Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Staszów - 1 ogłoszenie

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Staszowie

  Rynek wtórny - 1 mieszkanie na sprzedaż w Staszowie

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Mieszkania w Staszowie - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania w Staszowie kawalerki:

  W Staszowie jest 0 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 0 zł

  Średni metraż kawalerek to 0 m2

  Mieszkania w Staszowie dwupokojowe:

  W Staszowie jest 0 ofert mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 0 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 0 m2

  Mieszkania w Staszowie trzypokojowe:

  W Staszowie jest 1 oferta mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 398 000 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 73 m2

  Mieszkania w Staszowie czteropokojowe:

  W Staszowie jest 0 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 0 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 0 m2

  Mieszkania bezpośrednio w Staszowie - oferty deweloperów

   - 0 ogłoszeń

  Mieszkania używane w Staszowie - oferty agencji nieruchomości

   - 1 ogłoszenie
  brak obrazkabrak obrazkaMieszkanie 3 pokojowe + garaż gratis
  i
  Mieszkanie
  3 pokoje73,60 m2

  398 000

  5 407 zł/m2

  Staszów

  Sprzedam mieszkanie Staszów o powierzchni 73,60 mkw. Rok budowy: 1992. Cena - 398 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Greathouse.
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż – Staszów z ograniczoną dostępnością

  Staszów w woj. świętokrzyskim pod względem liczby ludności jest zaliczany do małych miast. Ze względu na spore oddalenie od większych ośrodków pełni jednak funkcję lokalnego centrum administracyjnego i gospodarczego z dużymi tradycjami rzemieślniczymi oraz handlowymi. Mieszkania na sprzedaż w Staszowie przyciągają natomiast przystępnymi cenami i dopasowaniem do różnorodnych wymagań. Dowiedz się więcej o tym rynku.

  Mieszkania na sprzedaż w Staszowie – specyfika lokalnego rynku

  Lokalny rynek nieruchomości jest niewielki i stabilny. Mieszkania deweloperskie w Staszowie są niedostępne, a obrót odbywa się na rynku wtórnym. Dostępne lokale mieszczą się więc głównie w kamienicach i blokach starszego typu, a zabudowa ma kameralny charakter. Niejednokrotnie można tu również znaleźć mieszkania bezczynszowe wydzielone z domów jednorodzinnych. Najszerzej dostępne są nieruchomości 2-pokojowe i 3-pokojowe o powierzchni 45-60 m2. Można tu również znaleźć lokale oferujące większą przestrzeń do życia, choć jest ich zdecydowanie mniej. Sporadycznie są też dostępne mieszkania do wynajęcia w Staszowie. Dlatego chcąc tu zamieszkać, zwykle trzeba się zdecydować na zakup.

  Ile kosztują Mieszkania w Staszowie?

  Ceny w mieście nie są wygórowane, choć nieco wyższe niż w innych miejscowościach podobnej wielkości. Statystycznie za 1 m2 mieszkania w Staszowie trzeba zapłacić w okolicach średniej krajowej. Dokładne ceny zależą jednak od kilku czynników – przede wszystkim standardu i stanu zarówno samego lokalu, jak i całej nieruchomości. Nowocześnie urządzone mieszkania w bloku w Staszowie są zwykle droższe niż mieszkania w kamienicach, które zwykle wymagają odświeżenia lub wręcz poważnego remontu. Lokalizacja ma drugorzędne znaczenie, ponieważ zwarta tkanka miejska zapewnia wszystkim mieszkańcom wygodny dostęp do wszelkich potrzebnych usług.

  Mieszkania na sprzedaż w Staszowie – jak szukać ofert?

  Mieszkania na sprzedaż w Staszowie są dość rozproszone. Osiedla bloków w mieście są raczej niewielkie i znajdują się w różnych jego częściach. Najczęściej można znaleźć mieszkania w Staszowie pomiędzy ul. Mickiewicza a Obwodnicą Południową, a także przy Jana Pawła II, Generała Mariana Langiewicza czy Stanisława Staszica. Trzeba mieć na uwadze, że nowe mieszkania w Staszowie w zasadzie nie powstają. Dlatego należy ich szukać wyłącznie w obrębie istniejących budynków. Zależy Ci na konkretnej lokalizacji mieszkania w Strzeszowie? Skorzystaj z naszej interaktywnej mapy, aby odnaleźć wszystkie oferty z wybranego obszaru.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie świętokrzyskim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż w Strzeszowie na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: