Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Wrocław, Zakrzów - 76 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 198 mieszkań na sprzedaż na Zakrzowie

  Rynek wtórny - 72 mieszkania na sprzedaż na Zakrzowie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  • Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
   Wybierz liczbę pokoi
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5+
  • Sprzedam mieszkanie Wrocław, Psie Pole, Zakrzów o powierzchni 50,27 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 659 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją SDP_Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Wrocław, Psie Pole, Zakrzów o powierzchni 51,69 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 569 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją SDP_Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Wrocław, Psie Pole, Zakrzów o powierzchni 56,33 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 699 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją SDP_Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Wrocław, Psie Pole, Zakrzów o powierzchni 46 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 569 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją N-HOME Nazarewicz Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Wrocław, Psie Pole, Zakrzów o powierzchni 38,82 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 499 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją SDP_Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Wrocław, Psie Pole, Zakrzów o powierzchni 51,47 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 669 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją SDP_Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Wrocław, Psie Pole, Zakrzów o powierzchni 63,89 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 699 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją N-HOME Nazarewicz Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Wrocław, Psie Pole, Zakrzów o powierzchni 66,16 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 699 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją SDP_Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Wrocław, Psie Pole, Zakrzów o powierzchni 72,54 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 839 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją SDP_Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Wrocław, Psie Pole, Zakrzów o powierzchni 64,68 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 789 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją SDP_Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Wrocław, Psie Pole, Zakrzów o powierzchni 59,98 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 709 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją N-HOME Nazarewicz Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Wrocław, Psie Pole, Zakrzów o powierzchni 49,72 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 649 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon, taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją N-HOME Nazarewicz Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Wrocław, Psie Pole, Zakrzów o powierzchni 23 mkw. Rok budowy: 1979. Cena - 290 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 6 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Home Expert.
  • Sprzedam mieszkanie Wrocław, Psie Pole, Zakrzów o powierzchni 39 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 485 900 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Promesa Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Wrocław, Psie Pole, Zakrzów o powierzchni 52,79 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 569 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją SDP_Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Wrocław, Psie Pole, Zakrzów o powierzchni 31,11 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 364 999 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją WEST NIERUCHOMOŚCI.
  • Sprzedam mieszkanie Wrocław, Psie Pole, Zakrzów o powierzchni 67 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 690 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją N-HOME Nazarewicz Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Wrocław o powierzchni 53 mkw. Rok budowy: 2024. Cena - 654 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją City House Agencja Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Wrocław, Psie Pole, Zakrzów o powierzchni 46,59 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 600 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją SDP_Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Wrocław o powierzchni 39 mkw. Rok budowy: 2024. Cena - 516 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją City House Agencja Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Wrocław, Psie Pole, Zakrzów o powierzchni 67 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 698 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją N-HOME Nazarewicz Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Wrocław, Psie Pole, Zakrzów o powierzchni 49,70 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 649 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją N-HOME Nazarewicz Nieruchomości.
  • Sprzedam mieszkanie Wrocław, Psie Pole, Zakrzów o powierzchni 46,40 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 569 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Promesa Nieruchomości.
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż Wrocław Zakrzów – atrakcyjne nieruchomości na północnym wschodzie miasta

  Zakrzów to jedna z czterech części osiedla Psie Pole-Zawidawie we Wrocławiu, na terenie dawnej dzielnicy Psie Pole. Jest to rejon, w którym coraz częściej powstają nowe inwestycje, w tym atrakcyjne mieszkania na sprzedaż. Wrocław Zakrzów to okolica oddalona od centrum, ale zapewniająca dostęp do rozwiniętej infrastruktury, a przy tym nadal dość spokojna i zielona. Interesują Cię tutejsze mieszkania? Zakrzów ma naprawdę dużo godnych uwagi ofert. Dowiedz się więcej o lokalnym rynku i obowiązujących na nim cenach.

  Coraz popularniejszy  Zakrzów – mieszkania z rynku wtórnego i pierwotnego

  Zakrzów nie jest nowym osiedlem. W ostatnich latach zdecydowanie zwiększono tu jednak liczbę inwestycji – przede wszystkim jeśli chodzi o mieszkania. Zakrzów Wrocław stał się atrakcyjną okolicą dla osób poszukujących idealnej nieruchomości. Lokalizacja przyciąga przede wszystkim rodziny, które niejednokrotnie uważnie śledzą ogłoszenia o treści "sprzedam mieszkanie Wrocław Zakrzów". Okolica jest bowiem nadal relatywnie tania, a przy tym nowoczesna. Mieszka tu wielu młodych ludzi, a infrastruktura cały czas jest rozwijana. Dzięki temu na co dzień tak naprawdę nie trzeba podróżować do centrum. Ogromnym atutem jest także duża ilość zieleni, która okala tutejsze stare i nowe mieszkania.

  Wrocław Zakrzów odnotowuje sporą aktywność na rynku pierwotnym. Bardzo często na rynek wtórny trafiają też zaledwie kilkuletnie mieszkania. Wrocław Zakrzów, deweloper i ciekawe projekty nowych nieruchomości to mieszanka, która przyciąga wielu. Powstają tu przede wszystkim niewysokie budynki, co pozwala zachować sielski charakter osiedla. Jeśli chodzi o Zakrzów, nowe mieszkania są dopasowane przede wszystkim do potrzeb rodzin. Najpopularniejsze są lokale 3-pokojowe. Dość łatwo można też jednak znaleźć tu mieszkanie 2-pokojowe i przestronny apartament mający co najmniej 4 pokoje. W najmniejszej liczbie dostępne są natomiast kawalerki.

  Mieszkania na sprzedaż Wrocław Zakrzów – jak kształtują się ceny na osiedlu?

  Jeśli chcesz kupić w miarę tanie mieszkanie, Zakrzów Wrocław może być dobrym wyborem. Średnie ceny są tu znacznie niższe niż w centrum oraz na najpopularniejszych osiedlach. Warto jednak mieć na uwadze, że koszt zakupu mieszkania w całym Wrocławiu nieustannie rośnie. Na cenę konkretnej oferty ma też wpływ wiele czynników – m.in. dokładna lokalizacja mieszkania na sprzedaż. Wrocław Zakrzów Zatorska to miejsce, gdzie częściej można znaleźć tańsze nieruchomości. Znajdują się tu bowiem starsze mieszkania na sprzedaż. Wrocław Zakrzów Wilanowska to kolejne miejsce, gdzie warto szukać okazji. Taniej jest także na północnych krańcach osiedla, gdzie infrastruktura nie jest tak rozwinięta.

  Ponadto liczą się kluczowe parametry lokalu. Droższe są m.in. mieszkania z ogródkiem. Zakrzów ma ich jednak do zaoferowania całkiem sporo. Dostępne są też lokale z dużym tarasem lub balkonem. Na cenę zdecydowanie wpływają także stan i wykończenie nieruchomości. Gotowe do wprowadzenia się mieszkanie na Zakrzowie zawsze będzie znacznie droższe niż takie do remontu – szczególnie jeśli to pierwsze jest utrzymane w wysokim standardzie. Droższe są także lokale w budynkach, w których są windy, garaże podziemne czy komórki lokatorskie. Często więcej trzeba zapłacić za mieszkanie inwestorskie przygotowane pod wynajem. Na cenę za m2 może wpływać także otoczenie – zielone osiedle to bowiem marzenie wielu osób.

  Sprzedam mieszkanie Zakrzów Wrocław – przeglądaj ogłoszenia z GetHome.pl

  Chcesz zamieszkać w dzielnicy Wrocław Psie Pole? Szukasz nowoczesnego mieszkania? Zakrzów może być idealnym wyborem. Znajdziesz tu mieszkanie dowolnej wielkości (kawalerkę, 2-pokojowe, 3-pokojowe, 4-pokojowe i większe) z wybranymi udogodnieniami. Skorzystaj z naszych filtrów, aby zawęzić wyniki wyszukiwania zgodnie ze swoimi potrzebami. Określ metraż, cenę lub udogodnienia takie jak balkon, ogródek lub winda. Skorzystaj też z mapy, aby wyszukać ogłoszenia w wybranej części osiedla Zakrzów.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: