Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Białogard

  - 13 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Białogardzie

  Rynek wtórny - 13 mieszkań na sprzedaż w Białogardzie

  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym w Białogardzie

  Zachodniopomorski Białogard to dziewiąte pod względem ludności miasto województwa. Jak wygląda lokalny rynek nieruchomości i jak kształtują się ceny mieszkań w Białogardzie? Białogard to miasto na prawach powiatu. Miejscowość położona jest 145 km na północny wschód od Szczecina. Miasto posiada atrakcyjną lokalizację nad rzeką Parsętą i Liśnicą.

  Na terenie Białogardu znajduje się Kostrzyńsko-Słubnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, która daje zatrudnienie mieszkańcom regionu. Te czynniki korzystnie wpływają na popyt na mieszkania. Białogard posiada zróżnicowany rynek nieruchomości, na którym znajdują się zarówno nowe lokale, jak i domy i mieszkania pochodzące z rynku wtórnego. Zwłaszcza te ostatnie cieszą się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców. Do zakupu zachęcają korzystne ceny i dobre warunki życia.

  Jakie dzielnice wybrać w Białgoradzie?

  Białogard ma do zaoferowania głównie lokale z rynku wtórnego, choć nie brakuje tu również nowych inwestycji, głównie w ramach programu TBS lub mieszkanie dla młodych. Miasto o powierzchni 25,73 km² zostało podzielone administracyjne na 7 dzielnic. Najbardziej prestiżowym adresem jest Stare Miasto. Dominuje tu zabytkowa architektura oraz mieszkania w starym budownictwie.

  Dzielnica chętnie wybierana jest przez osoby młode, którym zależy na łatwym dostępie do oferty kulturalnej i rozrywkowej miasta. Pozostałe dzielnice jak Osiedle Zwycięstwa, Osiedle Chopina czy Osiedle Kochanowskiego mają charakter stricte mieszkalny. Nie brakuje tu jednak infrastruktury handlowo-usługowej oraz placówek edukacyjnych. Zlokalizowane tu mieszkania na często kupowane są przez rodziny z dziećmi oraz osoby starsze.

  Jakie metraże oferuje Białogard? Najczęściej wybierane są 2- lub 3-pokojowe mieszkania o powierzchni około 50 metrów. Mieszkańcy chętnie sięgają także po większe lokale, których metraż przekracza 60 i 70 metrów. Za wyborem większej powierzchni przemawia fakt, że ceny mieszkań w Białogardzie należą do jednych z najniższych w Polsce.

  Jest tu także znacznie taniej niż w innych miastach województwa jak Szczecin czy Koszalin. Rynek najmu także jest tu znikomy. Mieszkańcy kupują więc przede wszystkim lokale na własne potrzeby. Dodatkowo wielu z nich zarabia w euro za zachodnią granicą, dzięki czemu mogą sobie pozwolić na większy metraż.

  Mieszkania Białogard - oferty

  W Białogardzie dostępne jest 13 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni [object Object].

  Jeśli szukasz mieszkania w Białogardzie, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • mieszkania 2 pokoje na sprzedaż (4 oferty)
  • mieszkania 3 pokoje na sprzedaż (6 ofert)
  • mieszkania 4 pokoje na sprzedaż (1 oferta)
  • mieszkania 5 pokoi i więcej (1 oferta)

  Dzięki filtrom znajdziesz zarówno interesujące nowe mieszkania Białogard, jak i mieszkania bezpośrednio Białogard.

  Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki gethome.pl.

  Rynek wtórny Białogard

  Interesuje Cię rynek wtórny? W Białogardzie mamy 13 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 44 m2 do 128 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Białogardzie to 67 m2.

  Ceny mieszkań w Białogardzie

  Średnia cena mieszkania na sprzedaż w Białogardzie to 4 237 zł za m2;

  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Białogardzie to 3 673 zł za m2 ;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Białogardzie?

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Białogardzie znajdziesz w cenie 625 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Białogardzie wynosi 6 645 zł/m2;

  Tanie mieszkania Białogard. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 89 900 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 946 zł/m2.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: