Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Sandomierz

  - 15 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Sandomierzu

  Rynek wtórny - 15 mieszkań na sprzedaż w Sandomierzu

  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym w Sandomierzu

  Sandomierz to miasto w powiecie sandomierskim, w województwie świętokrzyskim. Znajduje się na Nizinie Nadwiślańskiej i rozciąga się od Wyżyny Sandomierskiej po Równinę Tarnobrzeską. Jego powierzchnia wynosi 28,69 km². Zobacz, dlaczego warto zamieszkać w tej lokalizacji.

  W województwie świętokrzyskim w ciągu ostatnich miesięcy ceny mieszkań wzrosły o 9%. Jednak porównując koszty nieruchomości w całej Polsce, można zauważyć, że tutejsze kwoty za m² są niższe. Przeciętna powierzchnia lokali w tym regionie wynosi 58 m². Zazwyczaj popularnością cieszą się mieszkania z 3 pokojami. Przez miasto przebiegają szlaki turystyczne, a 64% obszaru zajmują użytki rolne.

  Sandomierz bywa nazywany „Małym Rzymem” ze względu na położenie, ponieważ znajduje się on na siedmiu wzgórzach. Wielu uznaje to miasto za wygodne i niezwykle ciekawe pod względem przyrodniczym. Można w nim znaleźć sporo zieleni, cieszyć się zdrowym powietrzem i ciekawym krajobrazem.

  Mieszkania – Sandomierz godny uwagi

  Sandomierz to urokliwe miasto położone nad Wisłą. Znajduje się w Nizinie Nadwiślańskiej i rozciąga się od Wyżyny Sandomierskiej po Równinę Tarnobrzeską. Miejsce ma duży potencjał pod względem rozwoju biznesu związanego z turystyką, dlatego z roku na rok przyciąga coraz więcej zainteresowanych kupnem własnego lokum. Województwo świętokrzyskie, przy którego granicy położony jest Sandomierz, należy do biedniejszych obszarów kraju, dzięki czemu stale wzbudza ciekawość przedstawicieli wszelkich zawodów kreatywnych, który mogą pracować z dowolnego miejsca. Jeśli doceniasz wolne tempo życia i chcesz uwolnić się od zgiełku dużych miast, rozważ przeprowadzkę do Sandomierza i zakup mieszkania w tej lokalizacji. Twój komfort życia wzrośnie, ponieważ będziesz mógł cieszyć się zdrowym powietrzem i unikniesz czasochłonnego stania w korkach.

  Sandomierz znajduje się 162 km od Krakowa i 214 km od Warszawy. Zakup mieszkania pochodzącego z rynku wtórnego pozwala cieszyć się większym lokum bez wydawania sporych pieniędzy za metr kwadratowy. W Sandomierzu możesz znaleźć wyciszenie i spokój.

  Mieszkania Sandomierz - oferty

  W Sandomierzu dostępne jest 15 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni [object Object].

  Jeśli szukasz mieszkania w Sandomierzu, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • mieszkania 2 pokoje na sprzedaż (7 ofert)
  • mieszkania 3 pokoje na sprzedaż (7 ofert)
  • mieszkania 4 pokoje na sprzedaż (1 oferta)

  Dzięki filtrom znajdziesz zarówno interesujące nowe mieszkania Sandomierz, jak i mieszkania bezpośrednio Sandomierz.

  Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki gethome.pl.

  Rynek wtórny Sandomierz

  Interesuje Cię rynek wtórny? W Sandomierzu mamy 15 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 38 m2 do 76 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Sandomierzu to 54 m2.

  Ceny mieszkań w Sandomierzu

  Średnia cena mieszkania na sprzedaż w Sandomierzu to 6 406 zł za m2;

   Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Sandomierzu?

   • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Sandomierzu znajdziesz w cenie 590 000 zł;
   • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Sandomierzu wynosi 7 763 zł/m2;

   Tanie mieszkania Sandomierz. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

   Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 273 420 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 4 901 zł/m2.

   Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

   Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

   Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: