Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Białogard - 2 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Białogardzie

  Rynek wtórny - 2 mieszkania na sprzedaż w Białogardzie

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Mieszkania w Białogardzie - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania w Białogardzie kawalerki:

  W Białogardzie jest 0 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 0 zł

  Średni metraż kawalerek to 0 m2

  Mieszkania w Białogardzie dwupokojowe:

  W Białogardzie jest 0 ofert mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 0 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 0 m2

  Mieszkania w Białogardzie trzypokojowe:

  W Białogardzie jest 1 oferta mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 259 000 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 52 m2

  Mieszkania w Białogardzie czteropokojowe:

  W Białogardzie jest 1 oferta mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 189 000 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 72 m2

  Mieszkania bezpośrednio w Białogardzie - oferty deweloperów

   - 0 ogłoszeń

  Mieszkania używane w Białogardzie - oferty agencji nieruchomości

   - 2 ogłoszenia
  brak obrazkabrak obrazkaTrzypokojowe na 1 piętrze
  i
  Mieszkanie
  3 pokoje52,99 m2

  259 000

  4 887 zł/m2

  Białogard

  Sprzedam mieszkanie Białogard o powierzchni 52,99 mkw. Rok budowy: 1960. Cena - 259 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją EMHouse Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazkaCzteropokojowe z loggią-stanomino
  i
  Mieszkanie
  4 pokoje72,50 m2

  189 000

  2 606 zł/m2

  Białogard

  Sprzedam mieszkanie Białogard o powierzchni 72,50 mkw. Rok budowy: 1983. Cena - 189 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją EMHouse Nieruchomości.
  Poznaj region

  Białogard – miasto, w którym dobrze się mieszka

  Zachodniopomorski Białogard to dziewiąte pod względem ludności miasto województwa. Jak wygląda lokalny rynek nieruchomości i jak kształtują się ceny mieszkań w Białogardzie? Białogard to miasto na prawach powiatu. Miejscowość położona jest 145 km na północny wschód od Szczecina. Miasto posiada atrakcyjną lokalizację nad rzeką Parsętą i Liśnicą.

  Na terenie Białogardu znajduje się Kostrzyńsko-Słubnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, która daje zatrudnienie mieszkańcom regionu. Te czynniki korzystnie wpływają na popyt na mieszkania. Białogard posiada zróżnicowany rynek nieruchomości, na którym znajdują się zarówno nowe lokale, jak i domy i mieszkania pochodzące z rynku wtórnego. Zwłaszcza te ostatnie cieszą się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców. Do zakupu zachęcają korzystne ceny i dobre warunki życia.

  Mieszkania na sprzedaż Białogard – jakie dzielnice?

  Szukasz mieszkania na sprzedaż? Białogard ma do zaoferowania głównie lokale z rynku wtórnego, choć nie brakuje tu również nowych inwestycji, głównie w ramach programu TBS lub mieszkanie dla młodych. Miasto o powierzchni 25,73 km² zostało podzielone administracyjne na 7 dzielnic. Najbardziej prestiżowym adresem jest Stare Miasto. Dominuje tu zabytkowa architektura oraz mieszkania w starym budownictwie.

  Dzielnica chętnie wybierana jest przez osoby młode, którym zależy na łatwym dostępie do oferty kulturalnej i rozrywkowej miasta. Pozostałe dzielnice jak Osiedle Zwycięstwa, Osiedle Chopina czy Osiedle Kochanowskiego mają charakter stricte mieszkalny. Nie brakuje tu jednak infrastruktury handlowo-usługowej oraz placówek edukacyjnych. Zlokalizowane tu mieszkania na sprzedaż Białogard często kupowane są przez rodziny z dziećmi oraz osoby starsze.

  Nieruchomości Białogard – niskie ceny i duże metraże

  Jakie metraże oferuje Białogard? Mieszkania na sprzedaż to najczęściej 2- lub 3-pokojowe mieszkania o powierzchni około 50 metrów. Mieszkańcy chętnie sięgają także po większe lokale, których metraż przekracza 60 i 70 metrów. Za wyborem większej powierzchni przemawia fakt, że ceny mieszkań w Białogardzie należą do jednych z najniższych w Polsce.

  Jest tu także znacznie taniej niż w innych miastach województwa jak Szczecin czy Koszalin. Rynek najmu także jest tu znikomy. Mieszkańcy kupują więc przede wszystkim lokale na własne potrzeby. Dodatkowo wielu z nich zarabia w euro za zachodnią granicą, dzięki czemu mogą sobie pozwolić na większy metraż.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie zachodniopomorskim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż w Białogardzie na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: