Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Busko-Zdrój

  - 6 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 12 mieszkań na sprzedaż w Busku-Zdroju

  Rynek wtórny - 5 mieszkań na sprzedaż w Busku-Zdroju

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Busko-Zdrój - oferty

  W Busku-Zdroju dostępne jest 6 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 56 m2 do 146 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Busku-Zdroju, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 13 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 3 4-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  • 1 5-pokojowe i więcej mieszkanie na sprzedaż.
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Busku-Zdroju z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 3 mieszkania na sprzedaż z ogródkiem;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Busko-Zdrój”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Busko-Zdrój.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Busku-Zdroju? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Busko-Zdrój

  Interesuje Cię rynek wtórny? Busko-Zdrój oferuje 5 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 57 m2 do 146 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Busku-Zdroju to 87 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Busko-Zdrój bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Busku-Zdroju, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Busko-Zdrój - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Busko-Zdrój oferuje 12 nowych mieszkań w 1 inwestycjach deweloperskich. Nowe mieszkania Busko-Zdrój czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Busku-Zdroju to 66 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 56 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 90 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Busku-Zdroju.

  Ceny mieszkań w Busku-Zdroju

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Busku-Zdroju? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Busko-Zdrój", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Busku-Zdroju to 6 539 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Busku-Zdroju to 5 206 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny w Busku-Zdroju to z kolei wydatek średnio 7 650 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Busku-Zdroju? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Busku-Zdroju", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Busku-Zdroju (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 599 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Busku-Zdroju wynosi 6 017 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Busku-Zdroju należy zapłacić 495 726 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 7 800 zł/m2.

  Tanie mieszkania Busko-Zdrój. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Busko-Zdrój bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Busku-Zdroju to wydatek 414 548 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 7 400 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 320 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 4 099 zł/m2.

  Tanie mieszkania Busko-Zdrój? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: