Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Tomaszów Lubelski

  - 9 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Tomaszowie Lubelskim

  Rynek wtórny - 9 mieszkań na sprzedaż w Tomaszowie Lubelskim

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż – Tomaszów Lubelski z rozchwytywanymi nieruchomościami

  Mimo niewielkich rozmiarów strategiczne położenie Tomaszowa Lubelskiego przyciąga do niego coraz więcej mieszkańców. Bliskość granicy z Ukrainą i Lwowa, a także znakomity dojazd do Zamościa i Lublina dzięki przebiegającej przez miasto trasie S17 stymulują napływ ludności oraz inwestorów biznesowych. Dlatego miasto dość dynamicznie się rozwija. Interesują Cię tutejsze mieszkania na sprzedaż? Tomaszów Lubelski ma w tej dziedzinie sporo do zaoferowania. Dowiedz się więcej.

  Mieszkania na sprzedaż w Tomaszowie Lubelskim – co warto wiedzieć o tym rynku?

  Miasto charakteryzuje się skromnym rynkiem nieruchomości, chociaż w ostatnich latach zaczął się on rozrastać. Ogromny potencjał tej lokalizacji i rosnący popyt stymulują działalność deweloperów, którzy coraz częściej budują tu nowe mieszkania. Tomaszów Lubelski charakteryzuje się jednak dominacją kameralnej, jednorodzinnej zabudowy.

  Dlatego dostępność mieszkań na rynku jest mocno ograniczona. Ponadto te mniejsze – kawalerki czy mieszkania 2-pokojowe – najszybciej znikają z rynku. Dłużej utrzymują się na nim jedynie mieszkania 3-pokojowe i większe przeznaczone dla nabywców z większymi wymaganiami, ale też zasobniejszymi portfelami.

  Mieszkania na sprzedaż – Tomaszów Lubelski i okolice oraz średnie ceny na rynku

  W ostatnich latach ceny na lokalnym rynku znacząco wzrosły. W przeliczeniu na 1 m2 powierzchni plasują się one powyżej średniej krajowej, co nie jest regułą dla miast podobnej wielkości. Koszt zakupu konkretnej nieruchomości zależy jednak od wielu czynników. Najważniejsze są standard i stan mieszkania.

  Tomaszów Lubelski nie oferuje zbyt wielu w pełni urządzonych, nowoczesnych i znakomicie utrzymanych nieruchomości, ale są one zdecydowanie najdroższe. Zwykle sporo trzeba zapłacić także za cieszące się dużym zainteresowaniem mieszkania bezczynszowe. Tomaszów Lubelski ma również sporo ciekawych ofert dla osób zainteresowanych zakupem lokalu do odświeżenia lub remontu. W przeliczeniu na 1 m2 tego typu mieszkania na sprzedaż są najtańsze.

  Znajdź idealne mieszkanie w Tomaszowie Lubelskim z GetHome.pl

  W mieście nie ma zbyt wielu budynków wielorodzinnych, a okolice centrum są w zasadzie jedynym obszarem, w którym można znaleźć mieszkania na sprzedaż. Tomaszów Lubelski jest więc odpowiedni dla osób, którym zależy na dobrym dostępie do usług i infrastruktury. Osiedla są kameralne i spokojne, co stanowi duży atut.

  Na GetHome.pl znajdziesz wszystkie najciekawsze ogłoszenia dotyczące mieszkań na sprzedaż Tomaszowie Lubelskim i okolicach. Wyszukuj je za pomocą interaktywnej mapy lub skorzystaj z filtrów, jeśli zależy Ci na konkretnym metrażu, cenie, liczbie pokoi albo udogodnieniach (takich jak balkon czy konkretne piętro).

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie lubelskim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż w Tomaszowie Lubelskim na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Mieszkania Tomaszów Lubelski - oferty

  W Tomaszowie Lubelskim dostępne jest 9 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 45 m2 do 63 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Tomaszowie Lubelskim, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 2 2-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  • 7 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Tomaszów Lubelski”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Tomaszów Lubelski.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Tomaszowie Lubelskim? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Tomaszów Lubelski

  Interesuje Cię rynek wtórny? Tomaszów Lubelski oferuje 9 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 45 m2 do 63 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Tomaszowie Lubelskim to 52 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Tomaszów Lubelski bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Tomaszowie Lubelskim, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Tomaszowie Lubelskim

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Tomaszowie Lubelskim? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Tomaszów Lubelski", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Tomaszowie Lubelskim to 6 688 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Tomaszowie Lubelskim? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Tomaszowie Lubelskim", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Tomaszowie Lubelskim (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 429 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Tomaszowie Lubelskim wynosi 8 104 zł/m2;

  Tanie mieszkania Tomaszów Lubelski. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Tomaszów Lubelski bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 249 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 4 698 zł/m2.

  Tanie mieszkania Tomaszów Lubelski? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: