Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Żyrardów

  - 15 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 35 mieszkań na sprzedaż w Żyrardowie

  Rynek wtórny - 9 mieszkań na sprzedaż w Żyrardowie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż Żyrardów – zamieszkaj pod Warszawą

  Żyrardów to miasto położone w zachodniej części województwa mazowieckiego. Jakie dzielnice cieszą się największym uznaniem mieszkańców? Jak plasują się ceny nieruchomości? 

  Mieszkania w Żyrardowie cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem osób, które planują zamieszkać w województwie mazowieckim. W pobliżu wschodniego krańca miasta przebiega droga wojewódzka nr 719 oraz autostrada A2, którą można dostać się do stolicy w zaledwie 40 minut. Z Żyrardowa do stolicy kursują także pociągi, które dojeżdżają na Dworzec Centralny w niecałe 25 minut. Jakie znaczenie ma to dla lokalnego rynku nieruchomości? Bardzo duże. Coraz więcej mieszkańców Mazowsza, rozgląda się za spokojniejszą okolicą, dobrym dojazdem oraz niższymi cenami nieruchomości.

  Żyrardów – mieszkania na sprzedaż

  Żyrardów stanowi miejsce licznych inwestycji deweloperskich, jednak to mieszkania z rynku wtórnego stanowią najatrakcyjniejsze oferty. Jednym z czynników jest lokalizacja umożliwiająca sprawny dojazd do pracy. Drugim coraz mniejsza dostępność lokali, co jest odpowiedzią na rosnący popyt. W efekcie nieruchomości dynamicznie nabierają wartości, co określa ich potencjał inwestycyjny. Mieszkania w Żyrardowie kupowane są zarówno na potrzeby własne, jak i w celu późniejszego wynajmu.

  Mieszkańcy chętnie kupują lokale w postindustrialnej zabudowie centrum. Wśród preferencji mieszkaniowych mieszkańców znajdują się lokale o powierzchni przekraczającej 50 mkw. Wśród nabywców znajdują się rodziny z dziećmi, single, pary oraz seniorzy.

  Nieruchomości Żyrardów – zakup, który się opłaca

  Województwo mazowieckie należy do najdroższych w Polsce. Bliskość Warszawy napędza ceny oraz popyt na mieszkania. W ten trend wpisuje się również Żyrardów. Trzeba jednak podkreślić, że mieszkania na sprzedaż w Żyrardowie są znacznie tańsze niż lokale o tym samym metrażu w stolicy.

  Szybki dojazd kolejką lub samochodem sprawia, że miejscowość chętnie wybierana jest przez osoby, które na co dzień pracują w Warszawie. Duże zainteresowanie mieszkaniami przekłada się na rosnące ceny lokali i ich potencjał inwestycyjny.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie mazowieckim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż w Żyrardowie na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Mieszkania Żyrardów - oferty

  W Żyrardowie dostępne jest 15 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 34 m2 do 90 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Żyrardowie, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 3 kawalerki na sprzedaż;
  • 5 2-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 17 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 9 4-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 10 5-pokojowych i więcej mieszkań na sprzedaż.
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Żyrardowie z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 21 mieszkań na sprzedaż z balkonem;
  • 7 mieszkań na sprzedaż z tarasem.

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Żyrardów”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Żyrardów.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Żyrardowie? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Żyrardów

  Interesuje Cię rynek wtórny? Żyrardów oferuje 9 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 34 m2 do 90 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Żyrardowie to 50 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Żyrardów bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Żyrardowie, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Żyrardów - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Żyrardów oferuje 35 nowych mieszkań w 4 inwestycjach deweloperskich. Nowe mieszkania Żyrardów czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Żyrardowie to 68 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 46 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 76 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Żyrardowie.

  Ceny mieszkań w Żyrardowie

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Żyrardowie? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Żyrardów", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Żyrardowie to 8 468 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Żyrardowie to 6 997 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny w Żyrardowie to z kolei wydatek średnio 8 362 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Żyrardowie? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Żyrardowie", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Żyrardowie (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 596 700 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Żyrardowie wynosi 11 769 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Żyrardowie należy zapłacić 646 340 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 8 500 zł/m2.

  Tanie mieszkania Żyrardów. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Żyrardów bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Żyrardowie to wydatek 395 080 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 7 700 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 315 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 6 433 zł/m2.

  Tanie mieszkania Żyrardów? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: