieszkać? Czym charakteryzuje się rynek nieruchomości w Płocku? Sprawdź razem z GetHome.

  Gdzie warto kupić nieruchomość w Płocku?

  Największe miasta w okolicy Płocka to Kutno (47 km odległości), Włocławek (50 km odległości) oraz Warszawa i Toruń (po 114 km odległości). Przez miasto przepływa rzeka Wisła, a jego główna część znajduje się na wysokim, prawym brzegu. Płock podzielony jest na 23 osiedla, z czego 2 są osiedlami przemysłowymi - niezamieszkałymi.

  Po lewej stronie Wisły znajduje się mniejszy obszar miasta, w którego skład wchodzą osiedla: Radziwie, Góry, Ciechomice i Pradolina Wisły. Po prawej znajdują się osiedla o największej liczbie mieszkańców - Podolszyce Północ i Południe, Dobrzyńska, Łukasiewicza, Wyszogrodzka i Kolegialna. Największa gęstość ludności występuje jednak na osiedlu Tysiąclecia, którego powierzchnia to jedyne 0,24 km². Na północy miasta znajduje się Petrochemia - przemysłowe osiedle, którego tereny zajmuje PKN Orlen oraz Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny.

  Mieszkania na sprzedaż w Płocku – komunikacja to podstawa

  Pierwszy odcinek kolejowy został w Płocku otwarty w roku 1922, miał długość 46 kilometrów i łączył stację Płock-Radziwie z Kutnem. Obecnie poza Płock-Radziwie funkcjonuje również dworzec kolejowy Płock przy ulicy Dworcowej, a tory prowadzą także do kilku zakładów przemysłowych. Z miastem koleją połączone jest Kutno, Sierpc, Łowicz, Warszawa, Katowice, Częstochowa oraz Łódź. W Płocku jeżdżą 42 linie autobusowe, które obsługują tereny miejskie i podmiejskie. Funkcjonuje również dalekobieżna komunikacja autobusowa.

  W mieście krzyżują się drogi krajowe nr 60 (łącząca Ostrów Mazowiecką i Łęczycę) oraz nr 62 (przebiegającą przez Strzelno, Włocławek, Wyszków, Sokołów Podlaski oraz Siemiatycze). Na południe od Płocka, w odległości około 40 km znajduje się węzeł autostrady A1 “Kutno-Północ”, która z kolei łączy Trójmiasto z Częstochową i biegnie aż do granicy z Czechami w Gorzyczkach. W samym Płocku zbudowano 2 mosty przez Wisłę oraz kilka innych przez mniejsze rzeki.

  Dlaczego warto kupić mieszkanie w Płocku?

  W Płocku nie brakuje atrakcji dla mieszkańców. Najważniejsze obiekty kulturalne to Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, który w 2005 roku przeszedł generalny remont oraz Amfiteatr w Płocku posiadający ponad 3500 miejsc i położony w niszy osuwiskowej skarpy wiślanej. W mieście działką 3 kina: Helios, Novekino Przedwiośnie oraz kameralne Kino za rogiem z jedną salą na 30 miejsc. W Płocku znajduje się też kilka galerii i centrów handlowych oraz muzea: Muzeum Diecezjalne, Muzeum Małachowianki, Muzeum Mazowieckie, Muzeum św. Faustyny i Muzeum Żydów Mazowieckich.

  Płock słynie z dwóch dużych imprez muzycznych - Audioriver, czyli międzynarodowy festiwal muzyki elektronicznej oraz Polish Hip-Hop Festival. Oba festiwale odbywają się na Plaży nad Wisłą i co roku przyciągają kilkunastotysięczną widownię. Dla fanów sportu znajdzie się kilkanaście klubów sportowych z zakresu pływania, badmintona, koszykówki, piłki nożnej i ręcznej, żeglarstwa, wioślarstwa oraz tenisa stołowego.

  No ofertę edukacyjną również nie ma co narzekać. W Płocku działa jedna z najstarszych szkół w Polsce - Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Stanisława Małachowskiego. Ponadto w mieście działają 3 żłobki, prawie 30 przedszkoli, ponad 15 szkół podstawowych oraz ponad 30 ponadpodstawowych. Uczniowie mogą się kształcić w licznych liceach ogólnokształcących, technikach i zespołach szkół. W Płocku swoją filię posiada Politechnika Warszawska, poza tym prężnie działa Mazowiecka Uczelnia Publiczna, Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa oraz Wyższe Seminarium Duchowne.

  Rynek nieruchomości w Płocku – co warto wiedzieć?

  Nieruchomości w Płocku to zarówno mieszkania na sprzedaż i wynajem, jak i domy. Te drugie częściej znajdziemy na rynku wtórnym, jednak deweloperzy również stawiają zabudowę szeregową i bliźniaczą w tej lokalizacji. Wśród nowych inwestycji znajdziemy kameralne osiedla mieszkaniowe oraz większe obiekty oferujące kilkaset mieszkań. Na rynku pierwotnym w Płocku można znaleźć mieszkania na sprzedaż od 40 do nawet 150 m². Na liście udogodnień nie brakuje przestronnych tarasów, ogródków, komórek lokatorskich oraz naziemnych i podziemnych miejsc parkingowych czy rowerowni. Zabudowa szeregowa pojawia się w samym Płocku, ale także jego najbliższych okolicach. Duży popyt na nieruchomości z rynku pierwotnego sprawia, że nowe mieszkania na sprzedaż w Płocku cieszą się równie dużym zainteresowaniem, co te z rynku wtórnego.

  Rynek wtórny w Płocku jest zróżnicowany. Potencjalni zainteresowani mogą wybierać spośród przestronnych domów z kilkoma pokojami, jak i nieco mniejszych nieruchomości do 100 m². Mieszkania na sprzedaż w Płocku to zarówno małe kawalerki oraz duże, kilkudziesięciometrowe lokale. Nieruchomości z powodzeniem można szukać zarówno w samym centrum, jak i na obrzeżach miasta. Ciekawą lokalizacją może się okazać bliska okolica Wisły. 

  Interesują Cię mieszkania na sprzedaż w Płocku? Znajdź idealną nieruchomość na GetHome.pl!

  Polecane lokalizacje

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: