Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Wrocław, Zakrzów

  - 293 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 192 mieszkania na sprzedaż na Zakrzowie

  Rynek wtórny - 101 mieszkań na sprzedaż na Zakrzowie

  Mieszkania na Zakrzowie - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania na Zakrzowie kawalerki:

  Na Zakrzowie jest 10 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 323 955 zł

  Średni metraż kawalerek to 31 m2

  Mieszkania na Zakrzowie dwupokojowe:

  Na Zakrzowie jest 46 ofert mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 520 163 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 44 m2

  Mieszkania na Zakrzowie trzypokojowe:

  Na Zakrzowie jest 131 ofert mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 691 578 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 56 m2

  Mieszkania na Zakrzowie czteropokojowe:

  Na Zakrzowie są 84 oferty mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 837 479 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 72 m2

  Mieszkania bezpośrednio na Zakrzowie - oferty deweloperów

   - 192 ogłoszenia

  Mieszkania używane na Zakrzowie - oferty agencji nieruchomości

   - 101 ogłoszeń
  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym - Wrocław Zakrzów

  Zakrzów to jedna z czterech części osiedla Psie Pole-Zawidawie we Wrocławiu, na terenie dawnej dzielnicy Psie Pole. Jest to rejon, w którym coraz częściej powstają nowe inwestycje, w tym atrakcyjne mieszkania. Wrocław Zakrzów to okolica oddalona od centrum, ale zapewniająca dostęp do rozwiniętej infrastruktury, a przy tym nadal dość spokojna i zielona. Interesują Cię tutejsze mieszkania? Zakrzów ma naprawdę dużo godnych uwagi ofert. Dowiedz się więcej o lokalnym rynku i obowiązujących na nim cenach.

  Zakrzów nie jest nowym osiedlem. W ostatnich latach zdecydowanie zwiększono tu jednak liczbę inwestycji – przede wszystkim jeśli chodzi o mieszkania. Zakrzów Wrocław stał się atrakcyjną okolicą dla osób poszukujących idealnej nieruchomości. Okolica jest bowiem nadal relatywnie tania, a przy tym nowoczesna. Mieszka tu wielu młodych ludzi, a infrastruktura cały czas jest rozwijana. Dzięki temu na co dzień tak naprawdę nie trzeba podróżować do centrum. Ogromnym atutem jest także duża ilość zieleni, która okala tutejsze stare i nowe mieszkania.

  Wrocław Zakrzów odnotowuje sporą aktywność na rynku pierwotnym. Bardzo często na rynek wtórny trafiają też zaledwie kilkuletnie mieszkania. Wrocław Zakrzów, deweloper i ciekawe projekty nowych nieruchomości to mieszanka, która przyciąga wielu. Powstają tu przede wszystkim niewysokie budynki, co pozwala zachować sielski charakter osiedla. Jeśli chodzi o Zakrzów, nowe mieszkania są dopasowane przede wszystkim do potrzeb rodzin. Najpopularniejsze są lokale 3-pokojowe. Dość łatwo można też jednak znaleźć tu mieszkanie 2-pokojowe i przestronny apartament mający co najmniej 4 pokoje. W najmniejszej liczbie dostępne są natomiast kawalerki.

  Jeśli chcesz kupić w miarę tanie mieszkanie, Zakrzów Wrocław może być dobrym wyborem. Średnie ceny są tu znacznie niższe niż w centrum oraz na najpopularniejszych osiedlach. Warto jednak mieć na uwadze, że koszt zakupu mieszkania w całym Wrocławiu nieustannie rośnie. Na cenę konkretnej oferty ma też wpływ wiele czynników – m.in. dokładna lokalizacja mieszkania. Wrocław Zakrzów Zatorska to miejsce, gdzie częściej można znaleźć tańsze nieruchomości. Znajdują się tu bowiem starsze mieszkania. Wrocław Zakrzów Wilanowska to kolejne miejsce, gdzie warto szukać okazji. Taniej jest także na północnych krańcach osiedla, gdzie infrastruktura nie jest tak rozwinięta.

  Ponadto liczą się kluczowe parametry lokalu. Droższe są m.in. mieszkania z ogródkiem. Zakrzów ma ich jednak do zaoferowania całkiem sporo. Dostępne są też lokale z dużym tarasem lub balkonem. Na cenę zdecydowanie wpływają także stan i wykończenie nieruchomości. Gotowe do wprowadzenia się mieszkanie na Zakrzowie zawsze będzie znacznie droższe niż takie do remontu – szczególnie jeśli to pierwsze jest utrzymane w wysokim standardzie. Droższe są także lokale w budynkach, w których są windy, garaże podziemne czy komórki lokatorskie. Często więcej trzeba zapłacić za mieszkanie inwestorskie przygotowane pod wynajem. Na cenę za m2 może wpływać także otoczenie – zielone osiedle to bowiem marzenie wielu osób.

  Chcesz zamieszkać w dzielnicy Wrocław Psie Pole? Szukasz nowoczesnego mieszkania? Zakrzów może być idealnym wyborem. Znajdziesz tu mieszkanie dowolnej wielkości (kawalerkę, 2-pokojowe, 3-pokojowe, 4-pokojowe i większe) z wybranymi udogodnieniami. Skorzystaj z naszych filtrów, aby zawęzić wyniki wyszukiwania zgodnie ze swoimi potrzebami. Określ metraż, cenę lub udogodnienia takie jak balkon, ogródek lub winda. Skorzystaj też z mapy, aby wyszukać ogłoszenia w wybranej części osiedla Zakrzów.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: