Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Mieszkania na sprzedaż - Tarnobrzeg - 4 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Tarnobrzegu

  Rynek wtórny - 4 mieszkania na sprzedaż w Tarnobrzegu

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Mieszkania w Tarnobrzegu - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania w Tarnobrzegu kawalerki:

  W Tarnobrzegu jest 0 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 0 zł

  Średni metraż kawalerek to 0 m2

  Mieszkania w Tarnobrzegu dwupokojowe:

  W Tarnobrzegu są 3 oferty mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 257 667 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 49 m2

  Mieszkania w Tarnobrzegu trzypokojowe:

  W Tarnobrzegu jest 1 oferta mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 349 000 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 68 m2

  Mieszkania w Tarnobrzegu czteropokojowe:

  W Tarnobrzegu jest 0 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 0 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 0 m2

  Mieszkania bezpośrednio w Tarnobrzegu - oferty deweloperów

   - 0 ogłoszeń

  Mieszkania używane w Tarnobrzegu - oferty agencji nieruchomości

   - 4 ogłoszenia
  Mieszkanie i 2 pokoje i dla rodziny i 4 piętro
  Mieszkanie
  2 pokoje42 m2

  229 000

  5 452 zł/m2

  Tarnobrzeg

  Mieszkanie na sprzedaż ul. marczaka - tarnobrzeg
  Mieszkanie
  2 pokoje48 m2

  274 000

  5 708 zł/m2

  Tarnobrzeg, dr. Michała Marczaka

  Tarnobrzeg -3pokojowe mieszkanie blisko centrum
  Mieszkanie
  3 pokoje68,16 m2

  349 000

  5 120 zł/m2

  Tarnobrzeg, Mikołaja Kopernika

  Mieszkanie 2 pokojowe | balkon | tarnobrzeg
  Mieszkanie
  2 pokoje56,50 m2

  270 000

  4 778 zł/m2

  Tarnobrzeg

  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż - Tarnobrzeg lokalizacją idealną?

  Tarnobrzeg to jedno z piękniejszych miast południowo-wschodniej części kraju. Położony w województwie podkarpackim może pochwalić się nie tylko ciekawą historią, ale również bogatą ofertą kulturalną i turystyczną. Do początku lat 90. XX wieku miasto było znane z procesu wydobycia i przetwórstwa siarki. Dziś na terenach dawnych kopalni funkcjonuje Tarnobrzeska Specjalna Strefa Ekonomiczna, dzięki której coraz więcej przedsiębiorców jest zainteresowanych zakupem mieszkania na sprzedaż w Tarnobrzegu. Skąd tak duże zainteresowanie tarnobrzeskimi lokalami?

  Inwestowanie w nieruchomości - Tarnobrzeg z bogatą ofertą

  Według powszechnej opinii, inwestowanie w nieruchomości to przykład stosunkowo bezpiecznej i gwarantującej zysk lokaty kapitału. Takiego przekonania nie zmieniła nawet pandemia COVID-19 -  zakup mieszkania na sprzedaż w Tarnobrzegu lub innym większym mieście, z myślą o późniejszej odsprzedaży lub wynajmie krótkoterminowym i długoterminowym, wciąż się opłaca. Jak wynika z analiz Narodowego Banku Polskiego, 25% transakcji na rodzimym rynku nieruchomości ma charakter inwestycyjny. Największą popularnością jeśli chodzi o zakup lokalu mieszkalnego oraz użytkowego, cieszą się aglomeracje o olbrzymim potencjale - Warszawa, Kraków, Wrocław czy Tarnobrzeg. Dlaczego to właśnie w województwie podkarpackim opłaca się kupić mieszkanie na sprzedaż?
   

  Rynek nieruchomości w Tarnobrzegu

  Osoby zainteresowane zakupem mieszkania na sprzedaż w Tarnobrzegu nie będą narzekać na brak ofert, bowiem lokalny rynek nieruchomości jest bogaty w oferty pochodzące zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego. Przyszli właściciele mogą wybierać wśród lokali mieszkalnym o różnym standardzie, metrażu i przedziale cenowym. Olbrzymią popularnością cieszą się kawalerki, mieszkania dwupokojowe i trzypokojowe. W 2020 roku w Tarnobrzegu oddano do użytkowania 101 mieszkań. To mniejsza wartość w porównaniu do statystyk całego województwa, jednak nowe inwestycje deweloperskie w Tarnobrzegu cechuje wysoki standard wykończenia, dogodna lokalizacja oraz bardzo konkurencyjne ceny nieruchomości.

  Na uwagę zasługuje także stosunek lokali zakupionych w charakterze inwestycyjnym do mieszkań przeznaczonych na cele indywidualne. Wynosi on blisko 16% do 84% co oznacza, że nie brakuje chętnych na zakup mieszkania na sprzedaż w Tarnobrzegu pod inwestycję. Z kolei przeciętna powierzchnia użytkowa tarnobrzeskiej nieruchomości, oddanej do użytkowania w 2020 roku wynosi 133,50 mkw. To wartość znacznie większa od przeciętnej powierzchni użytkowej dla województwa podkarpackiego i całego kraju. 

  Zakup mieszkania na sprzedaż w Tarnobrzegu - z jakim wiąże się kosztem? Ceny nieruchomości w II kwartale 2021 wynosiły średnio 4150 zł za mkw. To stosunkowo niewiele, zwłaszcza w porównaniu do analogicznych transakcji zawieranych w Warszawie, Krakowie czy Wrocławiu. 

  Mieszkanie na sprzedaż w Tarnobrzegu - dla kogo wynajem?

  Zdecydowałeś się na zakup nowego mieszkania w Tarnobrzegu? Jeśli zastanawiasz się nad jego potencjałem inwestycyjnym, warto odpowiednio wcześniej określić grupę potencjalnych odbiorców. Tarnobrzeskie nieruchomości cechuje duża różnorodność. Elastyczni są również sami najemcy, niemniej niezmiennie kluczowa jest dla nich cena, lokalizacja i standard mieszkania. 

  Do Tarnobrzegu, przez wzgląd na olbrzymi potencjał biznesowy województwa, przyjeżdża wielu przedsiębiorców i biznesmenów. Część z nich decyduje się zostać w mieście na stałe, jednak w większości są oni zainteresowani wynajmem mieszkania w Tarnobrzegu. Największe szanse na najem mają zatem lokale zlokalizowane w okolicach Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej lub położone w miejscu gwarantującym sprawny dojazd do strefy. 

  Transakcja kupna na sprzedaż mieszkania w Tarnobrzegu zawsze powinna być starannie przemyślana. Lokalny rynek nieruchomości stwarza co prawda spore możliwości dla osób poszukujących własnego M zarówno na własny użytek, jak i pod inwestycję, jednak zawsze warto liczyć się z ewentualnym ryzykiem. Dokładna weryfikacja ogłoszeń z rynku pierwotnego i wtórnego, sprawdzenie stanu nieruchomości i wiarygodności dewelopera - to podstawowe kroki, jakie powinna wykonać osoba zainteresowana zakupem mieszkania na sprzedaż w Tarnobrzegu.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie podkarpackim? Sprawdź ofertę mieszkań na sprzedaż w Tarnobrzegu na GetHome i znajdź lokal idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.   

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: