Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Grójec - 4 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 11 mieszkań na sprzedaż w Grójcu

  Rynek wtórny - 2 mieszkania na sprzedaż w Grójcu

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
  Wybierz liczbę pokoi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+
  brak obrazkabrak obrazkaAtrakcyjne mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy
  i

  Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż ul. Bokserska
  Grójec

  Oferta biura nieruchomości
  3 pokoje 72 m2
  647 000
  8 986 /m2
  Sprzedam mieszkanie Grójec o powierzchni 72 mkw. Cena - 647 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Properton.
  brak obrazkabrak obrazkaMieszkanie w inwestycji: Osiedle przy parku - etap I
  i
  Sprzedam mieszkanie Grójec o powierzchni 33,67 mkw. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Apartment Sp. z o.o..
  brak obrazkabrak obrazkaMieszkanie w inwestycji: Bokserska 9
  i
  Sprzedam mieszkanie Grójec o powierzchni 43,20 mkw. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Testa Stanisław Wilk .
  brak obrazkabrak obrazkaGotowe do wprowadzenia 3-pokojowe w bloku z windą!
  i

  Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż ul. Słowackiego
  Grójec

  Oferta biura nieruchomości
  3 pokoje 70,06 m2
  640 000
  9 135 /m2
  Sprzedam mieszkanie Grójec o powierzchni 70,06 mkw. Rok budowy: 2012. Cena - 640 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Gtw Group Sp. z o.o..
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż Grójec - perła Mazowsza

  Miasto Grójec nazywane jest „perłą Mazowsza”. Swój tytuł zawdzięcza świetnej lokalizacji względem Warszawy, niskiemu bezrobociu oraz przyjaznym kosztom życia. Miasteczko znalazło się w również w czołówce polskich miast poniżej 20 tys. mieszkańców, które Polski Instytut Ekonomiczny wskazał jako miejscowości stwarzające dobre warunki do życia i inwestycji oraz posiadających korzystną sytuację finansową.

  Grójec to niewielka miejscowość w województwie mazowieckim. Miasteczko położone jest niecałe 45 km od Warszawy i znajduje się tuż przy głównym węźle komunikacyjnym tras S7 i 50. Powstająca obwodnica Warszawy, pozwoli już wkrótce mieszkańcom Grójca dojechać do centrum stolicy w ok. 30 minut. Kameralny charakter miejscowości oraz zdecydowanie niższe ceny nieruchomości sprawiają, że Grójec stał się atrakcyjną alternatywą dla osób pracujących lub uczących się w Warszawie.

  Dlaczego warto zamieszkać w Grójcu?

  Samo miasteczko również posiada na swoim terenie siedziby dużych firm, jak m.in. fabryki Ferrero, Faurecia czy PEPSI. Okolice Grójca są także jednym z największych okręgów sadowniczych w Polsce. Z tego powodu bezrobocie na terenie miejscowości należy do jednych z najniższych w Polsce, a Grójec stale przyciąga nowych mieszkańców oraz inwestorów z Polski i zagranicy. Mieszkańcy mogą przy tym cieszyć się spokojem, jaki wynika z mieszkania w kameralnej, niewielkiej miejscowości. Nizinny charakter okolicy oraz liczne tereny zielone, zachęcają do turystyki pieszej i rowerowej.

  Mieszkania Grójec - rynek wtórny i pierwotny

  Przyszli mieszkańcy mogą wybierać między lokalami z rynku wtórnego lub pierwotnego. Lokale z rynku wtórnego posiadają atrakcyjne lokalizacje oraz duże metraże. Ich ceny zaczynają się już od 4855 zł za metr kw. Nowe inwestycje wyróżniają się starannością wykonania oraz dużą ilość dostępnych metraży i układów pomieszczeń. Miejscowość chętnie wybierana jest przez rodziny z dziećmi, pary, a także osoby starsze. Lokale kupowane są zarówno na użytek własny, jak i cele inwestycyjne.

  Mieszkania Grójec - oferty

  W Grójcu dostępne jest 13 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 33 m2 do 72 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Grójcu, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 4 2-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  • 8 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 1 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Grójcu z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 1 mieszkanie na sprzedaż z ogródkiem;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Grójec”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Grójec.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Grójcu? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Grójec

  Interesuje Cię rynek wtórny? Grójec oferuje 2 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 70 m2 do 72 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Grójcu to 71 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie w Grójcu z rynku wtórnego bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Grójcu, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Grójec - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Grójec oferuje 11 nowych mieszkań w 3 inwestycjach deweloperskich. Nowe inwestycje bezpośrednio od dewelopera w Grójcu czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Grójcu to 50 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 33 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 72 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Grójcu.

  Ceny mieszkań w Grójcu

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Grójcu? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Grójec", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Grójcu to 9 060 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Grójcu to 3 052 zł za m2 ;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Grójcu? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Grójcu", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Grójcu (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 647 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Grójcu wynosi 9 135 zł/m2;

  Tanie mieszkania Grójec. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Grójec bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 640 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 8 986 zł/m2.

  Tanie mieszkania Grójec? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Polecane lokalizacje

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: