Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Pińczów

  - 1 ogłoszenie

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Pińczowie

  Rynek wtórny - 1 mieszkanie na sprzedaż w Pińczowie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Pińczów - oferty

  W Pińczowie dostępna jest 1 oferta mieszkań na sprzedaż o powierzchni 43 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Pińczowie, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 1 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Pińczowie z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 1 mieszkanie na sprzedaż z balkonem;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Pińczów”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Pińczów.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Pińczowie? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Pińczów

  Interesuje Cię rynek wtórny? Pińczów oferuje 1 ofertę z rynku wtórnego o powierzchni 43 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Pińczów bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Pińczowie, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Pińczowie

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Pińczowie? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Pińczów", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Pińczowie to 4 418 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Pińczowie? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Pińczowie", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Pińczowie (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 190 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Pińczowie wynosi 4 418 zł/m2;

  Tanie mieszkania Pińczów. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Pińczów bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 190 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 4 418 zł/m2.

  Tanie mieszkania Pińczów? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: