Rodzaj
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Nieruchomości Gdynia - sprzedaż i wynajem

  - 1 152 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 436 mieszkań i domów na sprzedaż w Gdyni

  Rynek wtórny - 586 mieszkań i domów na sprzedaż i do wynajęcia w Gdyni

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Mieszkania i Domy w Gdyni - statystyki mieszkań i domów na sprzedaż i do wynajęcia portalu Gethome

  Mieszkania i Domy w Gdyni kawalerki:

  W Gdyni jest 35 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 278 776 zł

  Średni metraż kawalerek to 31 m2

  Mieszkania i Domy w Gdyni dwupokojowe:

  W Gdyni jest 351 ofert mieszkań i domów dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań i domów dwupokojowych to 510 909 zł

  Średni metraż mieszkań i domów dwupokojowych to 48 m2

  Mieszkania i Domy w Gdyni trzypokojowe:

  W Gdyni są 353 oferty mieszkań i domów trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań i domów trzypokojowych to 769 475 zł

  Średni metraż mieszkań i domów trzypokojowych to 67 m2

  Mieszkania i Domy w Gdyni czteropokojowe:

  W Gdyni jest 165 ofert mieszkań i domów czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań i domów czteropokojowych to 1 388 283 zł

  Średni metraż mieszkań i domów czteropokojowych to 94 m2

  Mieszkania i Domy bezpośrednio w Gdyni - oferty deweloperów

   - 436 ogłoszeń

  Mieszkania i Domy używane w Gdyni - oferty agencji nieruchomości

   - 586 ogłoszeń
  placement placeholder
  Poznaj region

  Nieruchomości na sprzedaż i wynajem: Gdynia

  To jedna z bardziej atrakcyjnych lokalizacji na terenie kraju – także pod względem tutejszego rynku nieruchomości. Gdynia za sprawą położenia na wybrzeżu Bałtyku ma ogromny potencjał turystyczny, ale także biznesowy. To prężnie działające miasto, które zapewnia wysoki komfort życia. Wśród dostępnych nieruchomości online Gdynia oferuje zarówno apartamenty o wysokim standardzie z widokiem na morze, jak i znacznie skromniejsze mieszkania i domy. Poznaj ten rynek!

  Gdynia nieruchomości: rynek pierwotny i wtórny

  Ze względu na swoją atrakcyjność miasto cały czas musi poszerzać ofertę nieruchomości. Gdynia kusi zarówno osoby poszukujące komfortowego miejsca do życia, jak i inwestorów. Dlatego każdego roku oddawane są tu do użytku liczne nowe inwestycje. Gdzie najczęściej można znaleźć nowe nieruchomości? Gdynia rozbudowuje się w wielu obszarach. Jeśli poszukujesz mieszkania na sprzedaż, warto wpisać w wyszukiwarkę takie hasła jak:

  W samym centrum miasta również powstają nowe nieruchomości. Gdynia Śródmieście to jednak wybór przede wszystkim dla osób z zasobnymi portfelami. Ogłoszenia na rynku wtórnym również są liczne i dotyczą wszystkich części miasta, w tym tak poszukiwanych adresów jak Gdynia Orłowo. Nieruchomości na sprzedaż i wynajem są dostępne w ścisłym centrum Gdyni, z widokiem na zatokę, a także z dala od zgiełku.

  Gdynia: nieruchomości na sprzedaż i wynajem

  Rynek nieruchomości w Gdyni jest bardzo rozwinięty. Jeśli chodzi o sprzedaż nieruchomości, Gdynia ma bardzo wiele do zaoferowania. Można tu kupić zarówno małe 1- pokojowe mieszkanie w sercu miasta, jak i przestronny dom otoczony naturą. Dość różnorodny jest także wybór nieruchomości na wynajem. Gdynia przyciąga wiele młodych osób korzystających z tutejszej oferty edukacyjnej lub szukających dobrego zatrudnienia. Typowy lokal na wynajem to mieszkanie 2 pokojowe, chociaż można też znaleźć lokale 3 pokojowe i większe (świetne także dla rodzin z dziećmi) oraz kawalerki.

  Ceny nieruchomości: Gdynia

  Ceny nieruchomości w Gdyni niestety nie zaliczają się do najniższych. Można tu bowiem znaleźć wiele luksusowych i unikalnie położonych nieruchomości. Gdynia Orłowo czy Śródmieście to jedne z najdroższych lokalizacji ze względu na dostęp do usług oraz bliskość Morza Bałtyckiego. Tańsze są mieszkania na wynajem i na sprzedaż na osiedlach takich jak Wielki Kack, Mały Kack, Dąbrowa, Pustki Cisowskie-Demptowo, Pogórze i Babie Doły. Ceny domów są bardzo zróżnicowane i zależą przede wszystkim od standardu oraz atrakcyjności lokalizacji. Średnio za 1 m2 trzeba tu zapłacić nieco mniej niż w Sopocie i Gdańsku, ale i tak miasto znajduje się wśród najdroższych w Polsce.

  Nieruchomości Gdynia: podsumowanie

  Gdynia ze względu na olbrzymi potencjał turystyczny, biznesowy i kulturalny jest niezwykle interesującym miejscem. Tutejsze nieruchomości są obiektem zainteresowania inwestorów, ale także wielu osób chcących prowadzić komfortowe życie. Ich oferta jest bardzo zróżnicowana i trafia zarówno do młodych singli czy par, jak i do rodzin z dziećmi oraz seniorów. Każdy da radę znaleźć tu właściwą nieruchomość na sprzedaż lub wynajem. Trzeba jednak pamiętać, że wiele z nich wymaga wysokiego budżetu.

  Oferty w okolicy

  Polecane lokalizacje

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: