Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Błonie - 3 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 34 mieszkania na sprzedaż w Błoniu

  Rynek wtórny - 1 mieszkanie na sprzedaż w Błoniu

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  • Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
   Wybierz liczbę pokoi
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5+
  • Sprzedam mieszkanie Błonie o powierzchni 48 mkw. Rok budowy: 1968. Cena - 477 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Eastate.
  • Sprzedam mieszkanie Błonie o powierzchni 73,56 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 573 768 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem VFM Real Estate.
  • Sprzedam mieszkanie Błonie o powierzchni 42,22 mkw. Rok budowy: 2025. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Jakon Sp. z o.o..
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż - poznaj Błonie

  Błonie to miejscowość położona w centralnej części Polski, w województwie mazowieckim, w pobliżu Warszawy. Miasto zlokalizowane jest na zachód od stolicy i należy do powiatu warszawskiego zachodniego. Bliskość Warszawy oraz liczne udogodnienia sprawiają, że mieszkania na sprzedaż w Błoniu cieszą się dużą popularnością na lokalnym rynku nieruchomości.


  Dogodna lokalizacja miasta

  Błonie położone są w otoczeniu istotnych ośrodków miejskich Mazowsza. Mieszkańcy Błonia mają bowiem bliski, bezpośredni dojazd do takich miast, jak: Ożarów Mazowiecki, Warszawa, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, czy Sochaczew. Co więcej, przez miejscowość przebiega droga krajowa nr 92, która łączy Warszawę i Ożarów Mazowiecki z Sochaczewem oraz Łowiczem.

  Błonie zlokalizowane są również w pobliżu autostrady A2, która pełni funkcję jednej z kluczowych dróg w Polsce. Bezpośredni dojazd do niej zapewnia droga wojewódzka nr 579 oraz droga wojewódzka nr 720. Takie położenie oraz rozwinięta infrastruktura drogowa stanowią atrakcyjne uwarunkowanie dla przedsiębiorców, którzy coraz częściej decydują się tu na inwestycje. Wpływ na to ma również bliskość Warszawy, która jest nie tylko centrum administracyjnym Polski, ale również stanowi duży rynek zbytu. Ma to przełożenie na atrakcyjność lokalnego rynku nieruchomości, na którym szczególnym zainteresowaniem cieszą się mieszkania na sprzedaż.

   

  Lokalny rynek nieruchomości

  Błonie to miasto o niedużej wielkości, którego populacja wynosi około 12 tysięcy mieszkańców, jednak jego rynek nieruchomości jest rozbudowany. Znajdziemy tu zarówno liczne oferty nieruchomości z rynku wtórnego, jak i pierwotnego. Dostępne są takie obiekty, jak domy, apartamenty, działki, lokale użytkowe czy mieszkania na sprzedaż oraz wynajem. Większość ofert położonych jest blisko ważnych dróg miejskich, ze względu na dogodne połączenia komunikacyjne z resztą miasta, a także z innymi miejscowościami.

  Na lokalnym rynku nieruchomości z pewnością wyróżniają się mieszkania na sprzedaż w Błoniu ze względu na liczne nowe inwestycje deweloperskie. Mieszkania w Błoniu są również bardzo atrakcyjne ze względu na relatywnie znacznie niższe ceny, niż w pozostałych podwarszawskich miejscowościach.

   

  Warunki mieszkaniowe w Błoniu

  Bliskie położenie oraz doskonałe połączenia komunikacyjne z Warszawą to z pewnością ogromny atut miasta, jednak Błonie mają również wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom. Miejscowość stanowi siedzibę gminy miejsko-wiejskiej Błonie. Funkcjonuje tu m.in Specjalna Strefa Przemysłowa Pass, działają tu prężnie liczne firmy przemysłowe, a także firmy z sektora dóbr konsumpcyjnych.

  Mieszkańcy podwarszawskiego Błonia mogą liczyć również na dostęp do placówek edukacyjnych, jak szkoły podstawowe, licea ogólnokształcące oraz do placówek kulturowych: Centrum Kultury, Park Bajka, Muzeum Ziemi Błońskiej czy Biblioteka Publiczna i filia Wojewódzkiej Biblioteki Pedagogicznej. W Błoniu prężnie działają również liczne sekcje sportowe, a mieszkańcy znajdą tu wiele miejsc do rekreacji. Ogromnym atutem miasta jest również stacja kolejowa


  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości blisko Warszawy? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż w Błoniu na GetHome i znajdź swoją wymarzoną nieruchomość.

  Mieszkania Błonie - oferty

  W Błoniu dostępne jest 35 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 42 m2 do 78 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Błoniu, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 12 2-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 12 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 11 4-pokojowych mieszkań na sprzedaż;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Błonie”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Błonie.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Błoniu? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Błonie

  Interesuje Cię rynek wtórny? Błonie oferuje 1 ofertę z rynku wtórnego o powierzchni 48 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Błonie rynek wtórny bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Błoniu, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Błonie - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Błonie oferuje 34 nowych mieszkania w 2 inwestycjach deweloperskich. Nowe mieszkania Błonie czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Błoniu to 62 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 42 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 78 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Błoniu.

  Ceny mieszkań w Błoniu

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Błoniu? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Błonie", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Błoniu to 8 417 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Błoniu to 9 937 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny w Błoniu to z kolei wydatek średnio 8 200 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Błoniu? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Błoniu", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Błoniu (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 477 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Błoniu wynosi 9 937 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Błoniu należy zapłacić 684 464 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 8 800 zł/m2.

  Tanie mieszkania Błonie. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Błonie bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Błoniu to wydatek 550 968 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 7 800 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 477 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 9 937 zł/m2.

  Tanie mieszkania Błonie? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: