Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Ożarów Mazowiecki - 9 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 131 mieszkań na sprzedaż w Ożarowie Mazowieckim

  Rynek wtórny - 7 mieszkań na sprzedaż w Ożarowie Mazowieckim

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
  Wybierz liczbę pokoi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+
  brak obrazkabrak obrazka2023/wykończone bez mebli/miejsce postojowe/balkon
  i

  Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż ul. Inżynierska
  Ożarów Mazowiecki

  Oferta biura nieruchomości
  3 pokoje 63 m2
  739 000
  11 730 /m2
  Sprzedam mieszkanie Ożarów Mazowiecki o powierzchni 63 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 739 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Eastate.
  brak obrazkabrak obrazka
  i

  Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż ul. Nadbrzeżna
  Ożarów Mazowiecki

  Oferta biura nieruchomości
  3 pokoje 63 m2
  729 000
  11 571 /m2
  Sprzedam mieszkanie Ożarów Mazowiecki o powierzchni 63 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 729 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Suchecki Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazka3 pokoje w ożarowie mazowieckim
  i

  Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż ul. Poznańska
  Ożarów Mazowiecki

  Oferta biura nieruchomości
  3 pokoje 53,20 m2
  510 000
  9 586 /m2
  Sprzedam mieszkanie Ożarów Mazowiecki o powierzchni 53,20 mkw. Rok budowy: 1980. Cena - 510 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Lech Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazka
  i

  Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż ul. Obrońców Warszawy
  Ożarów Mazowiecki

  Oferta biura nieruchomości
  3 pokoje 62 m2
  408 000
  6 580 /m2
  Sprzedam mieszkanie Ożarów Mazowiecki o powierzchni 62 mkw. Rok budowy: 1992. Cena - 408 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Lech Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazkaMieszkanie w inwestycji: Miasto Ogród 3
  i
  Sprzedam mieszkanie Ożarów Mazowiecki o powierzchni 71,10 mkw. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Novisa Development Sp. z o.o..
  brak obrazkabrak obrazkaMieszkanie w inwestycji: Aura Nova
  i
  Sprzedam mieszkanie Ożarów Mazowiecki o powierzchni 42,77 mkw. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Mill-Yon Sp. z o.o..
  brak obrazkabrak obrazkaMieszkanie 2pok 50m2 ożarów maz. ul. poznańska
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż
  Ożarów Mazowiecki

  Oferta biura nieruchomości
  2 pokoje 50,84 m2
  583 000
  11 467 /m2
  Sprzedam mieszkanie Ożarów Mazowiecki o powierzchni 50,84 mkw. Rok budowy: 1989. Cena - 583 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją PROPERCO.pl Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazkaMieszkanie 3pok, 53m2 ożarów maz. ul. poznańska
  i

  Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż
  Ożarów Mazowiecki

  Oferta biura nieruchomości
  3 pokoje 53,20 m2
  550 000
  10 338 /m2
  Sprzedam mieszkanie Ożarów Mazowiecki o powierzchni 53,20 mkw. Rok budowy: 1989. Cena - 550 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją PROPERCO.pl Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazkaMieszkania z ogródkiem,52,38m2,ożarów maz.
  i

  Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż
  Ożarów Mazowiecki

  Oferta biura nieruchomości
  3 pokoje 52,38 m2
  520 000
  9 927 /m2
  Sprzedam mieszkanie Ożarów Mazowiecki o powierzchni 52,38 mkw. Cena - 520 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją House Nieruchomości Beata Majak.
  Poznaj region

  Ożarów Mazowiecki - atrakcyjne mieszkania na sprzedaż

  Ożarów Mazowiecki to miasto położone pod Warszawą, pełniące funkcję siedziby powiatu warszawskiego zachodniego. Jest to miejscowość o dogodnej lokalizacji, która swoimi atutami przyciąga nowych mieszkańców. Poznaj razem z GetHome Ożarów Mazowiecki -  miasto z atrakcyjną ofertą mieszkań na sprzedaż.


  Potencjał inwestycyjny Ożarowa Mazowieckiego

  Ożarów Mazowiecki to przede wszystkim miasto ściśle związane ze stolicą Polski. Bliskie położenie Warszawy oraz liczne połączenia umożliwiające szybki transport do centrum stołecznego miasta wpływają na atrakcyjność Ożarowa. Przez miasto przebiega droga krajowa nr 92, która bezpośrednio prowadzi do trasy S8 stanowiącej kluczową drogę dla transportu północnej części Warszawy i województwa mazowieckiego. Ponadto, Ożarów Mazowiecki ma dobre połączenie z trasą S2, która tworzy południową obwodnicę Warszawy oraz z autostradą A2 łączącą Warszawę z takimi miastami, jak: Łódź, Konin czy Poznań. Tym samym, miasto zlokalizowane jest w pobliżu bardzo ważnego węzła komunikacyjnego, który atrakcyjny jest nie tylko dla mieszkańców, ale także dla inwestorów.

  Bliskość dużego rynku zbytu, dostęp do centrum administracyjno-gospodarczego, a także udogodnienia transportowe sprawiają, że przedsiębiorcy chętnie podejmują się inwestycji w okolicach Ożarowa Mazowieckiego. Co więcej, w mieście znajduje się stacja kolejowa, która obsługuje połączenia kolejowe pociągów PKP oraz pociągów kolei mazowieckiej gwarantując szybki transport mieszkańcom i pracownikom z innych miejscowości. To wpływa na duże zainteresowanie lokalnymi nieruchomościami, wśród których szczególną popularnością cieszą się mieszkania na sprzedaż. Kolejnym atutem przemawiającym za potencjałem inwestycyjnym miasta są znacznie niższe ceny lokalne, co widać między innymi na rynku nieruchomości Ożarowa Mazowieckiego.


  Rynek nieruchomości w Ożarowie Mazowieckim

  Mimo, że Ożarów Mazowiecki należy do grupy małych miejscowości i z niewielką liczbą mieszkańców, to lokalny rynek nieruchomości jest naprawdę zróżnicowany. To zasługa przede wszystkim wielu nowych inwestycji deweloperskich, które wzbogacają dostępne oferty. Przekłada się to na bardzo dużą ilość ofert zarówno z rynku wtórnego, jak i pierwotnego. Znajdziemy tu takie obiekty, jak apartamenty, lokale usługowe, domy, magazyny, działki budowlane oraz mieszkania na sprzedaż i wynajem.

  W Ożarowie Mazowieckim przeważa niska zabudowa, jednak nie brakuje tu również osiedli mieszkaniowych. To właśnie tam znajdziemy liczne oferty mieszkań na sprzedaż. Warto zauważyć, że przeważająca liczba nowych inwestycji mieszkaniowych składa się z budynków o niskiej, kameralnej zabudowie, maksymalnie do wysokości 3. piętra. Mieszkania na sprzedaż w Ożarowie cieszą się popularnością w dużej mierze dzięki relatywnie niskim cenom. Lokalne oferty nieruchomości na sprzedaż są o wiele tańsze od tych dostępnych w pobliskich miejscowościach, jak: Pruszków, Stare Babice, Janki czy Grodzisk Mazowiecki. Jednocześnie miasto oferuje wiele udogodnień i umożliwia mieszkańcom branie aktywnego udziału w życiu Warszawy.


  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości pod Warszawą? Sprawdź ofertę mieszkań na sprzedaż w Ożarowie Mazowieckim na portalu GetHome i znajdź swoje wymarzone mieszkanie.

  Mieszkania Ożarów Mazowiecki - oferty

  W Ożarowie Mazowieckim dostępne jest 138 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 27 m2 do 72 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Ożarowie Mazowieckim, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 2 kawalerki na sprzedaż;
  • 85 2-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 51 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Ożarowie Mazowieckim z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 26 mieszkań na sprzedaż z ogródkiem;
  • 90 mieszkań na sprzedaż z balkonem;
  • 29 mieszkań na sprzedaż z tarasem.

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Ożarów Mazowiecki”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Ożarów Mazowiecki.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Ożarowie Mazowieckim? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Ożarów Mazowiecki

  Interesuje Cię rynek wtórny? Ożarów Mazowiecki oferuje 7 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 50 m2 do 63 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Ożarowie Mazowieckim to 57 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie w Ożarowie Mazowieckim z rynku wtórnego bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Ożarowie Mazowieckim, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Ożarów Mazowiecki - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Ożarów Mazowiecki oferuje 131 nowych mieszkań w 2 inwestycjach deweloperskich. Nowe inwestycje bezpośrednio od dewelopera w Ożarowie Mazowieckim czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Ożarowie Mazowieckim to 48 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 27 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 72 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Ożarowie Mazowieckim.

  Ceny mieszkań w Ożarowie Mazowieckim

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Ożarowie Mazowieckim? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Ożarów Mazowiecki", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Ożarowie Mazowieckim to 10 171 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Ożarowie Mazowieckim? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Ożarowie Mazowieckim", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Ożarowie Mazowieckim (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 739 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Ożarowie Mazowieckim wynosi 11 730 zł/m2;

  Tanie mieszkania Ożarów Mazowiecki. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Ożarów Mazowiecki bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 408 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 6 580 zł/m2.

  Tanie mieszkania Ożarów Mazowiecki? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Polecane lokalizacje

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: