Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Grójec

  - 5 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 28 mieszkań na sprzedaż w Grójcu

  Rynek wtórny - 4 mieszkania na sprzedaż w Grójcu

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż Grójec - perła Mazowsza

  Miasto Grójec nazywane jest „perłą Mazowsza”. Swój tytuł zawdzięcza świetnej lokalizacji względem Warszawy, niskiemu bezrobociu oraz przyjaznym kosztom życia. Miasteczko znalazło się w również w czołówce polskich miast poniżej 20 tys. mieszkańców, które Polski Instytut Ekonomiczny wskazał jako miejscowości stwarzające dobre warunki do życia i inwestycji oraz posiadających korzystną sytuację finansową.

  Grójec to niewielka miejscowość w województwie mazowieckim. Miasteczko położone jest niecałe 45 km od Warszawy i znajduje się tuż przy głównym węźle komunikacyjnym tras S7 i 50. Powstająca obwodnica Warszawy, pozwoli już wkrótce mieszkańcom Grójca dojechać do centrum stolicy w ok. 30 minut. Kameralny charakter miejscowości oraz zdecydowanie niższe ceny nieruchomości sprawiają, że Grójec stał się atrakcyjną alternatywą dla osób pracujących lub uczących się w Warszawie.

  Dlaczego warto zamieszkać w Grójcu?

  Samo miasteczko również posiada na swoim terenie siedziby dużych firm, jak m.in. fabryki Ferrero, Faurecia czy PEPSI. Okolice Grójca są także jednym z największych okręgów sadowniczych w Polsce. Z tego powodu bezrobocie na terenie miejscowości należy do jednych z najniższych w Polsce, a Grójec stale przyciąga nowych mieszkańców oraz inwestorów z Polski i zagranicy. Mieszkańcy mogą przy tym cieszyć się spokojem, jaki wynika z mieszkania w kameralnej, niewielkiej miejscowości. Nizinny charakter okolicy oraz liczne tereny zielone, zachęcają do turystyki pieszej i rowerowej.

  Mieszkania Grójec - rynek wtórny i pierwotny

  Przyszli mieszkańcy mogą wybierać między lokalami z rynku wtórnego lub pierwotnego. Lokale z rynku wtórnego posiadają atrakcyjne lokalizacje oraz duże metraże. Ich ceny zaczynają się już od 4855 zł za metr kw. Nowe inwestycje wyróżniają się starannością wykonania oraz dużą ilość dostępnych metraży i układów pomieszczeń. Miejscowość chętnie wybierana jest przez rodziny z dziećmi, pary, a także osoby starsze. Lokale kupowane są zarówno na użytek własny, jak i cele inwestycyjne.

  Mieszkania Grójec - oferty

  W Grójcu dostępne jest 5 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 28 m2 do 118 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Grójcu, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 1 kawalerka na sprzedaż;
  • 15 2-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 14 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 2 5-pokojowe i więcej mieszkania na sprzedaż.

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Grójec”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Grójec.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Grójcu? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Grójec

  Interesuje Cię rynek wtórny? Grójec oferuje 4 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 28 m2 do 80 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Grójcu to 56 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Grójec bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Grójcu, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Grójec - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Grójec oferuje 28 nowych mieszkań w 1 inwestycjach deweloperskich. Nowe mieszkania Grójec czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Grójcu to 48 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 32 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 118 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Grójcu.

  Ceny mieszkań w Grójcu

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Grójcu? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Grójec", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Grójcu to 7 498 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Grójcu to 4 288 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny w Grójcu to z kolei wydatek średnio 7 200 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Grójcu? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Grójcu", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Grójcu (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 770 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Grójcu wynosi 10 820 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Grójcu należy zapłacić 841 989 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 7 300 zł/m2.

  Tanie mieszkania Grójec. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Grójec bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Grójcu to wydatek 236 520 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 7 100 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 269 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 8 171 zł/m2.

  Tanie mieszkania Grójec? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: