Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Sandomierz - 3 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Sandomierzu

  Rynek wtórny - 3 mieszkania na sprzedaż w Sandomierzu

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Mieszkania w Sandomierzu - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania w Sandomierzu kawalerki:

  W Sandomierzu jest 1 oferta kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 190 000 zł

  Średni metraż kawalerek to 36 m2

  Mieszkania w Sandomierzu dwupokojowe:

  W Sandomierzu jest 1 oferta mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 265 000 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 57 m2

  Mieszkania w Sandomierzu trzypokojowe:

  W Sandomierzu jest 1 oferta mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 335 000 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 54 m2

  Mieszkania w Sandomierzu czteropokojowe:

  W Sandomierzu jest 0 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 0 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 0 m2

  Mieszkania bezpośrednio w Sandomierzu - oferty deweloperów

   - 0 ogłoszeń

  Mieszkania używane w Sandomierzu - oferty agencji nieruchomości

   - 3 ogłoszenia
  brak obrazkabrak obrazka
  i
  Mieszkanie
  2 pokoje57,24 m2

  265 000

  4 629 zł/m2

  Sandomierz, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

  Sprzedam mieszkanie Sandomierz o powierzchni 57,24 mkw. Rok budowy: 1979. Cena - 265 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją MAXON.
  brak obrazkabrak obrazkaIdealne na wynajem, 5min od starego miasta
  i
  Mieszkanie
  3 pokoje54 m2

  335 000

  6 203 zł/m2

  Sandomierz

  Sprzedam mieszkanie Sandomierz o powierzchni 54 mkw. Cena - 335 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Properton.
  brak obrazkabrak obrazkaIdealne "na start" lub dla starszej osoby. polecam
  i
  Mieszkanie
  1 pokój36 m2

  190 000

  5 277 zł/m2

  Sandomierz

  Sprzedam mieszkanie Sandomierz o powierzchni 36 mkw. Cena - 190 000 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Properton.
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż – Sandomierz wart uwagi

  Sandomierz to miasto w powiecie sandomierskim, w województwie świętokrzyskim. Znajduje się na Nizinie Nadwiślańskiej i rozciąga się od Wyżyny Sandomierskiej po Równinę Tarnobrzeską. Jego powierzchnia wynosi 28,69 km². Zobacz, dlaczego warto zamieszkać w tej lokalizacji.

  Mieszkania na sprzedaż - Sandomierz i okolice

  W województwie świętokrzyskim w ciągu ostatnich miesięcy ceny mieszkań wzrosły o 9%. Jednak porównując koszty nieruchomości w całej Polsce, można zauważyć, że tutejsze kwoty za m² są niższe. Przeciętna powierzchnia lokali w tym regionie wynosi 58 m². Zazwyczaj popularnością cieszą się mieszkania z 3 pokojami. Przez miasto przebiegają szlaki turystyczne, a 64% obszaru zajmują użytki rolne.

  Sandomierz bywa nazywany „Małym Rzymem” ze względu na położenie, ponieważ znajduje się on na siedmiu wzgórzach. Wielu uznaje to miasto za wygodne i niezwykle ciekawe pod względem przyrodniczym. Można w nim znaleźć sporo zieleni, cieszyć się zdrowym powietrzem i ciekawym krajobrazem.

  Sandomierz - mieszkania na sprzedaż w atrakcyjnej cenie

  Mieszkanie pochodzące z rynku wtórnego w Sandomierzu to dobry wybór, ponieważ ich cena jest atrakcyjna i o wiele niższa niż lokali z rynku pierwotnego. Na portalu GetHome.pl znajdziesz wygodne lokum dostosowane do swoich potrzeb. Możesz wybrać nieruchomość, uwzględniając czynniki takie jak odległość od centrum miasta, ewentualny dojazd do pracy, ilość sklepów w pobliżu, dostępność placówek zdrowotnych, lokali usługowych i placówek edukacyjnych. Wiele dostępnych tu mieszkań nie wymaga remontu. Średni metraż mieszkań i domów dwupokojowych w Sandomierzu wynosi 60 m2.

  Mieszkania – Sandomierz godny uwagi

  Sandomierz to urokliwe miasto położone nad Wisłą. Znajduje się w Nizinie Nadwiślańskiej i rozciąga się od Wyżyny Sandomierskiej po Równinę Tarnobrzeską. Miejsce ma duży potencjał pod względem rozwoju biznesu związanego z turystyką, dlatego z roku na rok przyciąga coraz więcej zainteresowanych kupnem własnego lokum. Województwo świętokrzyskie, przy którego granicy położony jest Sandomierz, należy do biedniejszych obszarów kraju, dzięki czemu stale wzbudza ciekawość przedstawicieli wszelkich zawodów kreatywnych, który mogą pracować z dowolnego miejsca. Jeśli doceniasz wolne tempo życia i chcesz uwolnić się od zgiełku dużych miast, rozważ przeprowadzkę do Sandomierza i zakup mieszkania w tej lokalizacji. Twój komfort życia wzrośnie, ponieważ będziesz mógł cieszyć się zdrowym powietrzem i unikniesz czasochłonnego stania w korkach.

  Sandomierz znajduje się 162 km od Krakowa i 214 km od Warszawy. Zakup mieszkania pochodzącego z rynku wtórnego pozwala cieszyć się większym lokum bez wydawania sporych pieniędzy za metr kwadratowy. W Sandomierzu możesz znaleźć wyciszenie i spokój.

  Jesteś zainteresowany wynajmem nieruchomości w województwie świętokrzyskim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań do wynajęcia w Sandomierzu na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: