Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Tarnobrzeg - 10 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Tarnobrzegu

  Rynek wtórny - 10 mieszkań na sprzedaż w Tarnobrzegu

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
  Wybierz liczbę pokoi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+
  brak obrazkabrak obrazkaKomfortowe, słoneczne 4 pokoje i loggia
  i

  Mieszkanie 4 pokojowe na sprzedaż ul. Dr Michała Marczaka
  Tarnobrzeg

  Oferta biura nieruchomości
  4 pokoje 90,68 m2
  379 000
  4 179 /m2
  Sprzedam mieszkanie Tarnobrzeg o powierzchni 90,68 mkw. Cena - 379 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Properton.
  brak obrazkabrak obrazkaIdealne na realizację marzeń lub inwestycję
  i

  Kawalerka na sprzedaż ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego
  Tarnobrzeg

  Oferta biura nieruchomości
  1 pokój 41,32 m2
  179 000
  4 332 /m2
  Sprzedam mieszkanie Tarnobrzeg o powierzchni 41,32 mkw. Cena - 179 000 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Properton.
  brak obrazkabrak obrazkaGotowe od ręki i centrum
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż ul. Stanisława Wyspiańskiego
  Tarnobrzeg

  Oferta biura nieruchomości
  2 pokoje 35 m2
  259 000
  7 400 /m2
  Sprzedam mieszkanie Tarnobrzeg o powierzchni 35 mkw. Rok budowy: 1975. Cena - 259 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Witkowski&Rajter.
  brak obrazkabrak obrazkaWinda i olbrzymi parking i cisza i spokój
  i

  Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż ul. Mikołaja Kopernika
  Tarnobrzeg

  Oferta biura nieruchomości
  3 pokoje 68,16 m2
  319 000
  4 680 /m2
  Sprzedam mieszkanie Tarnobrzeg o powierzchni 68,16 mkw. Rok budowy: 1991. Cena - 319 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Witkowski&Rajter.
  brak obrazkabrak obrazkaSłoneczne mieszkanie w centrum /3 pokoje/ 1 piętro
  i

  Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż ul. Mikołaja Kopernika
  Tarnobrzeg

  Oferta biura nieruchomości
  3 pokoje 48,27 m2
  279 000
  5 779 /m2
  Sprzedam mieszkanie Tarnobrzeg o powierzchni 48,27 mkw. Cena - 279 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Properton.
  brak obrazkabrak obrazkaKomfortowe mieszkanie na sprzedaż - tarnobrzeg
  i

  Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż ul. Marii Dąbrowskiej
  Tarnobrzeg

  Oferta biura nieruchomości
  3 pokoje 60,33 m2
  299 000
  4 956 /m2
  Sprzedam mieszkanie Tarnobrzeg o powierzchni 60,33 mkw. Rok budowy: 1988. Cena - 299 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Gentleman Brokers.
  brak obrazkabrak obrazkaUnikalne mieszkanie z pięknym widokiem w centrum
  i

  Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż ul. gen. Władysława Sikorskiego
  Tarnobrzeg

  Oferta biura nieruchomości
  3 pokoje 69 m2
  335 000
  4 855 /m2
  Sprzedam mieszkanie Tarnobrzeg o powierzchni 69 mkw. Cena - 335 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 7 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Properton.
  brak obrazkabrak obrazkaDwustronne w centrum i balkon
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż ul. Stanisława Wyspiańskiego
  Tarnobrzeg

  Oferta biura nieruchomości
  2 pokoje 45 m2
  199 900
  4 442 /m2
  Sprzedam mieszkanie Tarnobrzeg o powierzchni 45 mkw. Rok budowy: 1972. Cena - 199 900 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Witkowski&Rajter.
  brak obrazkabrak obrazkaKomfortowe mieszkanie na parterze w centrum
  i

  Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż ul. Wojciecha Kossaka
  Tarnobrzeg

  Oferta biura nieruchomości
  3 pokoje 55,30 m2
  269 000
  4 864 /m2
  Sprzedam mieszkanie Tarnobrzeg o powierzchni 55,30 mkw. Cena - 269 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Properton.
  brak obrazkabrak obrazkaMieszkanie 62 m2 4 pokoje tarnobrzeg
  i

  Mieszkanie 4 pokojowe na sprzedaż
  Tarnobrzeg

  Oferta biura nieruchomości
  4 pokoje 62 m2
  277 000
  4 467 /m2
  Sprzedam mieszkanie Tarnobrzeg o powierzchni 62 mkw. Rok budowy: 1990. Cena - 277 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ASPECT Nieruchomości.
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż - Tarnobrzeg lokalizacją idealną?

  Tarnobrzeg to jedno z piękniejszych miast południowo-wschodniej części kraju. Położony w województwie podkarpackim może pochwalić się nie tylko ciekawą historią, ale również bogatą ofertą kulturalną i turystyczną. Do początku lat 90. XX wieku miasto było znane z procesu wydobycia i przetwórstwa siarki. Dziś na terenach dawnych kopalni funkcjonuje Tarnobrzeska Specjalna Strefa Ekonomiczna, dzięki której coraz więcej przedsiębiorców jest zainteresowanych zakupem mieszkania na sprzedaż w Tarnobrzegu. Skąd tak duże zainteresowanie tarnobrzeskimi lokalami?

  Inwestowanie w nieruchomości - Tarnobrzeg z bogatą ofertą

  Według powszechnej opinii, inwestowanie w nieruchomości to przykład stosunkowo bezpiecznej i gwarantującej zysk lokaty kapitału. Takiego przekonania nie zmieniła nawet pandemia COVID-19 -  zakup mieszkania na sprzedaż w Tarnobrzegu lub innym większym mieście, z myślą o późniejszej odsprzedaży lub wynajmie krótkoterminowym i długoterminowym, wciąż się opłaca. Jak wynika z analiz Narodowego Banku Polskiego, 25% transakcji na rodzimym rynku nieruchomości ma charakter inwestycyjny. Największą popularnością jeśli chodzi o zakup lokalu mieszkalnego oraz użytkowego, cieszą się aglomeracje o olbrzymim potencjale - Warszawa, Kraków, Wrocław czy Tarnobrzeg. Dlaczego to właśnie w województwie podkarpackim opłaca się kupić mieszkanie na sprzedaż?
   

  Rynek nieruchomości w Tarnobrzegu

  Osoby zainteresowane zakupem mieszkania na sprzedaż w Tarnobrzegu nie będą narzekać na brak ofert, bowiem lokalny rynek nieruchomości jest bogaty w oferty pochodzące zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego. Przyszli właściciele mogą wybierać wśród lokali mieszkalnym o różnym standardzie, metrażu i przedziale cenowym. Olbrzymią popularnością cieszą się kawalerki, mieszkania dwupokojowe i trzypokojowe. W 2020 roku w Tarnobrzegu oddano do użytkowania 101 mieszkań. To mniejsza wartość w porównaniu do statystyk całego województwa, jednak nowe inwestycje deweloperskie w Tarnobrzegu cechuje wysoki standard wykończenia, dogodna lokalizacja oraz bardzo konkurencyjne ceny nieruchomości.

  Na uwagę zasługuje także stosunek lokali zakupionych w charakterze inwestycyjnym do mieszkań przeznaczonych na cele indywidualne. Wynosi on blisko 16% do 84% co oznacza, że nie brakuje chętnych na zakup mieszkania na sprzedaż w Tarnobrzegu pod inwestycję. Z kolei przeciętna powierzchnia użytkowa tarnobrzeskiej nieruchomości, oddanej do użytkowania w 2020 roku wynosi 133,50 mkw. To wartość znacznie większa od przeciętnej powierzchni użytkowej dla województwa podkarpackiego i całego kraju. 

  Zakup mieszkania na sprzedaż w Tarnobrzegu - z jakim wiąże się kosztem? Ceny nieruchomości w II kwartale 2021 wynosiły średnio 4150 zł za mkw. To stosunkowo niewiele, zwłaszcza w porównaniu do analogicznych transakcji zawieranych w Warszawie, Krakowie czy Wrocławiu. 

  Mieszkanie na sprzedaż w Tarnobrzegu - dla kogo wynajem?

  Zdecydowałeś się na zakup nowego mieszkania w Tarnobrzegu? Jeśli zastanawiasz się nad jego potencjałem inwestycyjnym, warto odpowiednio wcześniej określić grupę potencjalnych odbiorców. Tarnobrzeskie nieruchomości cechuje duża różnorodność. Elastyczni są również sami najemcy, niemniej niezmiennie kluczowa jest dla nich cena, lokalizacja i standard mieszkania. 

  Do Tarnobrzegu, przez wzgląd na olbrzymi potencjał biznesowy województwa, przyjeżdża wielu przedsiębiorców i biznesmenów. Część z nich decyduje się zostać w mieście na stałe, jednak w większości są oni zainteresowani wynajmem mieszkania w Tarnobrzegu. Największe szanse na najem mają zatem lokale zlokalizowane w okolicach Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej lub położone w miejscu gwarantującym sprawny dojazd do strefy. 

  Transakcja kupna na sprzedaż mieszkania w Tarnobrzegu zawsze powinna być starannie przemyślana. Lokalny rynek nieruchomości stwarza co prawda spore możliwości dla osób poszukujących własnego M zarówno na własny użytek, jak i pod inwestycję, jednak zawsze warto liczyć się z ewentualnym ryzykiem. Dokładna weryfikacja ogłoszeń z rynku pierwotnego i wtórnego, sprawdzenie stanu nieruchomości i wiarygodności dewelopera - to podstawowe kroki, jakie powinna wykonać osoba zainteresowana zakupem mieszkania na sprzedaż w Tarnobrzegu.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie podkarpackim? Sprawdź ofertę mieszkań na sprzedaż w Tarnobrzegu na GetHome i znajdź lokal idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.   

  Mieszkania Tarnobrzeg - oferty

  W Tarnobrzegu dostępne jest 10 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 35 m2 do 90 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Tarnobrzegu, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 1 kawalerka na sprzedaż;
  • 2 2-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  • 5 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 2 4-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Tarnobrzegu z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 1 mieszkanie na sprzedaż z balkonem;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Tarnobrzeg”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Tarnobrzeg.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Tarnobrzegu? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Tarnobrzeg

  Interesuje Cię rynek wtórny? Tarnobrzeg oferuje 10 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 35 m2 do 90 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Tarnobrzegu to 57 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie w Tarnobrzegu z rynku wtórnego bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Tarnobrzegu, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Tarnobrzegu

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Tarnobrzegu? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Tarnobrzeg", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Tarnobrzegu to 4 995 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Tarnobrzegu? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Tarnobrzegu", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Tarnobrzegu (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 379 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Tarnobrzegu wynosi 7 400 zł/m2;

  Tanie mieszkania Tarnobrzeg. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Tarnobrzeg bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 179 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 4 179 zł/m2.

  Tanie mieszkania Tarnobrzeg? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: