Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Starachowice

  - 38 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 28 mieszkań na sprzedaż w Starachowicach

  Rynek wtórny - 10 mieszkań na sprzedaż w Starachowicach

  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym w Starachowicach

  Starachowice to miejscowość położona w województwie świętokrzyskim na pograniczu Gór Świętokrzyskich i Przedgórza Iłżeckiego. Na terenie miejscowości znajduje się Specjalna Strefa Ekonomiczna „Starachowice”. Miejscowość przyciąga osoby chętne do pracy oraz zapewnia dobre warunki swoim mieszkańcom. Jak wygląda lokalny rynek nieruchomości?

  Starachowice to trzecie pod względem ludności miasto w województwie świętokrzyskim. Miejscowość posiada zróżnicowany rynek nieruchomości, który ciągle powiększa się o nowe inwestycje. Mieszkania cieszą się tutaj zainteresowaniem osób planujących przeprowadzkę do miasta w celach zawodowych.

  Miasto stanowi także atrakcyjną cenowo alternatywę dla zakupu lokali z pobliskich Kielc czy Ostrowca Świętokrzyskiego. Jakie dzielnice i lokale cieszą się największym uznaniem mieszkańców oraz ile kosztuje zakup mieszkania w Starachowicach.

  Jakie dzielnice Starachowic warto wziąć pod uwagę? 

  Starachowice podzielone są administracyjnie na 18 osiedli. Największe znacznie ma północna część miasta, w której znajdują się 3 dzielnice tworzące Stare Miasto. Są to Wierzbnik, Lenartów Most oraz Florencja. To tutaj znajdują się najdroższe mieszkania, zlokalizowane głównie w starym zabytkowym budownictwie. Atutem lokalizacji jest bliskość centrum oraz malowniczy charakter. Mieszkania to zarówno niewielkie lokale typu kawalerka, jak i duże przestronne metraże przekraczające 80 mkw.

  Inną popularną dzielnicą mieszkaniową jest Osiedle Młynówka. Dominuje tu wielorodzinna zabudowa mieszkaniowa, powstała w latach 70 i 80. Większość dostępnych lokali to mieszkania 2- lub 3-pokojowe. Do najchętniej wybieranych metraży należą te przekraczające 50 mkw. W południowej części miasta znajdują się dzielnice o podmiejskim charakterze jak Łazy lub Wierzbowa. Wśród ofert rynku wtórnego dominują niewielkie mieszkania oraz domy wraz z działką.

  Mieszkania Starachowice - oferty

  W Starachowicach dostępne jest 12 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni [object Object].

  Jeśli szukasz mieszkania w Starachowicach, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • kawalerki na sprzedaż (1 oferta)
  • mieszkania 2 pokoje na sprzedaż (13 ofert)
  • mieszkania 3 pokoje na sprzedaż (20 ofert)
  • mieszkania 4 pokoje na sprzedaż (4 oferty)

  Dzięki filtrom znajdziesz zarówno interesujące nowe mieszkania Starachowice, jak i mieszkania bezpośrednio Starachowice.

  Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki gethome.pl.

  Rynek wtórny Starachowice

  Interesuje Cię rynek wtórny? W Starachowicach mamy 10 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 28 m2 do 84 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Starachowicach to 58 m2.

  Ceny mieszkań w Starachowicach

  Średnia cena mieszkania na sprzedaż w Starachowicach to 5 286 zł za m2;

   Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Starachowicach?

   • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Starachowicach znajdziesz w cenie 439 000 zł;
   • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Starachowicach wynosi 6 711 zł/m2;

   Tanie mieszkania Starachowice. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

   Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 142 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 4 259 zł/m2.

   Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

   Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

   Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: