Horyzont Praga - nowoczesna inwestycja na Pradze

Redakcja
Redakcja

Data publikacji: 18.08.2021

Horyzont Praga to nowoczesna inwestycja na warszawskiej Pradze. Poznaj ją dokładnie razem z portalem nieruchomości GetHome.pl.

Horyzont Praga to nowoczesne osiedle, które powstaje na prawym brzegu Wisły, w dzielnicy Praga-Południe. Wyróżnia ją innowacyjny projekt architektoniczny, a także dogodna lokalizacja przyciągająca licznych mieszkańców. Poznaj inwestycję Horyzont Praga razem z portalem nieruchomości GetHome.pl.

Horyzont Praga z dogodną lokalizacją

Praska inwestycja powstaje na warszawskim Gocławiu, u zbiegu ulic Rodziewiczówny i Ostrobramskiej. Jest to prestiżowa lokalizacja pełna atrakcji i udogodnień, które znacząco wpływają na popularność inwestycji. Największym atutem osiedla Horyzont Praga w tym zakresie jest bliskość rozwiniętej infrastruktury drogowej. Budynki mieszkalne powstają blisko drogi krajowej nr 2, która prowadzi bezpośrednio na drugą stronę Wisły, przez Most Siekierkowski. Ponadto, Horyzont Praga posiada dobre połączenie z pozostałymi dzielnicami Warszawy, m.in. dzięki środkom komunikacji miejskiej. Dużo mówi się również o planowanej budowie III linii metra, która prawdopodobnie będzie poprowadzona w okolicy inwestycji, na Gocławiu.

Sprawdź ofertę nieruchomości na sprzedaż w dzielnicy Praga-Południe:

Zróżnicowana nowoczesna zabudowa

Najnowsza inwestycja na Pradze-Południe to nowoczesne 5 i 17-piętrowe budynki, które wyróżnia innowacyjna architektura. Do dyspozycji mieszkańców Horyzont Praga będzie ponad 160 apartamentów, wśród których wyróżnia się mieszkania 1, 2, 3, 4 i 5 pokojowe w metrażach od 35 aż do 128 m kwadratowych. Mieszkańcy na górnych piętrach będą mogli cieszyć się wyjątkowym widokiem na Warszawę oraz pobliskie tereny. Z kolei lokatorzy na parterze będą mieli do dyspozycji własne ogródki. Każde mieszkanie wyposażone będzie w balkon, taras lub w ogródek. Zadbano także o przestrzeń wspólną, która ma za zadanie służyć zwiększeniu komfortu. Do dyspozycji mieszkańców mają być m.in. reprezentacyjne lobby, podziemny garaż, a także starannie zaprojektowana przez architektów krajobrazu zieleń.

Sprawdź ofertę nieruchomości do wynajęcia w dzielnicy Praga-Południe:

Horyzont Praga inwestycją dla każdego

Nowoczesna inwestycja na Pradze-Południe jest inwestycją atrakcyjną dla każdego. Osiedle zlokalizowane z dala od zatłoczonego i hałaśliwego centrum, posiadające liczne udogodnienia zachęca do zamieszkania tu zarówno starszych, jak i młodszych, ale również rodziny z dziećmi. W pobliżu inwestycji znajduje się nowoczesne centrum handlowe Promenada, gdzie dostępne są sklepy, restauracje, kino, a także liczne punkty usługowe oraz sklepy wielkopowierzchniowe, jak Castorama czy Leroy Merlin.

Ponadto, w niedużej odległości zlokalizowany jest majestatyczny Park nad Balatonem, gdzie można korzystać z rowerów wodnych i piaszczystego boiska do siatkówki. Blisko zlokalizowane są także Park Leśnika oraz Park Znicza. Sympatycy aktywności rekreacyjnych mogą również korzystać z pobliskich licznych pływalni, klubów tenisowych, klubów fitness oraz rozbudowanej sieci ścieżek rowerowych. To wszystko sprawia, że Horyzont Praga to inwestycja atrakcyjna dla każdego - bez względu na wiek.

Subskrybuj „Gethome” na Google News

Redakcja

Redakcja

Redakcja portalu GetHome.pl to zespół, który dba o najwyższą jakość treści pod kątem merytorycznym. Z pasją tworzymy wartościowe teksty, które pomagają naszym czytelnikom oraz stanowią dla nich inspirację i źródło wiedzy. Główną tematyką artykułów jest branża nieruchomości: budownictwo, finanse, aranżacje i projekty wnętrz, rynek pierwotny i wtórny itd.

Artykuły powiązane

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: